18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kitajce znowu na dobrej drodze do Pandemii

Duczki1234 • 2023-03-16, 10:02

2 letnia kwarantanna nie powstrzymała smakoszy przed deletowaniem się ulubionym daniem kuchni azjatyckiej

Zulu-Gula

2023-03-16, 13:30
Halrnan napisał/a:

M_A napisał/a:

Jakim trzeba być idiotą żeby wierzyć w całą tę pandemię.. ? Wrzucasz takie gówno nie wiadomo po co..



warto mieć na uwadze, że konta które daly piwa to boty/multi do rozkręcania wrzutek. Nie wiem czy wszystkie, ale większość z całą pewnością. tak działa ten portal:



Pablo221, hardfall, Murgrabia, Zulu-Gula, Majsi90, wolan7, Manolito666, blokershk, Chojnie_Obdarzony, rulas, Clistwood, parapsychol, paco141, Misiek_KRK



@Hal r n an, o czym i o kim ty pie**olisz? Ja pod tym zj***nym komentarzem nie postawiłem żadnego piwa :shock:

Na marginesie, ta celowa literówka w twojej nazwie użytkownika ( zbitek liter rn), mająca na celu podszywanie się pod Halmana, to jest dopiero żenada. O awatarze Halmana już nie wspomnę. Gadasz głupoty o jakichś botach, a sam jesteś zwykłym trollem.
Gdybym był adminem, posłałbym te twoje konto w kosmos.

M_A

2023-03-16, 14:02
Zulu-Gula napisał/a:

@Hal r n an, o czym i o kim ty pie**olisz? Ja pod tym zj***nym komentarzem nie postawiłem żadnego piwa
Na marginesie, ta celowa literówka w twojej nazwie użytkownika ( zbitek liter rn), mająca na celu podszywanie się pod Halmana, to jest dopiero żenada. O awatarze Halmana już nie wspomnę. Gadasz głupoty o jakichś botach, a sam jesteś zwykłym trollem.
Gdybym był adminem, posłałbym te twoje konto w kosmos.



Sam jesteś zj***ny

marmar

2023-03-16, 14:55
Wygląda dobrze. Robaki w modzie teraz.

krzysieks997

2023-03-16, 16:24
Duczki1234 napisał/a:

A ty kapslu obsrany cokolwiek , kiedykolwiek tu wstawiłeś , że masz coś do powiedzenia ? - Nie


..wiec wstawiamy gówno, żeby tylko wstawiać. Słuszna uwaga :roll:

ussesus

2023-03-16, 17:32
Przecież ta pandemia była bo im się wirus z laboratorium wydostał.
Sami o tym mówili, było jakieś śledztwo ale szybko przycichło.
Ludzie łyknęli bajeczkę o jakichś nietoperzach.

Manolito666

2023-03-16, 17:38
Halrnan napisał/a:

warto mieć na uwadze, że konta które daly piwa to boty/multi do rozkręcania wrzutek. Nie wiem czy wszystkie, ale większość z całą pewnością. tak działa ten portal:
Pablo221, hardfall, Murgrabia, Zulu-Gula, Majsi90, wolan7, Manolito666, blokershk, Chojnie_Obdarzony, rulas, Clistwood, parapsychol, paco141, Misiek_KRK



Sam jesteś botem tumanie. Pewnie czekasz na piątą dawkę i wolałbyś, żeby nikt nie wytrącał cię z tego zj***nia umysłowego.

kocur

2023-03-17, 00:21
M_A napisał/a:

Jakim trzeba być idiotą żeby wierzyć w całą tę pandemię.. ? Wrzucasz takie gówno nie wiadomo po co..



Gówno masz zamiast mózgu, chociaż podejrzewam że tam raczej nawet gówna nie ma tylko hula wiatr.

Tadzik_Na_Górę

2023-03-17, 11:23
Już teraz wiem skąd te ich regionalne "pięć smaków".

Geraldinio

2023-03-17, 19:38
JamPawel napisał/a:

Przecież to jakieś chińskie kimchi czy inna kiszonka. Wam się wydaje że jak powstaje organiczna kapusta kiszona, eko, vege i w ogóle? Sam pamiętam jak w sklepikach i na bazarach kapustę kiszoną, ogórki czy inne śledzie sprzedawano ze starych, drewnianych beczek, a każdy warzywniak można było wyniuchać na pięćdziesiąt metrów.



Dokładnie i jeszcze kapustę w tych beczkach deptały boso 60 letnie babcie. Ale może dlatego nie wyginęliśmy jak ptaki Dodo, bo bimber dziadków zabijał wszelkie zarazki :D

eMCeONe

2023-03-17, 19:53
M_A napisał/a:

Jakim trzeba być idiotą żeby wierzyć w całą tę pandemię.. ? Wrzucasz takie gówno nie wiadomo po co..



Czyli mam rozumieć, że kumplowi pół rodziny zabiły krasnoludki?

koolowsky

2023-03-19, 23:08
M_A napisał/a:

Jakim trzeba być idiotą żeby wierzyć w całą tę pandemię.. ? Wrzucasz takie gówno nie wiadomo po co..



pajac

Geraldinio

2023-03-20, 12:11
eMCeONe napisał/a:

Czyli mam rozumieć, że kumplowi pół rodziny zabiły krasnoludki?




Nie ma sensu wdawać się w dyskusję z upośledzonymi antyszczepionkowcami i wyznawcami teorii spiskowych. Zaraz się dowiesz, że wcale nikt kumplowi nie umarł, tylko udawał w szpitalu jako aktor, a jak już umarł, to wyłącznie od szczepionki.
Miliony lekarzy, naukowców i przedstawicieli władz spotkało się na Teams i uzgodnili, że trzeba natrzepać kasy zabijając trochę plebsu. Czego nie rozumiesz? :D

AdamBrown

2023-03-20, 21:53
[quote="eMCeONe"]Czyli mam rozumieć, że kumplowi pół rodziny zabiły krasnoludki?[/qu

tak tańczyły krasnoludki, kiedy ginełą rodzina twojego kolegi.....


łopatolog

2023-03-21, 21:03
M_A napisał/a:

Jakim trzeba być idiotą żeby wierzyć w całą tę pandemię.. ? Wrzucasz takie gówno nie wiadomo po co..



Człowieku, nawet jak sam prezes Pfizera do nich przyjdzie i powie, że to kłamstwo to oni i tak go zwyzywają od antyszczepów, szurów, foliarzy i innych takich. Łatwiej człowieka oszukać niż przekonać, że został oszukany.