18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kim naprawdę był Nikola Tesla?

Muzz • 2012-10-28, 02:15
"Kogo uważasz za najwybitniejszego naukowca naszych czasów?"
Jeśli twoją odpowiedzią był Einstein i chcesz się dowiedzieć dlaczego nie masz racji - warto żebyś zobaczył poniższy materiał.



(Tak, wiem - długie. Jeśli 20 minut czytania i myślenia sprawia ci problem to idź pooglądaj TVN. Sadistic także uczy, nie tylko bawi ;-) )

Charles_Manson

2012-10-28, 02:26
k***a fajne to moze byc ale obejrze to jak wytrzezwieje

ramiltor

2012-10-28, 04:34
Zajebiście, tylko że Tesla do swoich obliczeń korzystał z równań Ainsztaina :P


A tak serio to obydwoje to wielkie głowy i nie widzę żadnego powodu żeby jednego stawiać nad drugim.

ru_ziolo

2012-10-28, 09:07
Świat olał Tesle bo nie był żydkiem.
Bo żydki są oh i ach i wogóle zajebiści.


Dla mnie są zajebiści tylko do jednego. Do tego żeby ich nie było.

Fundak

2012-10-28, 09:21
A masz może samą transkrypcję? Gość czyta to w tempie jak dla przedszkolaków.

merh

2012-10-28, 09:33
ru_ziolo - trafiłeś w samo sedno! wystarczy przejzeć kto dostaje noble,oskary itd..

zeto88

2012-10-28, 09:43
Wk***ia mnie ten świat kiedy przypomina mi się o takich przypadkach. Kto wie jak wyglądałby dzisiejszy świat gdyby nikt nie przeszkadzał a wręcz pomagał takim ludziom jak Tesla.

xts

2012-10-28, 09:57
kim był: kosmitą

brixton

2012-10-28, 10:23
ru_ziolo, a wielu znasz osobiście, czy tylko z internetu? :)

lapps

2012-10-28, 10:24
ramiltor napisał/a:

Zajebiście, tylko że Tesla do swoich obliczeń korzystał z równań Ainsztaina :P


A tak serio to obydwoje to wielkie głowy i nie widzę żadnego powodu żeby jednego stawiać nad drugim.



taa, wszystko tworzyl na rownaniach 23 lata mlodszego ajnsztaina :facepalm:

JE_not

2012-10-28, 10:25
no fajnie fajnie, ale zamiast o jego wynalazkach, to uslyszalem raczej o tym, jaki ten tesla byl zajebisty przez BIBLIE. i poczulem, ze to propaganda katolizmu bardziej niz persony tesli.

thez

2012-10-28, 10:26
Tesla miał kijowy marketing i nie miał poparcia Grupy Trzymającej Władze. A Przeciętny człowiek nie jest w stanie pojąć, ani teorii Tesli, ani Einsteina. Dlatego ludzie wybrali tego z lepszym marketingiem.

imbryg

2012-10-28, 10:32
Tesla zmarł jako biedny prawiczek... idź pan w ch*j ze szkołą..

ujemuje

2012-10-28, 10:44
@ru_ziolo
Jeszcze kilku takich jak ty i smialo mozecie zakladac polskie NSDAP na czele z panem Jarkiem

kauczuk79

2012-10-28, 10:48
Wróć lepiej do szkoły a nie tworzysz filmiki. Wierzy (w sensie "wiara") pisze się przez rz. Tylko 20 minut zmarnowane z rana. W dużym skrócie: opowiadanie o takich samych bzdurach jak w popularnej książce scinece fiction - Biblii. O eterze, o wierzeniu w Boga i inne dyrdymały. Jeszcze o końcu świata zapomniałeś dodać. Nie twierdzę że Nikola Tesla nie był geniuszem, bo wynalazł sporo przydatnych rzeczy, ale co tu ma do tego wiara i teologiczne rozważania podkreślane pod koniec filmu. A jeszcze wracając do wypowiedzi ru_ziolo i Żydów - czy to nie dziwne że wiara chrześcijańska opiera się na wierzeniu w żyda? Tam w Watykanie jest największe zagłębie ciemnej materii, w kosmosie ciężko takie znaleźć. I to właśnie tam są blokowane wszelkie wynalazki i odkrycia bo przecież to nie zgodne z wiarą. Im właśnie zależy żeby społeczeństwo było głupie, bo idiotami łatwiej manipulować.