18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kłamstwa na temat Ustawy Aborcyjnej

Sid92 • 2016-04-10, 15:50


Merytoryczna wypowiedź w sprawie głośnej ostatnio ustawy Stop Aborcji.

sammael666

2016-04-10, 15:51
Skrobać co popadnie! Rozdawać broń wszystkim i jakąkolwiek! Wtedy może ten portal będzie miał dobre materiały :)

mygyry

2016-04-10, 16:05
@up musieli by skrobać z GoPro

MaratHS

2016-04-10, 16:09
Cała ta ustawa aborcyjna... zrobić wszystko aby przesłonić rzeczywiste problemy naszego państwa. Ostatnio oglądałem jakieś wiadomości w TV i o tym, że rząd planuje podnieść ceny paliwa było może z 10sek a o aborcji i o innych mało znaczących pierdołach były całe wiadomości... k***a.
Wysokie podatki? ch*j z podatkami... aborcja najważniejsza.
Bezrobocie? Brak pracy dla ludzi od razu po szkole? ch*j z bezrobociem i z tymi młodymi... aborcja k***a.
Przedsiębiorcom nie opłaca się zatrudniać ludzi ze względu na wysokie opłaty? paaanie, teraz to każdy na czarno robi... a-bor-cja! a-bor-cja!

Każdy kraj ma taką władzę na jaką zasługuje. Przecież partie nie wybierają się same... ;-)

Autor

2016-04-10, 16:11
Fajna ta Weronika.

mygyry

2016-04-10, 16:12
MaratHS, Wchodzisz na sadola i co? a-bor-cja!
:D

is...........ay

2016-04-10, 16:15
Miło się ogląda jak ktoś potrafi sięgnąć do źródeł zamiast powielać kłamstwa różnych mediów z jednej i drugiej strony, jak potrafi czytać więcej niż akapit tekstu i czytać ze zrozumieniem… ale z tym nawoływaniem do nienawiści to na ch*j wyskoczyła na koniec? Tępa dzida.

Ork.Fajny

2016-04-11, 10:36
MaratHS napisał/a:

Cała ta ustawa aborcyjna... zrobić wszystko aby przesłonić rzeczywiste problemy naszego państwa.


To nie jest wcale taki mały problem. Lewactwo twierdzi że aborcja nie jest zła. Przecząc przy tym nauce, głównie biologii molekularnej, która wyraźnie mówi że życie ludzkie zaczyna się od momentu poczęcia, gdyż nawet jednokomórkowa zapłodniona komórka jajowa jest de facto organizmem żywym oraz systematyce naukowej która posiada tylko jedną definicję organizmu ludzkiego i spełnia ją nawet ta jedna komórka.
To jest ideologiczne robienie k***y z fizyki budującej nas świat i poważne ogłupianie ludzi. Jeśli założymy że to nie jest morderstwo to w takim razie możemy sobie założyć że fale elektromagnetyczne nie istnieją bo ich nie widzimy. Że atomy są zdobywane z czegoś innego. I wszystko inne co będzie wygodnie pasowało jakieś przyszłej ideologii. W nauce istnieje prosta zasada prawdy/kłamstwo i lewactwo to boli gdyż oni uwielbiają relatywizm moralny i mówienie że prawda nie istnieje i inne takie problemy. A tu nagle przed nimi wyrasta problem, którego nie da się rozwiązać ideologicznie bo fizyka nie da się zakłamać, więc będą toczyć wojnę z fizyką dopóki nie zdechnie ostatnio osoba która ją rozumie i wie że wciskają kłamstwa.

BialyNigger

2016-04-11, 11:08
Ork.Fajny napisał/a:

Przecząc przy tym nauce, głównie biologii molekularnej, która wyraźnie mówi że życie ludzkie zaczyna się od momentu poczęcia



Co ty pie**olisz to głowa mała... :lodowka: Znowu dochodzimy do wniosku, że walenie gruchy do ludobójstwo, a każda kobieta to seryjny zabójca mordujący co miesiąc... Jebnij się w łeb.

