18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Klimatyczno-polityczny

BongMan • 2014-12-09, 20:19
Dzisiaj w pracy. Siedzimy na dworze ja i dwóch Angoli - Richard i Dan. Rychu mówi:
- Chłodna bryza dzisiaj...
Ja:
- Chłodna bryza? Piździ k***a jak ja pie**olę!
- Tam skąd pochodzisz, powinieneś chyba być przyzwyczajony do mrozów.
- No bez przesady, Polska to jeszcze nie Rosja.
Na to Dan:
- Właśnie. Jeszcze...

weltmajster

2014-12-09, 20:26
U nas przynajmniej brudasy nie odcinają ludziom głów na ulicach.

Logiczny

2014-12-09, 20:34
No i nich*ja nie wiadomo dlaczego Polska miałaby być Rosją!

Ludzie, k***a, opanujcie się.

1. Póki co w kraju rządzi język angielski, potem niemiecki itd.

2. Promuje się wszystko co zachodnie, łącznie z pedalstwem i pedofilią.

3. Liżemy dupska amerykanom, brytyjczykom, niemcom i francuzom

4. Wdrażamy rozwiązania w dziedzinie gospodarki, polityki, psychologii i ch*j wie czego jeszcze z zachodu tylko dlatego że "tak zachód ma"

5. Należymy do wojska amerykanów i brytoli

6. Długi zaciągamy u nich

7. Planują u nas budować kolonię wojskową i rakiety amerykańskie wymierzone w naszego sąsiada

8. Wdrażamy zachodnie prawo i zachodnią biurokrację

9. Jak niewolnicy murzyni bierzemy od nich kasę także w formie datków stąd wszystko co powyżej

10. Oddajemy im kamienice i ziemie a także zaczynamy wdrażać nazewnictwo miejscowości ich(k***a)niejsze


Jak można pieprzyć bzdury że Rosja nas chce? Na ch*j im takie bidaki pytam? Zresztą, powtarzam jeszcze raz:

Gdybyście mieli dom 500 metrowy usiany złotem, gazem, ropą i z przepięknym dziewiczym ogrodem i jednocześnie lodówkę w całym jednym salonie.....czy napadalibyście bidnego sąsiada na jakimś zadłużonym M4?

ps. zwróćcie uwagę o czym napisał autor tematu, "dwóch angoli"
No właśnie, nie ;posądzam ich o sianie propagandy, bardziej o to że z wiedzą polityczną i geopolityczną są na bakier a i sami ulegają propagandzie. Gdyby jednak autor wątku był mądry to zadałby pytanie Danowi: "Dan, czemu k***a twierdzisz że Rosja nas napadnie?". Uwierzcie, Dan sran nie umiałby odpowiedzieć bo dowcip w brytyjskim sadisticu kończył się na jego pŁencie.

BongMan

2014-12-09, 20:39
@up
To samo mówię - Ruscy mają nas w dupie. Straszenie Rosją to element niemieckiej propagandy.

Wrogiem są niemcy.

Logiczny

2014-12-09, 20:44
@Bongman

Putin fascynuje się Duginem który twierdzi że Rosja powinna tworzyć pakt z niemcami, pakt na zasadzie podobieństw tych narodów (to nie pomyłka), w pwizjach pisarz snuł opowieści o połączonej Polsce z Niemcami i z Rosją. Putin podobno cholernie uwielbia wraz z Angelą tego faceta.

Mało tego, uważam że Merkel zmanipulowano kiedy ostatnio darła ryja na Rosję.

Przyznam jednak że jeszcze niedawno o tym wszystkim nie miałem pojęcia.

edit:poprawione

kih0n

2014-12-09, 22:27
co do tematu pogody, na wyspach może być cieplej o kilka/kilkanaście stopni niż u nas
a i tak odczuwasz większy chłód, wszystko przez wilgoć. Podobało mi się w Londynie
ale pogoda rozpie**alała wszystkie przeguby i kości.