18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Killing

Blake Carrington • 2010-01-20, 15:35
Prawdziwy 'killing' pod puszczoną muzykę.



1. Kawałek to cover "Rage Against The Machine - Killing in the name" w wykonaniu The Apples
2. Tańczy Kleju (Funky Masons)

Blitzer

2010-01-20, 16:30
No super, jedna malpa sie gibie jak poj***na a reszta macha lapami i wyje.

bober88

2010-01-20, 16:48
Btw kto to Kleju ?

Blake Carrington

2010-01-20, 17:09
Blitzer - po twoich postach widzę że twoim ulubionym zajęciem i jedynym wkładem w rozwój serwisu jest siedzenie na sadisticu i wypisywanie komentarzy w stylu "ale gówno" albo "co to gówno tu robi?" i tego sortu informowanie wszystkich, że coś akurat nie spasowało twojemu wysublimowanemu gustowi. Podziwiam twój upór i twoje święte przekonanie, że kogokolwiek twoja opinia obchodzi. Pozdrawiam serdecznie staropolskim:

:idzwch*j:

vectroos

2010-01-20, 19:45
emmmm... wole Salaha który wejdzie w każdy bit z palcem w dupie:) a tutaj jego show a jak ktoś chce battle to youtube/"salah vs"

cz.1

cz.2

ENDZOJ

michaelw4

2010-01-20, 20:03
Ja byłbym za karą śmierci dla członków The Apples za zj***nie Killing in the name of.

Wa...........so

2010-01-20, 20:25
Murzyni to by tylko się gibali.

su...........ij

2010-01-20, 20:39
Kleju jest z Polski.

Swoją drogą nie ma co go porównywać z Salahem, tym bardziej, że to inne style, no i poza granicami naszego kraju, to ja Ci mogę miliony lepszych wymienić, chociażby Wade'a Robsona czy Mr Wiggles'a.

Poza tym szkoda, że Kleju w Łodzi kontuzji się nabawił,
zapowiadały się fajne warsztaty, a tak zostanie zastąpiony, ale też przed dobrego typa. (;

vectroos

2010-01-20, 21:41
sukossij napisał/a:

Kleju jest z Polski.

Swoją drogą nie ma co go porównywać z Salahem, tym bardziej, że to inne style, no i poza granicami naszego kraju, to ja Ci mogę miliony lepszych wymienić, chociażby Wade'a Robsona czy Mr Wiggles'a.

Poza tym szkoda, że Kleju w Łodzi kontuzji się nabawił,
zapowiadały się fajne warsztaty, a tak zostanie zastąpiony, ale też przed dobrego typa. (;



A Salah z Francji i co z tego;)
hmm co do Robsona to kiedyś był dobry ale jak dla mnie nie aż tak dobry...
i milionów raczej nieeee... może kilku :-)

a co do warsztatów hem, jeśli tańczysz i trochę Cie Salah jara ;-) to wpadnij na rytmy ulicy w pile bo będą warsztaty z Salahem, pozdro;)

su...........ij

2010-01-20, 21:47
vectroos napisał/a:



A Salah z Francji i co z tego;)
hmm co do Robsona to kiedyś był dobry ale jak dla mnie nie aż tak dobry...
i milionów raczej nieeee... może kilku :-)

a co do warsztatów hem, jeśli tańczysz i trochę Cie Salah jara ;-) to wpadnij na rytmy ulicy w pile bo będą warsztaty z Salahem, pozdro;)



Chodziło mi o to, że Polska w porównaniu z innymi krajami zazwyczaj wypada słabo.

No Rytmy i Wirująca to już taka mała tradycja,
jak nie tańczę to jestem jako widz. (;

Kura

2010-01-21, 04:02
Blake Carrington - ja będę bronił Blitzera. Nie obraź się, i naprawdę nie chciałbym godzić w Twoje wysublimowane gusta. Przepraszam,jadnak jako i on mam też swoje zdanie. Blitzer ma rację - wrzucane są tutaj rzeczy, które na bardzo wielkie odległości pachną po prostu nawozem naturalnym.
Dla mnie rzucanie się w byle jaki sposób po macie jest niczym - oczywiście doceniam Dobrych Wariatów Maty itp bo poznali więcej wiedzy tajemnej niż ja, ale to coś wygląda jak... jak nic... nie obrażaj się... no weź... chyba będzi enam przykro...
Ah! Tym bardziej, że popisy "mistrzów" coraz bardziej przypominają padaczkę.
Jeśłi jeszcze dodamy do tego to o czym RATM śpiewa... ( bo to komuchy są)... to już naprawde wybacz...
Niestety taka jest prawda - każdy mawąłsne zdanie i może je wyrazić.
Skora zamieszczany jest shit - get use to it ;)
Wolności i trochę pokory maaaan

tak - zrobiłem błąd - "każdy ma własne zdanie" winno być.
przepraszam.

Blake Carrington

2010-01-21, 09:46
Kura - a czy masz włączone głośniki? Zauważyłbyś wtedy że na tym klipie RATM "nie śpiewa" (cover instrumentalny) i że "rzucanie się nie jest bezskładne" tylko idealnie trafione w muzykę. Możesz nie być znawcą, ale ja na ten klip trafiłem przez przypadek, był na pierwszym miejscu w zestawieniu "Top Ten Sets 2008" (wpisz sobie w youtube) zrobionym przez największy portal tematyczny i firme odzieżową. To tak jakby np. Thrasher i Vans zrobiły zestawienie "Najlepszy trick deskorolkowy roku" a ty - całkiem świadom tego że nie znasz tematu - pisał że to gówno, bezskładne rzucanie i śmierdzi nawozem. Pewnie, masz prawo do tego, jak każdy, ale twoje zdanie nie świadczy tylko o tym co opisujesz, ale również o tobie.

bober88

2010-01-21, 10:36
End trolling

ketoprom

2010-01-22, 11:06
Cała Polska psia jego mać!

Masz inne zdanie? To wypie**alaj!

*rzyga szeroką strugą*