18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Killing the streets 3: Eudezet Ghetto Ride

Bladeone • 2013-03-04, 21:31
Pierwszy trailer KTS 3: Eudezet Ghetto Ride, najgrubsze wydanie polskiego streetridingu. Po raz trzeci stunterzy z całego kraju spotykają się by wspólnie wyjechać na ulice Łodzi. Jesteście na to gotowi?

think666

2013-03-04, 22:30
2:57 - wyobraźni nie da się kupić.

EmpTy212

2013-03-05, 00:46
A niech jeżdżą stuntery po ulicach publicznych co tylko pie**olą patrz w lusterka do kierowców a k***a jak ci zapie**ala taki 160km/h na ograniczeniu 70 to k***a dobrze i jak wyjebie w auto to problem wina kierowcy, że nie patrzy w lusterka i płaczą kutafony. Lubie motocyklistów ale tego kurestwa nie znoszę które uważa się, za panów drogi którzy mogą zapie**alać wszędzie a ja jadąc w puszcze mam go niby zauważyć w lusterku kiedy on zapie**ala i ja patrząc w lusterko nie widzę ch*ja i zmieniam pas gdzie nagle się pojawia. Rozumiem pojechać szybciej ale wszystko ma swoje granice. Wypie**alać na autostrady i tam zapie**alać albo na tor jak chcecie się bawić w stunt albo w inne NIE PUBLICZNE miejsce. Dziękuje dobranoc.

eb

2013-03-05, 02:13
Polska to nie Ameryka ch*jowy film pięciu na krzyż

~Sunday

2013-03-05, 09:35
Jakie k***a "Eudezet Ghetto"?

Miasto Łódź!

holek86

2013-03-05, 20:36
"Ghetto", jakie to amerykańskie ...

;/

mullen-16

2013-03-06, 11:35
mógł w słup przypie**olić... ładniej by było Do cyrku z nimi a nie na ulice

Świst

2013-03-07, 14:24
EmpTy212 napisał/a:

A niech jeżdżą stuntery po ulicach publicznych co tylko pie**olą patrz w lusterka do kierowców a k***a jak ci zapie**ala taki 160km/h na ograniczeniu 70 to k***a dobrze i jak wyjebie w auto to problem wina kierowcy, że nie patrzy w lusterka i płaczą kutafony. Lubie motocyklistów ale tego kurestwa nie znoszę które uważa się, za panów drogi którzy mogą zapie**alać wszędzie a ja jadąc w puszcze mam go niby zauważyć w lusterku kiedy on zapie**ala i ja patrząc w lusterko nie widzę ch*ja i zmieniam pas gdzie nagle się pojawia. Rozumiem pojechać szybciej ale wszystko ma swoje granice. Wypie**alać na autostrady i tam zapie**alać albo na tor jak chcecie się bawić w stunt albo w inne NIE PUBLICZNE miejsce. Dziękuje dobranoc.



Wszystko pięknie, ale mógłbyś używać znaków interpunkcyjnych i popracuj trochę nad składnią.

Yamissek

2013-03-07, 14:28
Nie, nie jestem na to gotowy i mam to w dupie.

mariano22

2013-03-07, 14:29
Bladeone napisał/a:

Jesteście na to gotowi?



Pewnie

fazaa88

2013-03-07, 14:41
1:14 debil przejezdza na czerwonym, a siedzi tak że ni ch*ja nic nie zobaczy. tylko czekac jak wyladuje na hardzie. a potem, jak ktos wczesniej wspomnial, wielkie zale ze kierowcy samochodow nie patrza w lusterka, mam tylko nadzieje ze jak juz sie pozabijaja takie glaby to nikomu postronnemu krzywdy nie zrobia.

Proximate

2013-03-07, 14:47
Widzę wiosna idzie i wszyscy wrzucają filmiki z motocyklistami.. Zajebiście, wreszcie coś dla mnie i piwko oczywiście :D

ejdzbikej

2013-03-07, 14:58
"najgrubsze wydanie polskiego streetridingu"

:trzesieee:

KAZDY absolutnie KAZDY mający jakikolwiek motor, nawet rozj***na wueske, POTRAFI w miare checi postawić motor na koło.
Czym tu sie podniecac? Ok rozumiem gimbus jeden z drugim pierwszy raz w zyciu zobaczyl wheelie, okej, ale nie rozumiem tych pajacy ktorzy gowno robia i mysla ze sa fajni. Zenujace
Nie wspominajac o zagrozeniu jakie stwarzaja i przy okazji opinii jaka robia prawdziwym motocyklista. Od szybkiej jazdy jest tor, od popisów ( czym jazda na kole j/w nie jest) plac.
Ps. co to k***a jest eudezet? Won spowrotem na drzewo.

rastalibrarian

2013-03-07, 15:46
Nie wiecie czy można już składać zamówienia na organy?

Kondzioł

2013-03-07, 15:50
Za moto zawsze piwko ;)