18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kim kardashian

~Velture • 2017-10-09, 07:53
Tłumaczone nie ma najmniejszego sensu więc dzisiaj bez tłumaczenia.

Z jakiegoś serialu wycięta improwizowana scenka.


Wiewór

2017-10-09, 20:34
AleDlaczego napisał/a:

Abraxus,

A co, Twoje też wrzuca do suszarni albo w politykę i religię?


Większość moich dobrych tematów zanim rozwinie się dyskusja to lądują w suszarni.
Sami czerwonoarmiści wśród adminów

Kickbokser

2017-10-09, 22:04
up a o czym są te twoje dobre tematy? O, np. "pińcset plus", "lista bolszewików w pis", "ksiądz pedofil skazany", "beka z cebulaków" :D no no szacun pajacyku szacun

lajka

2017-10-09, 22:06
ta ciemna dupecza grała w office caren :)

MówięPrawdę

2017-10-10, 01:10
dla mnie nie az takie łatwe. Co laska mowi przed the mighty ducks? Z napisami ang łatwiej by było.

mazga50

2017-10-10, 06:12
wsp233 napisał/a:

Kto to do k***y jest ta Kim Kardashian?



Kuzynka Kim Dzong Ila?

~Velture

2017-10-10, 12:51
MówięPrawdę napisał/a:

dla mnie nie az takie łatwe. Co laska mowi przed the mighty ducks? Z napisami ang łatwiej by było.


Everybody loves a good comeback story.

MówięPrawdę

2017-10-10, 17:47
Velture
Serio nie wiesz o co mi chodzi??? Niezbyt błyskotliwie kolego ale ok.

Chodzi o fragment między right i the mighty duck. Powtarzam dla niepełnosprytnych: po right, przed the mighty ducks.
słyszę coś jakby si bi skyt
ktoś wie?

~Velture

2017-10-10, 19:43
MówięPrawdę napisał/a:

Velture
Serio nie wiesz o co mi chodzi??? Niezbyt błyskotliwie kolego ale ok.

Chodzi o fragment między right i the mighty duck. Powtarzam dla niepełnosprytnych: po right, przed the mighty ducks.
słyszę coś jakby si bi skyt
ktoś wie?


"seabiscuit"
Taki koń. Były filmy o nim.

krasnal_hałabała

2017-10-10, 21:05
piotrekt1976 napisał/a:

@Dexterous

To Seby bywaja na sadisticu ? myslalem ze tylko proboja dymac Karyny :D , nie no spoko, jesli dla kogos ten zarcik byl niezrozumialy to moze zamiast flachy czy zielska zainwestujcie w kurs angielskiego, SPOKOJNIE na ZMYWAK w UK jak znalazl, dbam o wasza przyszlosc :D , roczek moze dwa na zmywaku i spokojnie nie tylko na e46 ale i na e60 styknie hajsow, a jak wiadomo E60 szczegolnie w eMce rozklada nogi Karyn baardzo szybko. Taki ze mnie mily facet :D . Deal zycia... i jescze pozniej te 500+, zyc nie umierac, tylko nie zapomnijcie jebnac sobie tatuaz z bulldogiem bedac w UK ,a po powrocie do Polski obowiazkowo kotwicy z dzieckiem w za duzym helmie z opaska na reku.. Symbolika robi robote, jak Karyna widzi taka patriotyczna dziare to dupsko same az sie prosi na r*chanie. Pozniej kazdy podziekuje.
ps, jedna mala sprawa, Nie zostawiac po wszystkim Karyny SAMOTNEJ i nie wracac na zmywak bo znajac zycie jakies 99% Karyn bedzie sie puszczac na lewo i prawo po kkilku dniach rozlaki ,... bo TESKNIA ... Echh co zrobic baby nie zrozumiesz ...

ps.ps. Obiwiazkowo szukajcie nowoczesniej Karyny z Lapczen SNow na zebrach albo lopatce, gwiazdkami, ewentualnie linia zycia i jakims dziwnym napisem , o spermolapce na nerkach nie wspominam bo to klasyk. No to tyle ode mnie ..

achaa, Ostatnio Karyny przeskoczyly na wydziarane nutki, slowiki i kapuste,aa sorki znaczy roze :D , czasem trafi sie sowa w optymistycznych kolorach na zeberku ...


ps,.ps.ps sam jestem wydziarany w opor wiec nie krytykuje tatuazy tylko raczej owczy ped na to samo u kazdej ...



Niektórzy z was widzę nie znają pojęcia sarkazmu i nie czują kiedy ktoś robi sobie z was krotochwile, do koryta chciałoby się wrócić sweterki co?

Dexterous napisał/a:



O, właśnie o tym poziomie mówię. Widzę, że was tu więcej :amused:




I nie, nie jestem Sebą, to smutne że muszę wam to tłumaczyć ale z tym środowiskiem się nie zadaje, za to wy już chyba tak bo jak nie potraficie zrozumieć że cisnę z was bekę... Ale swetru i tak zapłaci.

Dexterous

2017-10-10, 21:50
krasnal_hałabała napisał/a:



Niektórzy z was widzę nie znają pojęcia sarkazmu i nie czują kiedy ktoś robi sobie z was krotochwile, do koryta chciałoby się wrócić sweterki co?




I nie, nie jestem Sebą, to smutne że muszę wam to tłumaczyć ale z tym środowiskiem się nie zadaje, za to wy już chyba tak bo jak nie potraficie zrozumieć że cisnę z was bekę... Ale swetru i tak zapłaci.



Widzisz kolego, z sarkazmem jest tak, że czasem masz rozmówców debili i po prostu nie załapią, bo są głupi. Czasem jednak jest tak, że sarkazm jest po prostu ch*jowy i choć człowiek bardzo chce, to za ch*j nie załapie, co akurat poeta miał na myśli. Krótko mówiąc - zj***łeś :amused: