18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kilka słów o dysproporcjach w zarobkach

freaky • 2017-03-02, 16:15
Myślę, że z powodu słabości argumentów, niskiego wzrostu i pie**olenia głupot, tej pani powinno się obniżyć apanaże o połowę :-)


sezamkowyRozpierdol

2017-03-13, 20:05
Kamil4 napisał/a:

bo oni przynajmniej mają jakieś poglądy w przeciwieństwie do większości polityków.



Nie chcę się wtrącać w dyskusję, ale chciałbym zauważyć, że politycy nie mają poglądów tylko mają interes, mówienie o poglądach polityków to bzdura, w polityce jest coś takiego jak Public Relations, wizerunek o którym Korwin nie ma zielonego pojęcia i dlatego ma tak ch*jowy wynik już pomijając fakt chorych ustawionych mediów promujących jednych, anihilujących drugich nawet jak mu się uda trafić do mediów, zdobyć rozgłos bo coś tam prowokacyjnego powiedział o Hitlerze albo o obcięciu sobie tego i owego to nie potrafi tego wykorzystać jak wykorzystał to np. Donald Trump łagodząc swoją retorykę i wizerunek metodą - powiedz coś głupiego, skup na siebie kamery i nagle zacznij uprawiać populistykę.
Ludzie ci nie zagłosują na Korwina bo bardzo łatwo jest go ograć w propagandówkach sprowokować go do głupich, bezsensownych dyskusji i do bezsensownego prowokacyjnego pie**olenia, które potem media poddają to obróbce i robią z niego debila w oczach tłumów, głos na Korwina to głos stracony i Korwin sam sobie jest winien, lepiej na Kukiza głosować, który ogarnia działanie PR, wizerunku.

Ogólnie nie ważne jaki jest polityk i jakie ma prywatne poglądy - on najprawdopodobniej swoje prywatne poglądy ukrywa, bo polityk, który ujawnia swoje poglądy to słaby polityk łatwy do ogrania, bo z góry wiesz co on na dany temat powie na co się zgodzi a na co nie - przewidywalny słabiak.
Zobacz na przykład takiego Palikota - kiedyś retoryka katolicka, czasopismo katolickie ozon potem nagle zmienił retorykę na antyklerykalną, teraz znowu zmienia swoją retorykę - to jest uprawianie populistyki, ludzie są posegregowani na elektoraty i polityk nie ważne jakie ma poglądy prywatnie może sobie wybrać, z którego elektoratu chce czerpać głosy - jak z konserwatywnego to udaje konserwatystę, ubiera się w szatę konserwatysty, katolika, narodowca a jak chce głosy od elektoratu "lewackiego" no to uprawia antyklerykalizm etc.
Zwróćmy uwagę chociażby na groźby Stonogi ujawnienia "materiałów obrzydliwych obyczajowo" lub wyznania Biedronia dotyczącej naczelnego geja III RP - Kaczyńskiego, być może lubi wsadzać komuś w kakało ch*j jego wie ale jeżeli to by była prawda to będziesz miał klasyczny przykład, jak politycy pie**olą ludziom nie to, co myślą, tylko to co lud chce usłyszeć, a prywatnie być gejem wspierającym środowiska LGBT.
Populizmem wygrywa się wybory, a nie prowokacyjnym pie**oleniem i gównoburzą, to tak jakbyś tostował w TV cenzopapy i oczekiwał głosów poparcia od tłumów :krejzi:

Ork.Fajny

2017-03-14, 09:57
Kamil4 napisał/a:

1. http://teodorstepa.pl/asp/pl_start.asp?typ=14&menu=23&strona=1


Pass. Wolę coś bardziej rzetelnego niż strona PSLowca.



Kamil4 napisał/a:

2. Będę dalej popierał tą partię, bo oni przynajmniej mają jakieś poglądy w przeciwieństwie do większości polityków.


Tylko że tej partii już nie będzie, bo JKM to jedyny znany człowieka a Przemka większość Polaków albo nie zna albo nie lubi, nawet część korwinowców.



Kamil4 napisał/a:

3. Nie twierdzę, że to jest duże osiągnięcie, ale, że to pokazuje, że jednak wbrew temu co sobie wmówiłeś potrafią się zorganizować...


Co zorganizować? 100tys podpisów to jest NIC. Nawet niektórzy moi lewicowi znajomi podpisali nie jedną listę dla Krula.
Jeśli twierdzisz że Korwin ma lepszą organizację od młodzieżówki PO lub samego PO to wiedz że jesteś śmieszny.



Kamil4 napisał/a:

4. Skoro znasz tylko 2 osoby, a mimo to mówisz, że nie ma nikogo kto mógłby Korwina zastąpić to jesteś śmieszny.


Śmieszne jest to że w swoim zaślepieniu nie rozumiesz że ta partia nie potrafi się do kogoś(do mnie) przebić i znam tylko te dwa nazwiska. A nie. Sorry. Kojarzę jeszcze takiego dzieciaka Berkowicza na którego nigdy nie zagłosuje bo ledwo co przebija mnie wiekiem i ciągle zadawał mi się bezmyślnym pretorianinem Korwina.



