18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Klip żużlowy

tadzik21 • 2014-08-05, 10:28
Jak wiemy piłka nożna jest dla ciot, więc wrzucam klip/reklame od redbull'a z udziałem dwóch Polaków .

Moodyxcore

2014-08-05, 10:30
oglądałem wczoraj
Red Bull konkretny materiał nakręcił :D
PIWO !

ari38

2014-08-05, 10:44
To w sumie fajny pomysł - urządzenie wyścigów motocykli żużlowych na takich ścieżkach w górach, czy coś.

ganji

2014-08-05, 10:52
To jest prawdziwy żużlowy klip :D


szczękoczułki

2014-08-05, 13:57
tadzik21 napisał/a:

Jak wiemy piłka nożna jest dla ciot


Całkiem fajny klip, skoro jednak jesteś zakompleksionym, nastawionym na internetowe modowe hasła, półmózgim bucem, pij sobie ciepłe siki zamiast piwa.
:rzygi2:

Radysh

2014-08-06, 14:14
Piwo masz, mimo, że to "menda" z Falubazu.
Ponieważ materiał dobry.

JURIJ_77

2014-08-06, 14:15
tadzik21 napisał/a:

Jak wiemy piłka nożna jest dla ciot




no no ... a oglądanie czterech typów ganiających w kółko na "motocyklach" skręcających tylko w lewo to intelektualny Mount-Everest ...

Chociaż przyznam Ci w jednej kwestii rację - bo w sumie robi się ciekawie dopiero, gdy zaczynają się rozpie**alać. Ale to jak w każdym sporcie. Więc co takiego czyni ten "sport żużlowy" tak wyjątkowym - lepszym od innych?

mekarolly

2014-08-06, 14:22
Kto uważa, ze piłka nożna jest dla ciot i jara się żużlem ten ciota i pedał.

busel004

2014-08-06, 14:29
No tak piłka nożna jest dla ciot... a fani motoryzacji to ćwierćmózga swołocz po zawodówkach z IQ mniejszym niż wiek ich wechikułów.

stasiup3

2014-08-06, 14:30
Piłka nożna to ch*j, a piłkarze to cioty. Żużel też nie jest nie wiadomo jak emocjonujący ale mimo wszystko dużo lepszy od piłki nożnej.

tadzik21

2014-08-06, 14:37
Nie miałem zamiaru nikogo obrażać tym stwierdzeniem,ale w prawie każdej innej dziedzinie sportu idzie nam lepiej niż w piłce nożnej. A pieniądze na piłkę nożną mogły by być lepiej spożytkowane.

keremere22

2014-08-06, 14:44
busel004 napisał/a:

Motoryzacja jest zajebista a ja jestem j***nym cwe*em i ciotą który jara się piłką nożną


Teraz się zgadza :ok:

Taumantis

2014-08-06, 14:58
moim zdaniem żużel żeby nie był na tych poj***nych torach byłby zajebisty, a tak to wrzu wrzu wrzu i kurzu w ch*j


a piłka nożna jest dla bezmózgowów, elity intelektualne nie oglądają tego :) to sport dla bezmyślnych mas.

SinceAge

2014-08-06, 15:11
mówisz ze piłka nożna jest dla ciot. ok Twoje to zdanie. lecz zauważ ze piłkarz musi trenowac kilkanaście lat i być non stop w formie fizycznej. nie mówie ze w żużlu sie nie trenuje skilla bo takk jest ale żużlowiec nie musi trenować swego ciała do jazdy na motocyklu. chodzi mi o kondycje, wybieganie i tężyznę fizyczną potrzebną do walki fizycznej z innymi zawodnikami. w żużlu narzedziem do tego sportu jest maszyna..., motocykl. w piłke narzędziem są nogi. także liczy się tu głownie talent i wytrenowany skill własnego ciała. a w żużlu - nowinka techniczna. tyle ode mnie.

Czytała Krystyna Czubówna

borygo88

2014-08-06, 15:55
@sinceAge
Aż się musiałem zarejestrować żeby Ci odpowiedzieć jakie banialuki opowiadasz :)
Właśnie o to chodzi, że żużlowcy muszą bardzo dużo trenować fizycznie żeby w ogóle móc się utrzymać na motocyklu. Aby utrzymać motocykl żużlowy na prostej trzeba mieć bardzo dużo siły w łapie, a co dopiero na łuku, gdzie na sypkiej nieprzewidywalnej nawierzchni musisz przejechać kontrolowanym ślizgiem cały łuk, a wchodzisz w niego z prędkością ponad 100km/h. Żużlowcy przed i w trakcie sezonu muszą wykonywać normalne ogólnorozwojowe treningi bo bez formy fizycznej nic z nich nie będzie. Tak samo z utrzymaniem odpowiedniej wagi - wystarczy nabrać parę kilo za dużo i już jest lipa z jazdą. Popatrz sobie chociażby na jakieś galerie z meczów na necie to widać, że ułomkami nie są.
Jeśli chodzi o skilla to też nie jest tak, że siadasz, potrenujesz tydzień dwa i już można jechać. Od małego trzeba trenować trenować i jeszcze raz trenować, a jak nie masz talentu to i trening nic nie da. Dlatego jest tak mało naprawdę wartościowych zawodników na świecie.
Looknij sobie np. na to:
Trening Sparty Wrocław - może nie ma tu pokazanego jakiegoś hardkorowego treningu, ale uwierz mi na słowo, że treningi mają hardkorowe (trenerem ogólnorozwojowym Sparty jest trener kadry Polski w kickboxingu, który potrafi dać wycisk).
Albo tu:
Żużel na discovery - koleś z Discovery próbuje swoich sił na motocyklu.
Sprawdź zanim coś napiszesz na czym się nie znasz. Pozdro