18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kłamstwa Komisji Europejskiej - GunTVPL

Kefir93 • 2016-04-16, 23:35
Najnowszy materiał od GunTVPL. Zapraszam do obejrzenia i zaznajomienia się z tematem.

Pozdrawiam.

Mateo.

2016-04-17, 00:10
Jaką trzeba być k***a sp***oliną mózgową by zakazywać legalnej broni, w odpowiedzi na zamachy dokonane nielegalną bronią?! Nie wierzę jakie imbecyle w tej UE rządzą. Przecież to jest jasne działanie na szkodę społeczeństwa i działanie popierające terroryzm. A ci brytyjscy policjanci - brak słów. Jedna osoba z bronią mogła by ich powystrzelać jak kaczki.

A tutaj link do petycji w sprawie zablokowanie tej idiotycznej i szkodliwej dyrektywy UE:
https://www.change.org/p/council-of-the-european-union-eu-you-cannot-stop-terrorism-by-restricting-legal-gun-ownership?recruiter=528036710&utm_source=share_petition&utm_medium=copylink

Samudaripen

2016-04-17, 11:34
mateo91g, oni akurat będą na tym korzystać :roll:

Davidzior

2016-04-17, 20:07
A więc o to między innymi chodziło z uchodźcami. To samo było w USA. Najpierw ataki terrorystyczne, a potem próba wprowadzenia ustawy o zakazie posiadania broni palnej. Teraz to samo dzieje się w UE. Coś mi się wydaje, że ci "terroryści" i "zamachy" to świadome zagranie najbardziej wpływowych ludzi (pewnie pochodzących z tzw. narodu wybranego) w celu "ułożenia" sobie społeczeństwa światowego w celu jego całkowitej kontroli. Ale to tylko moje głupie i całkowicie nieprawdziwe zdanie.

ari4

2016-04-17, 22:18
Davidzior napisał/a:

A więc o to między innymi chodziło z uchodźcami. To samo było w USA. Najpierw ataki terrorystyczne, a potem próba wprowadzenia ustawy o zakazie posiadania broni palnej. Teraz to samo dzieje się w UE. Coś mi się wydaje, że ci "terroryści" i "zamachy" to świadome zagranie najbardziej wpływowych ludzi (pewnie pochodzących z tzw. narodu wybranego) w celu "ułożenia" sobie społeczeństwa światowego w celu jego całkowitej kontroli. Ale to tylko moje głupie i całkowicie nieprawdziwe zdanie.


Ja już to rozkminiłem z rok temu. Ale dobrze, że zauważyłeś. Miejmy nadzieję, że nie jesteśmy jedyni ;) .

Dawać to na główną, niech więcej ludzi to zobaczy!