Kamil4 napisał/a:

5. Wbrew temu co sobie ubzdurałeś KNP z poparcia kilku % spadło ułamka %, sytuacja reszty lepiej nie wygląda.


Pisz po polsku... Zamiast "%" pisz słowo bo potem nie można zrozumieć o co ci chodzi.
KNP z poparcia kilku procent spadło ułamka procent...? Co to znaczy?



Kamil4 napisał/a:

Wielu jest takich co mówi identycznie to co ty, ale każdy odnosi DUŻO gorsze efekty w przekonywaniu ludzi...


Że co...? Ja tutaj tylko pisałem o żałosnym poziomie Korwina. To oczywiste że jeśli ktoś inny mówi identycznie to co ja czyli o żałosnym poziomie Korwina, polityka którego mało kto kojarzy czy lubi, no to nie zdobędzie dużej ilości głosów.
Ten argument jest kaleki i nie do końca do go rozumiem bo nie przedstawiałem tutaj żadnych swoich politycznych poglądów i sposobu na to jak je głosić, więc skąd się w Twojej łepetynie wzięło coś takiego...?



Kamil4 napisał/a:

6. Skoro zmieniasz temat zamiast odpowiedzieć na pytanie to jesteś co najwyżej śmieszny. A skoro już mowa o Kukizie to co z tego, że jest w sejmie skoro w prawie każdym głosowaniu są podzieleni np. w sprawie 500+ podzielili się na 3 prawie równe części, jakby ich nie było, to niewiele by to zmieniło...


Nie odpowiem Ci na Twoje pytanie bo nie ma ono sensu... Z PiSu i PO odchodziła cała masa posłów i znanych figur a nadal te partie są na czele rankingów popularności. To znaczy że partie te mają strategię na radzenie sobie w takiej sytuacji albo udało im się stworzyć wizerunek partii oparty o nazwę i logo a nie o ludzi.
Po co je zadałeś? Co chciałeś udowodnić? Nic konkretnego raczej. Stabilność tej partii? BuahahahahaHHAHAHAHAHAHAHAHAHA.



Kamil4 napisał/a:

7.https://www.youtube.com/watch?v=la35JnhIulg


A masz coś nowszego co dotyczy bardziej współczesnej polityki. Bo cytowanie wypowiedzi z czasów kiedy jeszcze Cię na świecie nie było w rozmowie oscylującej wokoło Korwina i jego aktualnych "osiągnięć" jest troooooooochę naciąąąąąągaaaaane.


Kamil4 napisał/a:

8. Już ci to tłumaczyłem, wielu jest ludzi o podobnych poglądach do Korwina mających znacznie mniejsze poparcie, ponieważ się o nich nie mówi, bo unikają tematów takich jak np. Hitler.


Wymień mi co najmniej PIĘCIU polityków z podobnymi poglądami, którzy mają własne polityczne ugrupowania.
Może jestem ślepy jak przeglądam dane PKW z wyborów to niczego takiego tam nie widzę.
Tylko błagam... Jak mi powiesz "Grzegorz Braun" to wyśmieje Cię...


Kamil4 napisał/a:

A co do jego wykładów są bardzo liczne jak na jego poparcie. Wielu polityków którzy poparcie mają większe ma dużo mniej liczne spotkania...
A tu masz pokazane jak to nikt nie przychodzi na jego wykłady
http://wmeritum.pl/wp-content/uploads/2014/01/1389329155_eb693eb8499ce69308dd6cbb5354d38f.jpg


Mam gdzieś jego wykłady KTÓRE NIE PRZEKŁADAJĄ się na wybory. Na spotkania z Korwinem przychodzą jego wnuki, które i tak już znają jego poglądy. To jest kółko wzajemnej adoracji. To jest jak KOD - zdolność do jednorazowego pojawienia się dużej ilości ludzi w jednym miejscu i zero realnej zdolności stworzenia efektywnych struktur.


Kamil4 napisał/a:

9. Ty chyba na prawdę nie rozumiesz, że zwolennicy 500+ i tego typu programów nic tłumaczyć nie muszą, a przeciwnicy muszą...


No i co z tego? W takim razie co proponujesz geniuszu...? Albo inaczej: Po ch*ja głosujesz na Korwina skoro wyznajesz taką paraliżującą zasadę że jeśli ktoś komuś daje 500pln, to z miejsca jakakolwiek próba przetłumaczenia mu pozytywów obniżenia podatków jest niemożliwa albo trudna czy za trudna...?
Nie wiń nikogo za swoją niemoc czy lenistwo.


Kamil4 napisał/a:

10. Skoro oni to "leszcze" to kim jesteś ty skoro oni od ciebie przekonali znacznie większą ilość osób? Zgaduję, że ty byś to lepiej zrobił, ale ci się po prostu nie chce.


Ja NIE JESTEM politykiem, który aktywnie stara się zdobyć władzę czy chociaż wejść do sejmu, więc porównywanie mnie do nich nie jest możliwe. Porównujesz dwa zjawiska albo obiekty, które wykazują pewne podobieństwa pod kątem interesujących Cię cech czy właściwości...



