18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

King of the Streets

MASS90 • 2022-06-10, 18:45
Chyba jedna z lepszych walk i to w dodatku Polak biję ruska


zlaskipanskiejbozydarr

2022-06-10, 23:28
Maniecky napisał/a:

Jestem fanem sztuk walki ale to akurat jest poj***ne.....



? Co w tym jest poyebanego? Sztachetami czy maczetami się nie okładają, dobra bitka była. Wszystko pod kontrolą... Rusek mógł odklepac szybciej, ale może mu prąd odcięło. Sędzię czujny.

KlangExtase

2022-06-10, 23:46
I takie coś wisi na youtubie. Może jeszcze ma monetyzację. A jak na filmie powiesz coś niezgodnego z poprawną politycznie narracją to demonetyzują kanał, ściągają filmy i kanał za jakieś z dupy powody.
Co do samej walki to chyba jest to najbardziej realistycznie wyglądająca "gala" z tych, które do tej pory widziałem. Choć z drugiej strony też dość filmowo podobny do produkcji typu "Hooligans 3"(tylko tam grupowe), "Fighting" czy "Damage".

Ci...........la

2022-06-11, 00:05
Ale zwierzęta

silwerbalk

2022-06-11, 00:05
k***a z tymi łokciami to przesadził no ale ch*j takie zasady mieli w klatce co nie oznacza że typ spokojnie zęby wypluł o tych łokciach .... Rusek Juz miał dość jak dostał baniaka ....

huncfot130

2022-06-11, 01:16
A tem od razu Polak... Śledź zwykły..

AGKŚ

:-P

krasnal_hałabała

2022-06-11, 04:20
I to są walki, a nie jakieś, k***a, KSW tańce i przytulanki i wygrane na punkty, serio, miałem nie włączać, bo myślałem, że znowu jakieś KSW, przytulanie i w sumie oglądając MMA czy inne KSW, czuję się jak pedał, bo nie ma co tam oglądać i tylko półnadzy faceci popie**alają a krwi prawie wcale, darcie mordy "Ladys and Gentleman, I need to cock in my chock", a tutaj się pozytywnie rozczarowałem, przynajmniej poważna walka i to na poziomie a nie amatorka, chociaż jeszcze brak im płynności ruchów żołnierza- weterana i miejscami obaj nie trzymają równowagi, ale większość cywili w prawdziwej walce nie potrafi a tutaj jest i tak wysoki poziom umiejętności jak na niemilitarnych, zresztą, żołnierze też gówno potrafią dopóki nie pojadą na prawdziwa wojnę albo przynajmniej kilka misji i tylko jeśli będą mieli szczęście i obu stronom skończy się amunicja, co w dzisiejszych czasach nie jest takie łatwe jak drzewiej... ehh... W każdym razie super walka, nie jestem za Arką, ale od dawna uważam, że kluby są jak Klany Wojowników z Mongolii i nie osiągną potęgi, póki nie pojawi się wielki wódz, który wszystkich zjednoczy. Zresztą, w obliczy wojny na Ukrainie, kibole powinny nabrać rozumu i zawrzeć rozejmy i rozpocząć współpracę na wypadek wpadki z wojną, przykładowo przydałoby się żeby w swoich miastach tudzież rejonach, szkolili cywili do walki, zwłaszcza tych słabych, bo silny sobie jakoś poradzi... ale dyscyplina u nich szwankuje, ile razy widziałem jak napierają na policyjną falangę i obskakują wpie**ol, a wystarczyłoby zrobić klin i falanga przerwana a potem od flank i psiarnia rozbita w puch by była.

W każdym razie ciekawe i zajebiste.

P.S. Nie umniejszam walce w parterze, sam uwielbiaj Jujutsu, ale w KSW to głównie grapling i to średnio fascynujący.

silwerbalk napisał/a:

k***a z tymi łokciami to przesadził no ale ch*j takie zasady mieli w klatce co nie oznacza że typ spokojnie zęby wypluł o tych łokciach .... Rusek Juz miał dość jak dostał baniaka ....



No fakt, przesadził z łokciami, ale może babcia albo prababcia mu opowiadała swoje spotkanie z ruskimi, albo spotkanie siostry lub przyjaciółki, to się wk***ił chłop, widać było po twarzy, że traktuje tą walkę osobiście, personalnie, intymnie wręcz. Mam kumpla, który brał udział w takich walkach, sam przychodziłem, ale nawet wtedy potrafili się opamiętać w ostatniej chwili, tutaj gościu traktował to jako zemstę, osobiście i ideologicznie.

