18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kitkat

blacha89 • 2010-04-19, 17:32
Spot reklamowy przy pomocy, którego Greenpeace chce zmusić Nestle do zaprzestania kupowania oleju palmowego, czy jakoś tak...

Nie wiem jak wy, ale ja po obejrzeniu nabrałem ochoty na Kitkata, teraz przynajmniej kupując batonika będę oczekiwał nieoczekiwanego. SMACZNEGO!!!

push3k

2010-04-19, 18:11
Powaliło ich z tymi reklamami.

luki24

2010-04-19, 18:49
była audycja J. Weissa na ten temat i to co kupuje Nestle to jest mały pikuś, inne firmy kupują znacznie więcej

Bu...........sz

2010-04-19, 22:30
A ch*j mnie obchodzą jakieś pie**olone orangutany

JEBAĆ GREENPEACE

Pajac212

2010-04-20, 07:28
z jednej strony dobra akcja ale z drugiej jest tez zbyt wiele biedy wsrod ludzi wiec jebaccc

lepiej bedzie stworzyc blackpeace

ToothFairy

2010-04-20, 09:41
BUliusz chyba masz 15 lat że tak pie**olisz... Bo bez tego lasu gdy będziesz miał 70 lat to usmażysz się na słońcu...

.:...........:.

2010-04-20, 09:43
:shock: Wy też nie patrzycie co wkładacie do ust?

MaxKing

2010-04-20, 10:16
Ej, k***a, ja pie**olę wasze orangutany...

ToothFairy no tak, bo jak skończą się drzewa to zaczną wycinać budynki... logika :)

Linekk z tego co zauważyłem, to on wiedział co wkłada do ust, w końcu dość świadomie tą krew wycierał.

Prozac

2010-04-20, 11:53
widze ze popie**olencow z wypowiedziami "co mnie obchodza orangutany" do chu... pytacie co was obchodza orangutany?! przeciez to o was debile!!! hahahaha.... ale widze ze sensu nie ma polemika z wami jestescie gorsi niz malpy nic nie macie w tych pustych lbach!!

justeen

2010-04-20, 13:25
to przykre ale nic nie zmieni mojej miłości do tych batoników

Bu...........sz

2010-04-20, 14:29
Prozac napisał/a:

widze ze popie**olencow z wypowiedziami "co mnie obchodza orangutany" do chu... pytacie co was obchodza orangutany?! przeciez to o was debile!!! hahahaha.... ale widze ze sensu nie ma polemika z wami jestescie gorsi niz malpy nic nie macie w tych pustych lbach!!


żeś tak dopie**olił, że sam chyba masz wifi w klatce. Najpierw podejmij dyskusję, później się mądrzyj, bo to TY wtedy wychodzisz na idiotę.

Nie lubię greenpeace'u i wszystkich jego akcji, ponieważ przeprowadzają je tylko dla pieniędzy. WY macie po 15 lat, jeżeli nie rozumiecie, że ich nie obchodzą te j***ne ptaszki, ślimaczki i ch*j wie co jeszcze. Jeżeli Nestle "wspomogłoby" "działalność" greenpeace, ta reklama nie ujrzałaby światła dziennego, a ponieważ płacić nie chcieli, greenpeace bardzo zaangażował się w ochronę tych j***nych małp i taka procedura jest na porządku dziennym w działaniu z innymi wielkimi firmami. Jesteście naiwni, jeśli wierzycie, że takie korporacje działają wyłącznie dla pożytku globalnego.

mcmt

2010-04-20, 14:37
Ooo, Neste nie wspomogl eko-terrorystow... Od dzis bede wpie**alal same kitkaty ze slodkich rzeczy :!: 8-)

pa...........ix

2010-04-20, 17:22
@Prozac

"nic nie macie w tych pustych lbach"

OK!