18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

KNP - spot idealny

Polandball • 2014-05-14, 00:51


Cud, miód, malina:
suche fakty, świetne przedstawienie graficzne oraz dźwiękowe największych wad unii i strat dla Polski, poza tym wskazanie na ideę przyświecającej partii, a nie postać prezesa - nic tylko biec głosować! ;-)

Ko...........on

2014-05-14, 07:11
PO pokazuje zyski, tutaj same niekorzyści. Więc najlepiej na żadną z tych partii nie głosować, bo zwyczajnie manipulują.

mare30ks

2014-05-14, 08:19
o k***a, jaka prostacka agitka :)
slodzisz lepiej niz pisiaki i platfusy razem wziete :)

Polandball

2014-05-14, 12:30
KorwynMykke, podaj mi jaki zysk przykryje 385 mld zł straty?

mare30ks, przykro mi, że samoobrona nie ma spotu :cry:

mare30ks

2014-05-14, 12:57
Polandball, samoobrony juz nie ma odkad Andrzejowi (Panie swiec nad jego dusza) popelnili samobojstwo

Polandball napisał/a:

KorwynMykke, podaj mi jaki zysk przykryje 385 mld zł straty?



napewno nie ten trzymany na prywatnych kontach na zagranicznych bankach i ten odprowadzany za granice do firmy matki

Bóg_Imperator

2014-05-14, 13:24
Nie zgadzam się z wieloma poglądami Korwina , ale czasami przyznaje mu rację i nie chciałbyn aby rządził Polską . Moim
zdaniem radykalna prawica osłabiła by naszą ojczyznę .

Ko...........on

2014-05-14, 17:32
Polandball napisał/a:

KorwynMykke, podaj mi jaki zysk przykryje 385 mld zł straty?

mare30ks, przykro mi, że samoobrona nie ma spotu :cry:



Otwarcie granic, nikt by nie myślał poważnie o partnerze Polska, jako nie-członek UE. Brak cła wewnątrz UE, otworzenie rynku pracy.

Dodam, że Ukraina nie była w żadnej wspólnocie od 1990, a białoruś ma cudownego dyktatorka, czego pragnie korwin. Gdzie oni są? Jedni klepią biedę, inni klepią wojnę wewnątrz kraju. Dziękuję. My nie chiny i 1,2 mld ludzi. Dziękuję x2

Polandball

2014-05-14, 20:58
KorwynMykke, otwarcie granic nie ma nic wspólnego z przystąpieniem do unii - Szwajcaria jest w strefie Schengen, ale nie należy do Unii, tak samo Norwegia.

Cła? To samo - układ z Schengen.

De...........37

2014-05-14, 23:35
Czym w istocie różni się jedna demagogia od drugiej?

zomos

2014-05-14, 23:48
Spoty są różne bo i strony są różne. Ludzie wybierają(druga sprawa jak główne media pie**olą o jednym a nie o wszystkich stronach bo władza, Władzia Władzią pogania). Jedni pokazują te strony inni tamte. Wybierasz. Nikt Cie nie nakłania. Pomyśl Sam i dokonaj wyboru. Nie idziesz na wybory a się kłócisz ? p*zda z Ciebie...