Krzychuj123

2022-06-11, 06:32
Ja pie**ole, jak można być tak głupim żeby to się komuś podobało

Adrian92

2022-06-11, 06:56
Krzych*j123 napisał/a:

Ja pie**ole, jak można być tak głupim żeby to się komuś podobało



A Ty k***a co, taki normalny tylko w necie zabłądziłeś? Na harda wchodzisz i komentujesz jak mogą się podobać ludziom filmy gdzie ktoś komuś łeb odcina? Nie podoba się to skipuj film i sp***alaj,
Jakby na świecie się nie działy gorsze rzeczy. Chcą to się napie**alają.

pochminick

2022-06-11, 07:53
Technicznie ch*jnia. Np. 1:56 mógł ruskowi pięknie wyjechać lewym hakiem, bo rusek tracił równowagę bez żadnej gardy.

Kamyk4

2022-06-11, 08:04
Odpowiedni filmik na sadola, jest brutalna walka ze slow motion, krótka i bardzo treściwa. Do tego rusek dostał w tytę i co? I "sadole" twierdzą, że to rozrywka jaskiniowców. Za to jak kotek zrzuci tv na podłogę to jest zajebiste. p*zdy a nie sadole i tyle. Filmik zasługuje na browara, polecam KOTS na yt, dobre walki a nie pedalskie przytulanki, ustawione przepychanki na ważeniu czy żałosne face offy czy jak to patrzenie się na siebie przed walką się wabi...

zlaskipanskiejbozydarr

2022-06-11, 08:27
krasnal_hałabała napisał/a:

I to są walki, a nie jakieś, k***a, KSW tańce i przytulanki i wygrane na punkty, serio, miałem nie włączać, bo myślałem, że znowu jakieś KSW, przytulanie i w sumie oglądając MMA czy inne KSW, czuję się jak pedał, bo nie ma co tam oglądać i tylko półnadzy faceci popie**alają a krwi prawie wcale, darcie mordy "Ladys and Gentleman, I need to cock in my chock", a tutaj się pozytywnie rozczarowałem, przynajmniej poważna walka i to na poziomie a nie amatorka, chociaż jeszcze brak im płynności ruchów żołnierza- weterana i miejscami obaj nie trzymają równowagi, ale większość cywili w prawdziwej walce nie potrafi a tutaj jest i tak wysoki poziom umiejętności jak na niemilitarnych, zresztą, żołnierze też gówno potrafią dopóki nie pojadą na prawdziwa wojnę albo przynajmniej kilka misji i tylko jeśli będą mieli szczęście i obu stronom skończy się amunicja, co w dzisiejszych czasach nie jest takie łatwe jak drzewiej... ehh... W każdym razie super walka, nie jestem za Arką, ale od dawna uważam, że kluby są jak Klany Wojowników z Mongolii i nie osiągną potęgi, póki nie pojawi się wielki wódz, który wszystkich zjednoczy. Zresztą, w obliczy wojny na Ukrainie, kibole powinny nabrać rozumu i zawrzeć rozejmy i rozpocząć współpracę na wypadek wpadki z wojną, przykładowo przydałoby się żeby w swoich miastach tudzież rejonach, szkolili cywili do walki, zwłaszcza tych słabych, bo silny sobie jakoś poradzi... ale dyscyplina u nich szwankuje, ile razy widziałem jak napierają na policyjną falangę i obskakują wpie**ol, a wystarczyłoby zrobić klin i falanga przerwana a potem od flank i psiarnia rozbita w puch by była.
W każdym razie ciekawe i zajebiste.
P.S. Nie umniejszam walce w parterze, sam uwielbiaj Jujutsu, ale w KSW to głównie grapling i to średnio fascynujący.
No fakt, przesadził z łokciami, ale może babcia albo prababcia mu opowiadała swoje spotkanie z ruskimi, albo spotkanie siostry lub przyjaciółki, to się wk***ił chłop, widać było po twarzy, że traktuje tą walkę osobiście, personalnie, intymnie wręcz. Mam kumpla, który brał udział w takich walkach, sam przychodziłem, ale nawet wtedy potrafili się opamiętać w ostatniej chwili, tutaj gościu traktował to jako zemstę, osobiście i ideologicznie.



Piwo leci, jak na byłego wojskowego świetnie operujesz słowem pisanym. Na sadolu to raczej unikatowa umiejętność.

szwarc_one

2022-06-11, 10:22
k***a jak z dyszla wyłapał to sam to poczułem a te łokcie to już morderstwo jak dla mnie j***na rasa

p47

2022-06-11, 10:37
Jak masz wiecej to daj link . Lepsze to niz te ciota ksw lame
Emema

LaChupacabra

2022-06-11, 11:29
"Po tej walce Kast8 nigdy nie był już sobą" - czytał Piotr Fronczewski.

ProVVe

2022-06-11, 11:56
Były lepsze walki, a można powiedzieć "mistrz" KOTS-a (dunczyk dzikus) dostal się na galę i od Polaka wpie**ol tez wyłapał chyba poddanie jak się nie mylę i to dość szybko