Problem dotyczy tego czy zygota to CZŁOWIEK, a nie czy to jest żywa komórka tępaku... Pod pojęciem CZŁOWIEK kryje się coś więcej niż mechanizmy dzielenia się itd.

Ork.Fajny

2016-04-11, 11:34
BialyNigger napisał/a:

Co ty pie**olisz to głowa mała... :lodowka: Znowu dochodzimy do wniosku, że walenie gruchy do ludobójstwo, a każda kobieta to seryjny zabójca mordujący co miesiąc... Jebnij się w łeb.


Idź do książek a nie obrażaj innych bo nie masz elementarnej wiedzy...
Człowiek / Homo sapiens z systematycznego punktu widzenia to organizm posiadający 46 nici DNA (organizm diploidalny, czyli taki, który do przeżycia musi posiadać "dwa zestawy" tego samego DNA, wyjątek facet z chromosomami XY), zwanych czasem chromosomami. U każdego przedstawicieli tego gatunku na każdej z tej "samej" nici znajdują się w miarę podobne sekwencje nukleotydowe. Te sekwencje kodują białka lub niekodujące RNA/DNA, które pełnią we wszystkich organizmach tego gatunku tą samą funkcję. Dodatkowo jeśli zrobiłbyś mapę sekwencji kodujących to zawsze znajdują się one w takim samym położeniu względem siebie.
Plemnik ani komórka nie jest człowiekiem, mimo że jest żywa, gdyż nie posiada w sobie pełnego zestawu DNA wymaganego do przeżycia.
Czy to jest na prawdę takie trudne do rozumienia...? Pewnie jest zwłaszcza że selektywnie zacytowałeś fragmnet mojego postu aby z nim polemizować mimo że kolejne fragmenty mojego postu tak jakby odpowiadają no twój post, tylko trochę bardziej lakonicznie niż ja teraz.


BialyNigger napisał/a:

Problem dotyczy tego czy zygota to CZŁOWIEK, a nie czy to jest żywa komórka tępaku... Pod pojęciem CZŁOWIEK kryje się coś więcej niż mechanizmy dzielenia się itd.


Problem dotyczy tego że wszyscy kretyni tacy jak Ty, którzy ostatni raz w szkole mieli biologię w gimbazie albo liceum, mają czelność odzywać się w tej kwestii bez żadnej wiedzy czy nawet pojęcia jak wygląda naukowa dyskusja...
Krzyk że ktoś nie ma racji jest mało merytoryczny... Nie potraficie określić tego czym jest człowiek i czepiacie się że ktoś ma swoją teorię na ten temat. Jeśli chcesz podważyć moją teorię to musisz przedstawić realne dowody naukowe wskazujące na to że zapłodniona komórka jajowa nie jest człowiekiem albo zadać mi szereg pytań które podważą systematykę którą przedstawiłem. Możesz też przedstawić swoje argumenty na swoją hipotezę, która wskazuje od którego momentu płód jest człowiekiem i jaki proces powoduje uczłowieczenie płodu. Potrafisz wydobyć z siebie coś konkretnego prócz tego co wyżej już spławiłem?

lesiot

2016-04-11, 14:14
To skoro od momentu poczęcia to człowiek, to czemu program 500+ nie działa od momentu poczęcia?
Czyżby PiS i Ty to hipokryci?

Dalej... leczenie człowieka, operowanie i wszystkie procesy medyczne (ratujące życie), to zabawa "w Boga" i przeciwdziałanie biologii i fizyce, i powinno być surowo zakazane.

A "biolgia" jest bardzo brutalna niestety... prawo dżungli - przetrwają najsilniejsi. Biologia jest jeszcze brutalniejsza bo w przypadku wielu gatunków najsłabsze oseski są odrzucane lub zagryzane, żeby nie rozprzestrzeniał się słaby materiał genetyczny, żeby gatunek przetrwał jak najsilniejszy, sprawny, bez wad genetycznych.

A ludzie co robią... taki doktorek z Warszawy dopuszcza, żeby urodziło się "coś" co będzie "żyć" kilka dni lub godzin.
Zmusza się ludzi do rodzenia upośledzonych, chorych dzieci, które jak dożyją powielają swój słaby materiał genetyczny, przez co osłabia się gatunek i działa na jego szkodę.

