18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kilka sztuczek z YoYo

~Sunday • 2013-03-27, 15:14
Kręci jak szalony. :)

Admin_RedTube

2013-03-29, 03:25
Nameless napisał/a:


Koleś masz jakieś problemy? Stary, najpierw wyzywasz od pedałów młodego chłopaczka, co się bawi kulturalnie jojo, a potem się ciskasz.


Widzisz, to Ty się do mnie przysrałeś a nie ja do Ciebie.
Owszem, wyzywam go od pedałów ale zobacz na niego. Ulizana fryzura, koszulka z jakimś dziecinnym motywem, rurki no i te buty. Jak dla mnie to nie jest normalne no ale pomińmy to.
Niech on sobie kręci tym jojo na kweju ale tu jest sadistic, na głównej nie oczekuję niczego wstrząsającego no ale żeby ktoś bawił się jojo?
Nameless napisał/a:


Dzieciństwa nie miałeś?


Dzięki że pytasz ale to nie ja miałem problem z dzieciństwem więc nie mierz wszystkich swoją miarą.
Nameless napisał/a:


PS

Ta. Idź lepiej pooglądać swoje hentai, czy inne gówno.



Widzisz, chcesz mi dopiec czymś o czym nie masz nawet zielonego pojęcia. Zapewne rozchodzi Ci się o mój avatar więc pozwolę sobie opisać pokrótce postać która na nim jest bo sądzisz że każdy kto ogląda anime jest lubi walić przy hentaiach. Postać z avatara jest jednym z głównych antagonistów serii. Gatunków anime jest wiele, te które ja oglądam w głównej mierze są przepełnione walkami i krwią, nie każde anime to czarodziejki z księżyca.

Dragonin

2013-03-29, 03:31
Mniejsza z tym że... Nie wypowiem się na temat dlaczego coś takiego trafia na Sadistic'a.

Ale k***a, jak już pokazujesz jakieś sztuczki z Yo-yo, TO POKAZUJ TE j***nE YO-YO, A NIE SCENERIĘ ZA TOBĄ.
k***a mać.

Nameless

2013-03-29, 03:49
@Koko_yori
Nie będę się z Tobą wdawać w debilne dyskusje. Zwyczajnie chłopak na tym filmiku ma ze 14 lat i nie wiem na ch*j przypie**alać się do tego, że ma dziecinny motyw na koszulce, skoro jest jeszcze dzieckiem. A rurek to ja u niego nie widzę.
Jeśli będzie tak samo wyglądał będąc kilka lat starszym - gay, ale jak na razie to ja tam widzę młodego chłopaczka co ma dobrą zajafkę i tyle. Nie wiem na ch*j się od razu przypie**alać, że pedał - no chyba, że kompleksy gryzą.

A Ciebie obraziłem, bo tak samo debilnie Ty obraziłeś jego. Poza tym to:

Tyle w tym temacie. Dla mnie Ty bardziej jesteś ciotą/pedałem niż ten chłopak.

Admin_RedTube

2013-03-29, 04:28
Nameless napisał/a:

@Koko_yori
Nie będę się z Tobą wdawać w debilne dyskusje.


k***a człowieku, co Ty ćpiesz? Sam zaczynasz jak to określiłeś debilne dyskusje a teraz mówisz że nie będziesz się ze mną w nie wdawać. Scroluj do góry i zobacz kto pierwszy komu odpowiedzial na post.

Nameless napisał/a:


Zwyczajnie chłopak na tym filmiku ma ze 14 lat i nie wiem na ch*j przypie**alać się do tego, że ma dziecinny motyw na koszulce, skoro jest jeszcze dzieckiem. A rurek to ja u niego nie widzę.


No to może wspomnij o fryzurze układanej na lakierze. Teraz napisz "On jest jeszcze dzieckiem, co z tego że sobie układa włosy przez pół godziny"

Nameless napisał/a:


Jeśli będzie tak samo wyglądał będąc kilka lat starszym - gay, ale jak na razie to ja tam widzę młodego chłopaczka co ma dobrą zajafkę i tyle. Nie wiem na ch*j się od razu przypie**alać, że pedał - no chyba, że kompleksy gryzą.


Moim skromnym zdaniem 14 czy tam 15 lat to już jest czas w którym każdy ubiera się tak jak ma ochotę. Pomijając już nawet kwestię ubioru to nadal zostaje ta układana fryzura, a zresztą co ja z Tobą dyskutuję o jakiś młodych "chłopaczkach".

Nameless napisał/a:



A Ciebie obraziłem, bo tak samo debilnie Ty obraziłeś jego. Poza tym to:
Obrazek
Tyle w tym temacie. Dla mnie Ty bardziej jesteś ciotą/pedałem niż ten chłopak.



Wiesz, wcale mnie nie rusza ten obrazek ani jakieś głupie pie**olenie z Twojej strony. Bardziej irytuje mnie fakt że jesteś idiotą który nie mając styczności z czymś - w tym wypadku jest to anime, ocenia i komentuje coś o czym gówno wie. Jednym słowem jesteś bezmózgim debilem który powtarza to co kiedyś usłyszał nie mając własnego zdania. Przemyśl to sobie i następnym razem jeżeli chcesz już o czymś rozmawiać to posiądź przynajmniej podstawową wiedzę w danym temacie.
Reasumując, jesteś małpującym bezmózgiem i nie mam ochoty rozmawiać z Twoją osobą na tematy które są Ci obce.

Tyle z mojej strony w tym temacie, nawet nie sil się na jakiś błyskotliwy post z Twojej strony bo nie mam zamiaru go czytać a co dopiero na niego odpowiadać.

olek

2013-03-29, 06:30
tyle dziewczyn na świecie a Ci jojo wolą się bawić.... tempe ch*je...

choppers

2013-03-29, 08:03
Miałem nadzieję, że sobie o oko piźnie.. a tu nic. Kubusia dostajesz a nie piwo.

livebox94

2013-03-29, 08:58
Musi być dobry w rozplątywaniu kabli ;D

Dotychczas

2013-03-29, 15:15
Średniak. Btw to nie miejsce na takie popisy.

Ale macie spinę chłopaki. Sprzeczka niczym w pensjonacie dla młodych niewidomych francuskich sierot. Ten ostatni strzelił focha na końcu lol. Ubawiłem się bardziej czytając jak opluwacie się przez monitor niż oglądając tego typa. Myśle jednak że powinniście przenieśc rozmowę na jakiś chat (jeśli funkcjonuje taka instytucja po wielkim potopie w 1997). Tam przynajmniej będziecie mieli poklask ludzi na swoim poziomie.

karas

2013-06-05, 17:35
@Koko_yori
Jaranie się chińskimi bajkami jest przecież takie hetero :D