18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Klątwa :)

yogi • 2013-09-24, 20:24
http://tvnwarszawa.tvn24.pl/informacje,news,pozar-na-12-pietrze-trzy-osoby-w-szpitalu,99886.html

Niby nic, ale te trzy osoby to mój brat, jego córka i mój ojciec.
Ojciec, który jest chory na złośliwego rak płuc, przyjechał wczoraj do brata pocieszyć go,
bo trzy dni temu zmarła mu teściowa (na raka wykrytego miesiąc wcześniej)
i ogólnie w małżeństwie nie jest dobrze.
Braciak od maja jest bezrobotny, a wczoraj zjarało mu się mieszkanie...

Dzisiaj odwiozłem ojca do domu, sam nie mógł wracać bo ma mocno poparzone dłonie
(wyrzucił przez okno płonące krzesła, nie mógł już ugasić)

Ogólnie, jak ich dzisiaj widziałem wylądali jak górnicy i byli w dobrych humorach.
Ojciec stwierdził, że nie ma linii papilarnych i jak rany się zagoją to będzie mógł kraść,
a braciak stwierdził, że przyjął ojca bardzo ciepło
:amused:


EDIT: może ktoś z Was widział, jakiś materiał wideo? budynków na osiedlu jest dużo, więc są szanse a wyglądało to troche jak WTC :)
historia własna

ppkm

2013-09-24, 20:35
czekamy aż klątwa dopadnie autora postu, no i na materiał oczywiście też.

Jurbek

2013-09-24, 20:36
Cytat:

(...) przyjechał wczoraj do brata pocieszyć go,
bo trzy dni temu zmarła mu teściowa (...)



Pocieszyć go, że pozbył się teściowej ??
Pojechał tam srogo świętować, zapytaj lepiej o przyczynę pożaru :wodka: :D

:lodowka:

tds1974

2013-09-24, 20:46
Na stronie strażaków patrzyłeś? Zwykle coś tam publikuja tego samego dnia lub dzień po

Ocean

2013-09-24, 21:33
I co, teraz pewnie zacznie się to socjalistyczne "zbieranie na..."...

A dzień wcześniej tacy korwiniści...

!Timon

2013-09-24, 22:17
@up

Ile można głupim ludziom tłumaczyć, że dobrowolne publiczne zbiórki pieniędzy dla osób [czy instytucji] w potrzebie są DOBRE a odbieranie ludziom pieniędzy pod przymusem jest ZŁE.

Padają argumenty, że jeśli potrzebujesz Boga do tego aby żyć dobrze to jesteś słaby. Ja powiem, że jeśli potrzebujesz przymusu prawnego i służb mundurowych które to prawo egzekwują aby pomóc bliźniemu to jesteś zwykłym ch*jem.

1r0n

2013-09-25, 00:06
Zazdroszczę dobrego humoru mimo nieszczęścia. Wielu by się załamało.

krasnystaf

2013-09-25, 00:09
!Timon napisał/a:

@up

Ile można głupim ludziom tłumaczyć, że dobrowolne publiczne zbiórki pieniędzy dla osób [czy instytucji] w potrzebie są DOBRE a odbieranie ludziom pieniędzy pod przymusem jest ZŁE.

Padają argumenty, że jeśli potrzebujesz Boga do tego aby żyć dobrze to jesteś słaby. Ja powiem, że jeśli potrzebujesz przymusu prawnego i służb mundurowych które to prawo egzekwują aby pomóc bliźniemu to jesteś zwykłym ch*jem.



Js powiem, że jesteś debilem.

Caban1908

2013-09-25, 00:27
@up możesz tak powiedzieć, jedynie jak będziesz patrzyć w lustro ;)

mis_kudlacz

2013-09-25, 07:37
@krasnystaf Powiedział idiota który zapewne chętnie by wyciągnął łapy po pomoc, choć sam jej nigdy nie zaoferował.

Steven

2013-09-25, 07:51
@!Timon: pięknie powiedziane.

qwachu

2013-09-25, 09:37
Jurbek napisał/a:



Pocieszyć go, że pozbył się teściowej ??
Pojechał tam srogo świętować, zapytaj lepiej o przyczynę pożaru :wodka: :D

:lodowka:

Ja mam zajebistą teściową i ch*ja mi zrobisz, nie masz nawet dziewczyny, a Twoje ręka zdradza cię z odbytem.

k***a, człowiek jest w ciemnej dupie i jeszcze zjarała mu się chata, a ty sobie głupie teksty walisz. Żeby po sadolowemu, jak autor prosić o foto, albo film, to nie k***a, tekstem na poziomie wczesnej gimbazy...



P.S. To ma ktoś materiał z tego? :)

Ocean

2013-09-25, 12:06
@!Timon a kiedy Ty chłopie zrozumiesz, że nawet zarabiając kilkadziesiąt procent więcej, to i tak ludzi tym nie zmienisz i gówno dostaną Ci, którzy czegoś potrzebują? Zamiast ubezpieczeń zdrowotnych i kilkuletniej kolejki do NFZ-u byłyby dodatkowe 3 kanały na multipleksie, a na każdym z nich, 24h na dobę wszyscy poszkodowani w kraju wypier*alali by najznamienitsze obertasy, żeby tylko ktoś dał im złotówkę, bo i tak całej kwoty nie uzbierają. I to osoby prowadzące program będą pobierały prowizję, do tego nie małą. Bo tu nie chodzi chłopie o zmianę polityki gospodarczej kraju, tylko ludzi. Nie wiem kiedy Wy, Kreole to zrozumiecie, ale z każdą rozmową z jakimkolwiek lewackim, czy szowinistycznym (bo tu trzeba z całą odpowiedzialnością przyznać, że (KNP np.) jest obozem szowinistycznym, przez to jak podchodzi do kobiet oraz mniejszości - bo tu już roszczą o ograniczanie ich praw, by stały się istotami niższymi, a nie o ograniczenie ich w stopniu wyrównującym traktowanie jedynie w PRAWNYM ASPEKCIE z innymi), to z każdą taką rozmową coraz bardziej przekonuje się jak mało macie w głowie i jak płytką wyobraźnią władacie.

Bo Wam się marzy społeczeństwo takie jak teraz (w domyśle demokratyczne), że każdy będzie wiedział co dobre, a co złe(to właśnie jest błędne założenie demokracji i Waszej wizji), bo będzie wiedzieć, że jest nad nim batożek (przestrzeganie prawa, wizja kary), albo z rozumu (zaczerpnięte z demokracji - błędnego założenia) (ot, pomogę innym, bo mi ktoś pomoże - a nie pomoże, bo takich osób będzie za dużo). Ni to demokracja, ni to autorytaryzm. I znowu niewypał, bo zakładacie, że albo całe społeczeństwo jest mądre (demokracja), albo głupie (autorytaryzm), zależnie od potrzeby rzuconego argumentu.

Podsumowując - chcecie z ludzi głupich zrobić mądrych (bądź na odwrót) poprzez umożliwienie im zarabiać po 40% więcej.
I wiecie co? Gówno prawda. Bo żaden pracodawca nie podniesie swoim pracownikom pensji, a, bo ma większą sprzedaż. Wiesz (wiecie) dlaczego? Bo jest zasranym Kreolskim skur*ysynem. Te Wasze Kreolskie pobratyńce będą jeszcze więcej z nich ssali aż się dorobią i się przeżrą, a na koniec zdechną.
Bo demokracja to najgłupszy (wraz z socjalizmem) ustrój, bo zakłada, że całe społeczeństwo jest świadome, rozumne. A NIE JEST. Najbardziej bliski prawdzie jest chyba autorytaryzm, do którego się próbujecie odwoływać (ale tylko, gdy to wygodne), bo zakładał, że całe społeczeństwo to debile, a tylko jeden wie o co w tym wszystkim chodzi. Tylko wybierz takiego mądralo.

I mój drogi, tak - taka forma to ordynarny socjalizm, jeszcze w gorszej formie, bo dobrowolnej, a więc oczekiwanej przez państwo. Nawet chłopie za komuny nikt nie oczekiwał, że ktokolwiek będzie komukolwiek pomagał, dlatego robiono to przymusem.

PS Tak z ostatnich refleksji - widziałem film "Ostatni cygan w Oświęcimiu" - jak sama nazwa mówi o ostatnim cyganie w Oświęcimiu (w mieście, nie obozie). I dowiedziałem się niesamowitej rzeczy! Te wszystkie lewackie kur*y (obecne) są jeszcze bardziej nadgorliwe od swoich archetypów, chcąc ratować ciapaciątka! Bo socjalizm tak naprawdę z nimi walczył, cały film opowiada o historii ich wysiedlania przez władze komunistyczne.

donald_schetyna

2013-09-25, 19:21
Jak Twoje wypracowanko się ma do tego, co napisał iTimon to pozostanie zagadką na wieki.