Teraz się zmierz z biologia, fizyka i prawami natury...

Ork.Fajny

2016-04-11, 20:10
lesiot, chyba nie sądzisz że na poważnie potraktuje twoją logikę, która legalizuje morderstwo na człowieku w dowolnym wieku dopóki mordu dokonała osoba silniejsza od swojej ofiary, no nie...?
Nie da się przeciwdziałać fizyce Ty idioto... Fizyka to wszystko co nas otacza. Jeśli możesz coś zrobić to jest to fizycznie możliwe i "dozwolone" oraz w żaden sposób fizyce nie zaprzecza. Zaprzeczanie fizyce to mówienie że coś nie jest żywe mimo że wszystkie procesy charakterystyczne dla życia w tym układzie(organizmie) zachodzą albo mówienie że coś co ma DNA charakterystyczne dla człowieka nim nie jest...
Idź sobie bełkocz gdzie indziej bo jeśli nie potrafisz powiedzieć niczego bardziej "naukowego" na temat rozwoju życia ludzkiego to nawet nie mam zamiaru z Tobą dyskutować. To mój pierwszy i ostatni post w Twoją stronę.

lesiot

2016-04-12, 00:20
LOL jak zwykle...
- byle nie odpowiedzieć na temat
- byle wyzwać
czyli typowa reakcja na brak argumentów.

A najśmieszniejsze jest to, że imbecyl wymyślił i przedstawił jakieś brednie o przeciwdziałaniu fizyce, kiedy zupełnie nie o tym pisałem.
Trzeba być niezwykle głupim, żeby do opisanych przeze mnie procesów występujących w naturze, odnosić się "przeciwdziałaniem w fizyce".

Po raz kolejny imbecylu Ci muszę napisać to samo co piszę Ci zwykle... naucz się czytać, a jak nie to poproś kogoś, żeby przeczytał i wytłumaczył Ci. Możesz używać wymyślnego języka, ale raz po raz udowadniasz, że kompletnie nie umiesz czytać ze zrozumieniem i odnosisz się do czegoś zupełnie innego.

Ale spoko udowadniaj dalej (sobie przedewszystkim), że zarodek składający się z dwóch komórek posiada charkaterystyczne cechy człowieka, albo chociaż kręgowca lub ssaka.

Jak domyślam się dla Ciebie gałązka na ziemi, to drewniana komoda, a druga obok to szafa.

BialyNigger

2016-04-12, 01:36
Ork.nieFajny, Nadal nic k***a nie rozumiesz i pie**olisz farmazony. Swoje pseudo-naukowe podejście ograniczasz do ułamka definicji kim jest człowiek. Chyba, że twoje rozumowanie rzeczywiście zatrzymuje się na tym, że człowiek to zlepek komórek spełniających odpowiednie cechy - błąd. Człowiek wyłącznie jako samoistny organizm nie przedstawia żadnych wartości, o którekolwiek ktokolwiek mógłby chcieć walczyć.

Odcięta ręka to też człowiek? Istnieją udane próby wyprowadzenia komórek z fazy G0 i prowokowania kolejnych podziałów. Skoro więc z każdej komórki człowieka można teoretycznie zrobić człowieka to czym jest wg ciebie ten człowiek?!

https://pl.wikipedia.org/wiki/Efekt_Krugera-Dunninga -> To kwintesencja twojej aktywności na tym portalu.

Ork.Fajny

2016-04-12, 09:28
BialyNigger, powtarzam. Masz coś ciekawego do dodania czy tylko będziesz bełkotał jak typowy humanista że człowiek to coś więcej niż komórki...? Albo rzucał "przykładami" odciętej ręki która genetycznie nie jest podobna ani do dorosłego człowieka ani do zygoty...? Cokolwiek...?

lesiot, Powiedziałem. Merytoryczne argumenty związane z biologią molekularną, fizjologią, systematyką, etc. jeśli chcesz rozmawiać. albo idź sobie jęczeć gdzie indziej.