18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kliczko vs Mormeck - pełna walka

Wojna:) • 2012-03-04, 09:40
Wczorajsze występy w Niemczech...


wowka01

2012-03-04, 14:12
BongMan chłopaku, znowu próbujesz,
Za wierszyk Wowki siÄ™ nie odkujesz,
Nie masz co szaleć, bo próby marne,
Jak już mówiłem znajdź sobie panne,
Ale poczekaj, czyż jestem w błędzie?
Może się mylę! Niechaj tak będzie,
Ty przecież nie chcesz żadnej kobiety,
W gay barach znasz już wszystkie klozety,
Mam kandydata, pewnego Penera,
Lecz nie bądź nachalny, niech sam wybiera.
Nie spłosz zwierzyny, mój drogi bracie,
A z czasem postawisz mu kloca na....

Pener

2012-03-04, 14:22
wowka01 napisał/a:

Mam kandydata, pewnego Penera


to chyba nie o mnie, ze mną nic nie uzgadniałeś :P

wowka01

2012-03-04, 14:45
Nie wypieraj siÄ™ teraz :mrgreen:

Pener

2012-03-04, 15:02
wowka01 napisał/a:

Nie wypieraj siÄ™ teraz :mrgreen:


:( musiałeś mnie pomylić z jakimś innym penerem

Kamizyo

2012-03-04, 17:26
BongMan napisał/a:


nie wk***iaj ruskiego bo ci dojebie.



O jakiego ruskiego Ci chodzi?

Sethemar

2012-03-04, 19:50
Wk***iłbym się na miejscu Klitschki. Przygotowujesz się do walki a na ring dają Ci pedała któremu tylko w głowie przytulaski. 2 bomby i po walce. Szkoda czasu na taki sport.

uÅ...........ik

2012-03-04, 19:52
Rafal1757 napisał/a:

Obrazek



Raczej lustra

vajron

2012-03-04, 20:03
akcja od 13:38 do 13:42.

emilwkpg

2012-03-04, 20:11
jaa... chcieli sie troche poprzytulać , to ten niegrzeczny pan w koszuli jakiś zazdrosny ,ciągle ich rozdziela... nie rozumiem ,dziwny sport

bo...........30

2012-03-04, 20:21
kolejna ustawiona walka pod kliczke, to jest komedia, a nie sport

Darkeduar

2012-03-04, 20:21
Co to k***a jest ?!

Do naszego ukochanego supportu:

Czy któryś z was pamięta do k***y nędzy co to za strona ? Bo już chyba wszyscy pozapominali że TO co tu widzimy to www.sadistic.pl i takie materiały powinny być wypie**alane już zanim trafią do poczekalni, bo ani to sadystyczne ani śmieszne. I może trzeba niektórym przypomnieć że to nie jest j***ny kwejkuś czy inne gówno tylko nasz Sadol na który wchodzimy po to, żeby zobaczyć jak jakiś super parkurowiec nak***ia narządami płciowymi po rurach ew. "pro skejter" traci uzębienie po spotkaniu ze ścianą tudzież ziemią lub inny tworem nieco twardszym od szczęki ów człowieka.



@Do wszystkich hejterów którzy zaraz będą srali tekstami "Jak Ci się nie podoba to wypie**alaj gdzie indziej" - Nie, to wy wypie**alajcie z tym chłamem tam skąd go tu wrzuciliście.

A co do walki to ch*jowa jak żadna inna. I nawet gdybym chciał oglądnąć powtórkę to na pewno nie wszedł bym k***a na sadistica, bo to NIE JEST serwis sportowy, a także nie jest przeznaczony do dyskusji polityczno-ch*joznawczych które się tu powoli zadomawiają.

Bartz

2012-03-04, 20:36
Nie wiem czemu ale ta walka przypomina mi ten emot " :badyl: "

~Blackhunter

2012-03-04, 20:44
Darkeduar napisał/a:

Co to k***a jest ?!

Do naszego ukochanego supportu:

Czy któryś z was pamięta do k***y nędzy co to za strona ? Bo już chyba wszyscy pozapominali że TO co tu widzimy to www.sadistic.pl i takie materiały powinny być wypie**alane już zanim trafią do poczekalni, bo ani to sadystyczne ani śmieszne. I może trzeba niektórym przypomnieć że to nie jest j***ny kwejkuś czy inne gówno tylko nasz Sadol na który wchodzimy po to, żeby zobaczyć jak jakiś super parkurowiec nak***ia narządami płciowymi po rurach ew. "pro skejter" traci uzębienie po spotkaniu ze ścianą tudzież ziemią lub inny tworem nieco twardszym od szczęki ów człowieka.



@Do wszystkich hejterów którzy zaraz będą srali tekstami "Jak Ci się nie podoba to wypie**alaj gdzie indziej" - Nie, to wy wypie**alajcie z tym chłamem tam skąd go tu wrzuciliście.

A co do walki to ch*jowa jak żadna inna. I nawet gdybym chciał oglądnąć powtórkę to na pewno nie wszedł bym k***a na sadistica, bo to NIE JEST serwis sportowy, a także nie jest przeznaczony do dyskusji polityczno-ch*joznawczych które się tu powoli zadomawiają.



Po pierwsze należy ci się warn x3 za magiczne słowo. Po drugie to co ty k***a możesz wiedzieć o tym jak sadistic wyglądał na początku. Po trzecie zawsze możesz usunąć konto skoro konwencja sadistica ci nie odpowiada. Wszystko się zmienia , a życie nie polega tylko na oglądaniu kobiet z ku*asami i martwych arabów.
Masz coś jeszcze do powiedzenia ? nagadaj mi do dupy pacynko odsłucham sobie później.