18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Kim Dzong Un rozstrzelał ministra obrony bo...

repowski • 2015-05-13, 11:50
uciął sobie drzemkę na paradzie wojskowej, w dla rozmachu został rozj***ny z broni przeciwlotniczej :ok***a:
ciekawe ile razy by odj***ł szoguna :krejzi:

Cytat:

Minister rozstrzelany. Uciął sobie drzemkę w obecności Kim Dzong Una


Według źródeł południowokoreańskich, minister zapłacił życiem za drzemkę, którą uciął sobie podczas uroczystości wojskowych z udziałem Kim Dzong Una.

Hyon Yong-chol został oskarżony o zdradę, nielojalność oraz brak szacunku dla przywódcy kraju i rozstrzelany 30 kwietnia z broni przeciwlotnicznej.
Egzekucję obserwowały setki ludzi.

Egzekucje wysokich urzędników
Pod koniec kwietnia władze Korei Południowej poinformowały, że w pierwszych czterech miesiącach tego roku Kim Dzong Un nakazał stracenie 15 wysokich rangą osobistości za podważanie jego autorytetu.

Jednym ze straconych był wiceminister leśnictwa, który miał zastrzeżenia do polityki państwa.

W 2013 roku Kim nakazał egzekucję Dzang Song Thaeka - swego wuja, uważanego swego czasu za osobistość nr 2 w Pjongjangu - zarzucając mu m.in. korupcję i przestępstwa gospodarcze. Japoński dziennik "Sankei Shimbun" pisał w połowie zeszłego roku, że po straceniu Dzang Song Thaeka, którego oskarżono też o zamach stanu, aresztowano ok. 200 wysokich rangą urzędników i ok. 1000 członków ich rodzin pod zarzutem współudziału w spisku. Według gazety zostali straceni bądź zesłani do obozów koncentracyjnych.


http://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiata,2/minister-obrony-rozstrzelany-za-brak-szacunku-dla-kim-dzong-una,541829.html

Logiczny

2015-05-13, 23:18
Macie dowody że rzeczywiście tak jest w Korei???

Bo chyba nie chcecie powiedzieć że srajfałen na garnuszku amerykańskim bedzie mówił prawdę o innym lepszym systemie niz idiotokracja?

szatanovsky.

2015-05-13, 23:59
ten kim dzong un to taki troche krol joffrey

styluu

2015-05-14, 00:06
na theync kropka com była egzekucja z działka AA ale nie moge go znaleść

prawda

2015-05-14, 13:57
BongMan napisał/a:

Mały zółtek przesadza, ale u nas za defraudację publicznych pieniędzy, nepotyzm, kolesiostwo, ogólnie pojęte przekręty i wszelkie działania na niekorzyść kraju i społeczeństwa przez polityków i pracowników sektora publicznego powinna być kara śmierci. Kilka publicznych egzekucji i zaraz by się świnie uczciwości nauczyły.



kiedys w prawdziwej polsce byla za to kara smierci, nawet jak byle urzedas zrobil cie w ch*ja to mogl isc na odstrzal, za przekrety tak samo a teraz rzadza zlodzieje to i prawo mamy inne, dla mnie teraz urzedasy sa gorsze od smieci i gardze nimi, przyjdzie na nich czas i mam nadzieje ze juz nie dlugo, slugusom tego rzadu nalezy sie kula w leb

UBcjaPOLSKA

2015-05-14, 14:22
Nie wierzę Wyborczej, w żaden news TVN – u, z Okrągłego Stołu, nie ufam nikomu.

Po co takie gówno w ogóle cytować? Nie ma piwa, zobacz, w jakim stylu jest w ogóle ten news napisany... k***a, nawet Urban miał większy szacunek do swoich czytelników.

Np. to: " Jednym ze straconych był wiceminister leśnictwa, który miał zastrzeżenia do polityki państwa."
Może twierdził, że korupcja była dobra? Albo np. domagał się demokracji?

"Hyon Yong-chol został oskarżony o zdradę, nielojalność oraz brak szacunku dla przywódcy kraju"
A może faktycznie chodziło o inne, poważne sprawy i kolo kradł grube miliony i był gnidą, która zasługiwała na śmierć, ale nie było jak się za niego inaczej zabrać? A może chodziło o stworzenie precedensu, żeby takie właśnie gnidy rozgniatać, za byle gówno, które nie jest związane z ich kurestwem?
A może to jest wspaniały przywódca który chce wyprowadzić swoich ludzi z gówna? Może nie.
Ale jedno wiem na pewno - nie ma co ufać propagandzie i znacznie większym zaufaniem u mnie cieszy się np. Iran, niż Ameryka, nie dlatego, że Ameryki nie lubię, ale dlatego, że TVN, Amerykę, złapałem wielokrotnie na kłamstwie, a Iran, czy np. Bashara jeszcze nie.

Kozar

2015-05-14, 16:21
Powiedział Bongman Dzong Un.

Cały_Idiota

2015-05-16, 09:50
Informacja może nie być prawdziwa. Reuter podaje, że facet prawdopodobnie żyje.

BongMan

2015-05-16, 16:01
@up
Może mieli jeden nabój i nie trafili? :D