18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kilka sposobów na piwo

Xerten • 2012-11-25, 19:12
Kilka sposobów którymi można otworzyć piwo.


P.S.
Tak tak wiem kręcone kalkulatorem.

Xerten

2012-11-26, 12:30
Dziękuję bardzo hejterom za "konstruktywną krytykę" ale jeśli byście obejrzeli dokładnie film to byście zauwazyli że nie otwieraliśmy piwa tylko i wyłącznie "dźwignią" ale np. wbicie noża w kapsel czy też chwycenie kapsla kombinerkami i ściśnięcie ze sam wychodzi.

@zabobon
Pustą butelka tez potrafimy otworzyć... :-/

adagioo

2012-11-26, 13:55
Utwór Flogging molly- drunken lullabies

firen89

2012-11-26, 13:57
sto lat za murzynami.....
jedyne co mi się w filmiku podoba to muzyka.

smyndryl

2012-11-26, 14:26
To ja grosz do grosza odkładam żeby na piwo było, a wy dwa dla funu rozwaliliście? Zbrodzieńcy!
Zębami tylko nie umiem, a może umiem ale nie próbowalem i nie spróbuje :)

Z ciekawostek: ileś tam lat temu filipińskim prostytutkom zakazano otwierać piwo pochwą. Powód? Zbyt wiele wypadków :)
„Nowość! Piwo o smaku śledzia i filipińskiej myszki. Daj sie skusić" :D

Ansgar

2012-11-26, 14:42
Spity to Ty? :D

Kruszynka126

2012-11-26, 14:59
Miałam nadzieje, że w 2:15 wyciagnie i otworzy czyms twardszym...

Szymski

2012-11-26, 15:54
04:07 - kto powiedział że książki nie są w życiu przydatne? ;D

sklenar

2012-11-26, 17:53
Wszystko byle się nie uczyć :D

oumn

2012-11-26, 19:32
Czytam kilka sposobow na piwo i sobie mysle ze by pie**olnal jaka piane to moze mi podpowiedza skad wziac a oni ze niby jak otworzyc, jakbym k***a otworzyc piwa nie umial...

peruner

2012-11-26, 22:12
Ok po pierwsze filmik to nie instrukcja czy genialne odkrycia, tylko przede wszystkim dobra zabawa przy wspólnym piwerku ze znajomymi..

odpisując zbiorowo paru kolegom:

@majster87, @Atreyu - tak można otwieraczem - 1 kadr na filmiku. Pytanie do was, czy na widok nagiej napalonej kobiety też pytacie "a nie lepiej fapnąć?"

@eu4yaon - tyś widział teflon :) stara patelnia do której przywiera wszystko.

@fantomasik - oprócz dźwigni jest zębami (auć..), nożem w kapsel, pierścieniem, metodą wybicia kapsla (kombinerkami, młotek + śrubokręt), wybicie kapsla od dołu (toporem, nożem typu sax, oraz próby podbicia młotkiem i szablą)

@sarq - poszły się je**ć 2 szyjki, ale może 1/4 piwa uszła - reszta została wypita i żadnych skaleczeń nie było :P

@oumn - tytuł nie oznacza "warzenia piwa" ani "gdzie kupić piwo". Generalnie jak chcesz "pianę" to zapieprzaj do sklepu polecam wszelkie regionalne, a także ostatnie odkrycie piwka Argus z Lidla.

@rozk*** - na koniec koledze za najsłodszy komentarz dedykuję:
[/quote]

pozdrawiam koneserów i amatorów złocistego trunku ;)

szympas1

2012-11-26, 22:25
Za piwo, zawsze piwo :D