18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kilku młodych gniewnych kacapów

RobsoN • 2024-01-24, 20:37
Wpadli na pomysł napierd… przypadkowych przechodniów, a wszystko po to, żeby pochwalić się tym w social mediach.


ruddie

2024-01-24, 20:42
Dlatego trzeba nosić otwarty nóż, taki mały 5-7 cm z mocną rączką. A potem szybko spieprzać.

Ha...........dy

2024-01-24, 20:45
up
Uszkodzisz patusa to ci jeszcze wyrok dadzą. Lepszy gaz lub pałka teleskopowa. Nie zmarnujesz sobie życia, a masz szansę się obronić.

Majles

2024-01-24, 21:10
HardyTwardy napisał/a:

up
Uszkodzisz patusa to ci jeszcze wyrok dadzą. Lepszy gaz lub pałka teleskopowa. Nie zmarnujesz sobie życia, a masz szansę się obronić.



To widze ze nie masz pojecia co sie dzieje po walnieciu palka teleskopowa. Znam goscia ktory w samoobronie uszkodzil typowi podstawe czaszki.

Martyna666

2024-01-24, 21:22
HardyTwardy napisał/a:

up
Uszkodzisz patusa to ci jeszcze wyrok dadzą. Lepszy gaz lub pałka teleskopowa. Nie zmarnujesz sobie życia, a masz szansę się obronić.



ja pier do le ,czy każdy musi powtarzać jakieś brednie click baity gdzie "bronił się - poszedł siedzieć na 20 lat a bandyta wyszedł na wolność i tamten mu płaci alimenty" naprawdę ludzie, dajcie się pobić i wyr*chać... bando lamusów XD

Oczywiście wojownicy ulicy Z ZASADAMI w trzech na jednego

HermanVonSztolc

2024-01-24, 21:22
Front czeka, w sumie jest jeden plus z takich wojen, odsianie ze społeczeństwa mentów... które zrobią wszystko co najgorsze na wojnie... pewnie.. częśc wróci. Ale zaraz z powrotem wróci albo do pierdla, w którym jest już miejsce, albo z powrotem na front. A pewnie będzie i to i to :) Ty masz poj***ne mózgowo... praktycznie darmowe... mięso armatnie, a kraj ma więcej miejsca dla kolejnych mentów. Idea Plan

psotny_fiutek

2024-01-24, 21:23
HardyTwardy napisał/a:

up
Uszkodzisz patusa to ci jeszcze wyrok dadzą. Lepszy gaz lub pałka teleskopowa. Nie zmarnujesz sobie życia, a masz szansę się obronić.



Tylko gaz, pałka tel. jest przez psiarskie traktowana jako przedłużenie ręki... Czyli '' pobicie za pomocą niebezpiecznego narzędzia '' a za to jest juz grubszy paragraf i wyrok.

Oj młodzi, młodzi widać żeście nieobeznani w temacie...

Martyna666

2024-01-24, 21:25
psotny_fiutek napisał/a:

Tylko gaz, pałka tel. jest przez psiarskie traktowana jako przedłużenie ręki... Czyli '' pobicie za pomocą niebezpiecznego narzędzia '' a za to jest juz grubszy paragraf i wyrok.
Oj młodzi, młodzi widać żeście nieobeznani w temacie...



Tak, patus pójdzie na ciebie na policje "chciałem go pobić a on mi oddał i mi renke złamał, panie policjo zatrzymaj bandyte" XD ja nie mogie XD

psotny_fiutek

2024-01-24, 21:26
Martyna666 napisał/a:

ja pier do le ,czy każdy musi powtarzać jakieś brednie click baity gdzie "bronił się - poszedł siedzieć na 20 lat a bandyta wyszedł na wolność i tamten mu płaci alimenty" naprawdę ludzie, dajcie się pobić i wyr*chać... bando lamusów XD
Oczywiście wojownicy ulicy Z ZASADAMI w trzech na jednego



A ty znów swoje analfabeto przećpany. Juz ci wczoraj pisałem, mało ci jeszcze ?

To co piszesz to nawet logicznego sensu nie ma.. z czym ty tu do ludzi pecie przychodzisz.


P.s @Martyna666 to taka sama "kobieta " jak Grodzka...

LizTruss

2024-01-24, 21:38
ruddie napisał/a:

Dlatego trzeba nosić otwarty nóż, taki mały 5-7 cm z mocną rączką. A potem szybko spieprzać.



Idioto pie**olony - większość ludzi ginie od własnego noza :D to raz. Dwa zamiast wpie**olu chcesz kogos zabić lub byc sadzony o próbę zabójstwa? Noszenie noza sk***ysynu polecasz? Musisz być śmieciem i j***nym niedojdą by proponować takie rozwiązania. Moze jestes poprostu niedoj***nym gówniarzem, który się z ch*jem na lby pozamieniał.

outsidre

2024-01-24, 22:19
coś mi się zdaje, że to kacapska zasadzka na tęczowych była. Umówili się w necie a potem kręcą takie akcje.

smc

2024-01-24, 22:31
Noszę nóż od codziennie. Broń czasami.

Żadna lewacka ciota nie wmówi mi, że lepiej dać się pobić, niż obronić. Jeśli ktoś tak myśli, niech sp***ala na Lampedusę do murzyńskich ku*asów. Jestem typowym redneckiem, czyli normalnym gościem. Patriotą, który broni swojego kraju, swojej rodziny i siebie.

Tuston_bobczak

2024-01-24, 23:09
Martyna666 napisał/a:

Tak, patus pójdzie na ciebie na policje "chciałem go pobić a on mi oddał i mi renke złamał, panie policjo zatrzymaj bandyte" XD ja nie mogie XD



Wpie**olisz patusowi że go wywiozą do szpitala . To szpital z automatu zawiadamia psy o pobiciu durniu

Aleo

2024-01-24, 23:28
Ja pie**ole sami eksperci w komentarzach od KK, z psotnym fiutkiem na czele

OnucaSsie

2024-01-24, 23:46
Czekamy na kacapSSkie bydło, które coś o Banderze zacznie majaczyć.