18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kilka słów o obecnej sytuacji na wschodzie.

Blackjoe • 2015-03-13, 01:11
Oglądać od 15:30


Na samym wstępie chcę powiedzieć, że nie jestem fanbojem JKM ale widząc tą konwersację od razu na myśl przyszedł mi komentarz jednego z sadoli, który mówił, że wojna na ukrainie i ogólnie ukraina, Polska i ue to tylko pionki w większej grze kitajców i hamburgerów. Krul też jest tego zdania...
k***a Panowie, czy III wojna światowa naprawdę jest tak blisko? :samoboj:

asd1235

2015-03-13, 02:23
W ostatnich dyskusjach, gdy Korwin zaczynał mówić o tym, że to siły amerykańskie rozpoczęły destabilizacje na Majdanie, to po chwili na twarzach uczestników tej debaty ukazywał się ironiczny uśmieszek. Jak to? Strażnik świata, obrońca pokoju i suwerenności, tak bardzo nawołujący do zaprzestania walk mógłby coś takiego zrobić? Jaki w tym interes?? Najlepsze jest to, że Barack Obanan sam otwarcie przyznał, że jego państwo maczało w tym palce, a interes mają w tym duży - m.in. nadanie Rosiji łatki nieobliczalnego agresora i zwróceniu świata przeciwko Władmirowi.

Proszę przeczytać: http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/prezydent-obama-przyznal-ze-usa-sprowokowalo-zamach-stanu-ukrainie

Nasz polski nostradamus - Krzychu Jackowski, twierdzi, że III wojenka rozpocznie się od ataku jądrowego na jakiś kraj arabski, więc możesz spać spokojnie autorze tematu :amused:

premium122

2015-03-13, 04:10
Ha byly na sadolu nawet jakies przepowiednie i opisywano tam jeszcze przed tymi wydarzeniami prolog do 3 wojny.
Zapoweidzia byla wlasnie wojna na ukrainie i powstanie panstwa islamskiego.
Nawet bylo podane ze pierwsza bomba zostanie zrzucona na sily miedzynarodowe zaangazowane w wojne w panstwach arabskich.
Nie zebym kogos straszyl ale wyglada na to ze sie zaczyna.
Przynajmneij sadolowym ateista otworza sie oczy :D

Bananek

2015-03-13, 07:04
"Oglądać od 15:30"

Nie będziesz mi ustawiał życia, jest 7:10 i będę to oglądał czy ci się podoba czy nie.

Jeadong

2015-03-13, 09:15
premium122 napisał/a:

Ha byly na sadolu nawet jakies przepowiednie i opisywano tam jeszcze przed tymi wydarzeniami prolog do 3 wojny.
Zapoweidzia byla wlasnie wojna na ukrainie i powstanie panstwa islamskiego.
Nawet bylo podane ze pierwsza bomba zostanie zrzucona na sily miedzynarodowe zaangazowane w wojne w panstwach arabskich.
Nie zebym kogos straszyl ale wyglada na to ze sie zaczyna.
Przynajmneij sadolowym ateista otworza sie oczy :D



Przepowiednie, jasnowidzenie, religie itp. są dla idiotów i dla bydła, które nie potrafi inaczej sobie wyjaśnić pewnych zjawisk.
To są zwykłe spekulacje, które nie są wcale trudne do przewidzenia. Rosja od paru lat ok 80% budżetu przeznaczała na wojsko więc wiadomo, że w końcu gdzieś coś pie**olnie, państwo islamskie ? Żadna nowość i zaskoczenie przy lewackich rządach dających sobie pluć w morde przez wyznawców pedofila allaha.

Jak znajdziesz jakiegoś dobrego proroka to wyślij go do mnie obstawie mu pół wygranej w totka.

Velterwald

2015-03-13, 09:27
Indiańscy kolesie od wizji (nazwy nie pamiętam) nie mając informacji ze świata zewnętrznego przewidzieli lądowanie na księżycu, to, że będą przesiedleni, przewidzieli utworzenie kolei, linii telefonicznych lub internetu "(...) wokół świata zostanie zbudowana pajęczyna, przez którą ludzie będą mogli rozmawiać" a także przewidzieli rozwój nazizmu "na wschodzie pojawi się odwrócony znak życia (swastyka) ale przyniesie jedynie śmierć.

Przepowiednie to nie jest coś nadzwyczajnego ani nie są dla idiotów, po prostu się zdarzają. To nie są jakieś durne dzieciaki co powymyślały pierdoły, Indian szanuję i prawdę mówiąc im bym uwierzył.

hello_world

2015-03-13, 11:21
asd1235 napisał/a:


Nasz polski nostradamus - Krzychu Jackowski, twierdzi, że III wojenka rozpocznie się od ataku jądrowego na jakiś kraj arabski, więc możesz spać spokojnie autorze tematu :amused:



Izrael zaatakuje Iran zaraz po tym jak upadnie Syria.

premium122

2015-03-13, 14:37
Jeadong napisał/a:



Przepowiednie, jasnowidzenie, religie itp. są dla idiotów i dla bydła, które nie potrafi inaczej sobie wyjaśnić pewnych zjawisk.
To są zwykłe spekulacje, które nie są wcale trudne do przewidzenia. Rosja od paru lat ok 80% budżetu przeznaczała na wojsko więc wiadomo, że w końcu gdzieś coś pie**olnie, państwo islamskie ? Żadna nowość i zaskoczenie przy lewackich rządach dających sobie pluć w morde przez wyznawców pedofila allaha.

Jak znajdziesz jakiegoś dobrego proroka to wyślij go do mnie obstawie mu pół wygranej w totka.



Jakbys byl taki sprytny to bys teraz nie pisal bzdetow na sadolu tylko swego czasu kupil tanio bitcoiny wzglednie oblowil sie na bance rynku nieruchomosci i pil drinki z palemka na malediwach :) .