18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kłótnia Szurów

Babababazpl • 2021-12-06, 08:15
Lechia, Żmijosmoki i nieleczona schizofrenia. :mrgreen:


el_kadafi

2021-12-06, 11:13
Ej, no k***a, to jesteśmy tymi dziećmi słońca czy nie? Bo nie wiem czy uczyć dzieci że księżyc to ch*j czy nie ch*j.

Tradyt

2021-12-06, 11:22
Choroszcz kontra Tworki

spoons

2021-12-06, 11:27
Jak by słuchać sporu zaangażowanych fanów Star Wars vs Star Trek. Z tą subtelną różnicą, że każdy fan fantastyki zdaje sobie sprawę że jest to fantastyka, i takie dyskusje prowadzą w swoim zamkniętym gronie. Biorąc na klatę, że ludzie z poza ich kręgu mają tę zajawki w piżdzie, dzięki czemu wszyscy żyją w zgodzie ;P

pazuzu

2021-12-06, 11:35
Mistrzostwo :) dawano tak sie nie ubawiłem :) a już myślałem że wszyscy starzy ludzi to katole :)

Ktoś ma info co to w ogóle za akcja ? w jakim mieście i o co chodzi ?

Budrys2000

2021-12-06, 11:40
To chyba matka tego od halucynacji i hemoglobiny ;-)

TorkilKoval

2021-12-06, 12:10
nowynick napisał/a:


- jeśli istnieją inteligentne gatunki pozaziemskie to czemu postanowili się z nami póki co nie kontaktować?



bo jesteśmy za głupi, żeby sobie w ogóle organ trzymający organ myślący zawracali

pazuzu

2021-12-06, 12:23
Znalazłem cały materiał



nowynick

2021-12-06, 12:31
pazuzu napisał/a:

Znalazłem cały materiał



Większość trailer w połowie wyłączyła, a Ty tu cały film wstawiasz?

pazuzu

2021-12-06, 12:43
nowynick napisał/a:

Większość trailer w połowie wyłączyła, a Ty tu cały film wstawiasz?



może komuś sie bardzo nudzi to sobie posłucha tez innych debili :)

Justynka99

2021-12-06, 13:03
Ta w kapeluszu wygląda, jakby się z Hogwartu urwała. A pozostali - cóż, typowi antyszczepionkowcy.

Kwejdistic

2021-12-06, 14:09
Powiem tak. Jest tu dużo rzeczy z dupy. Ale pierwsza babcia dobrze prawi. Po prostu nie umiała tego dobrze ubrać w słowa.
Słońce daję energie życiową wszelkim żyjącym organizmom. Energia słoneczna jest nam bardzo potrzebna. Dzięki słońcu wydzielana jest w naszym organizmie między innymi witamina D. Niestety coraz więcej przebywamy w sztucznym świetle zamiast w naturalnym co przyczynia się między innymi do depresji.

lolaxxdd

2021-12-06, 14:15
a pie**ole ale ,,,,,,SYF,,,,utylizować

Dzisiaj

2021-12-06, 14:22
Brakuje jeszcze szurów-covidian. Wierzacych w moc w omicrona i innych pomniejszych bogów, ktorzy byli przed nim. Szurów wierzacych, ze maseczki daja im nadludzką siłe a szpryce dadza im niesmiertelnosc. Wariaci wierza, ze 2m odstepu pozwoli im na zachowanie czystej aury. Foliarze-covidianie wierzą w przekazy swoich kapłanów - ktorych ogadaja w TV. Wszyscy Ci pomylency myślą, ze trafia do raju zwanego "powrót do normalności" :) Zaślepienia swoją wiara i strachem przed demonami, ktorzy dzieki szatanowi opieraja sie prawdziwemu bogu jakiemu na imie jest COVID oraz jego reinkarnacjom - niestety nie zauważają, że są robieni w ch*ja przez swoich kapłanów. Kiedys kapłani dostawali zarcie, kobiety, podarki... teraz dostaja poprostu pieniadze i mozliwosc wystepów przed kamerami. Biedni ludzie karmieni sa bajeczkami niczym swiadkowie jehowy - koniec swiata co 2 lata. Na kapłanow covidian co chwilę "spływa nowe swiatło" i dostają objawienia - wtedy ich bajka sie zmienia. Zamykamy lasy, zamykamy cmentarze... otwieramy, otwieramy. Twierdza, ze trzeba wprowadzic obostrzenia i to robia, rok pozniej mowia, ze obostrzenia sa bez sensu i nie beda wprowadzac - po to tylko by je wprowadzic za 3 dni :D Przylbice dzialaja - potem nie dzialaja. Buk covid utrzymuje sie przez 3 godziny w powietrzu - teraz juz zapomnieli o tej przypowiesci :D Kaza swoim wyznawcom sie szprycowac "ostatnia prosta" i dostaniecie sie do mitycznego raju zwanego "powrotem do normalnosci" 1 szpryca johnsona lub 2 pfizera i git. Za chwile - 3 szpryce i bedzie git. Debile nie wiedza, ze jak im kaplani mydlili oczy "ostatnia prostą" w tym momencie podpisywali umowe na taka ilosc, ze na 1 łebka przypadnie minimum 8 dawek :D :D :D Niebawem kapłani covidian oglosza, ze ich wyznawcy musza smarowac sie gownem i chodzic na czworaka - tylko w ten sposob trafia do raju :D :)

PolenSan

2021-12-06, 15:36
k***a. No zabrakło mi słów jak to obejrzałem. :O