Kamil4 napisał/a:

A ty na jaką partię głosujesz?


Na tą na której na liście wrocławskiej jest jakaś ładna blondynka :oops:



_____________________________________________________



sezamkowyRozpie**ol napisał/a:

[...] nie potrafi tego wykorzystać jak wykorzystał to np. Donald Trump łagodząc swoją retorykę i wizerunek metodą - powiedz coś głupiego, skup na siebie kamery i nagle zacznij uprawiać populistykę.


Przykład kiepski. Trump nigdy nie powiedział niczego tak głupiego, poniżej pewnego poziomu i oderwanego o ogólnego tematu dyskusji jak Korwin.
Jedyny raz kiedy Trump zajechał Korwinem to jak nazwał jakąś tam gwiazdkę "grubą świnią". I nawet to nie jest korwinowe bo Trump odwarknął się po tym jak ona go obraziła i nawet na tym zyskał. Korwin z dupy rzuca takimi hasłami że "kobiety się głupie" podczas dyskusji o zarobach, gdzie Trump jako ex-biznesowiec zważający na PR raczej powiedział by: "Może spójrzmy na statystykę jak duże etaty kobiety biorą czy decydują się na dzieci i inne takie czynniki. Spójrzmy na to. Spójrzmy."

Kamil4

2017-03-16, 18:22
[quote="Ork.Fajny"]
1.Pass. Wolę coś bardziej rzetelnego niż strona PSLowca.
2.Tylko że tej partii już nie będzie, bo JKM to jedyny znany człowieka a Przemka większość Polaków albo nie zna albo nie lubi, nawet część korwinowców.
3.Co zorganizować? 100tys podpisów to jest NIC. Nawet niektórzy moi lewicowi znajomi podpisali nie jedną listę dla Krula.
Jeśli twierdzisz że Korwin ma lepszą organizację od młodzieżówki PO lub samego PO to wiedz że jesteś śmieszny.
4.Śmieszne jest to że w swoim zaślepieniu nie rozumiesz że ta partia nie potrafi się do kogoś(do mnie) przebić i znam tylko te dwa nazwiska. A nie. Sorry. Kojarzę jeszcze takiego dzieciaka Berkowicza na którego nigdy nie zagłosuje bo ledwo co przebija mnie wiekiem i ciągle zadawał mi się bezmyślnym pretorianinem Korwina.
5.Pisz po polsku... Zamiast "%" pisz słowo bo potem nie można zrozumieć o co ci chodzi.
KNP z poparcia kilku procent spadło ułamka procent...? Co to znaczy?
6.Że co...? Ja tutaj tylko pisałem o żałosnym poziomie Korwina. To oczywiste że jeśli ktoś inny mówi identycznie to co ja czyli o żałosnym poziomie Korwina, polityka którego mało kto kojarzy czy lubi, no to nie zdobędzie dużej ilości głosów.
Ten argument jest kaleki i nie do końca do go rozumiem bo nie przedstawiałem tutaj żadnych swoich politycznych poglądów i sposobu na to jak je głosić, więc skąd się w Twojej łepetynie wzięło coś takiego...?
7.Nie odpowiem Ci na Twoje pytanie bo nie ma ono sensu... Z PiSu i PO odchodziła cała masa posłów i znanych figur a nadal te partie są na czele rankingów popularności. To znaczy że partie te mają strategię na radzenie sobie w takiej sytuacji albo udało im się stworzyć wizerunek partii oparty o nazwę i logo a nie o ludzi.
Po co je zadałeś? Co chciałeś udowodnić? Nic konkretnego raczej. Stabilność tej partii? BuahahahahaHHAHAHAHAHAHAHAHAHA.
8.A masz coś nowszego co dotyczy bardziej współczesnej polityki. Bo cytowanie wypowiedzi z czasów kiedy jeszcze Cię na świecie nie było w rozmowie oscylującej wokoło Korwina i jego aktualnych "osiągnięć" jest troooooooochę naciąąąąąągaaaaane.
9.Wymień mi co najmniej PIĘCIU polityków z podobnymi poglądami, którzy mają własne polityczne ugrupowania.
Może jestem ślepy jak przeglądam dane PKW z wyborów to niczego takiego tam nie widzę.
Tylko błagam... Jak mi powiesz "Grzegorz Braun" to wyśmieje Cię...
10.Mam gdzieś jego wykłady KTÓRE NIE PRZEKŁADAJĄ się na wybory. Na spotkania z Korwinem przychodzą jego wnuki, które i tak już znają jego poglądy. To jest kółko wzajemnej adoracji. To jest jak KOD - zdolność do jednorazowego pojawienia się dużej ilości ludzi w jednym miejscu i zero realnej zdolności stworzenia efektywnych struktur.
11.No i co z tego? W takim razie co proponujesz geniuszu...? Albo inaczej: Po ch*ja głosujesz na Korwina skoro wyznajesz taką paraliżującą zasadę że jeśli ktoś komuś daje 500pln, to z miejsca jakakolwiek próba przetłumaczenia mu pozytywów obniżenia podatków jest niemożliwa albo trudna czy za trudna...?
Nie wiń nikogo za swoją niemoc czy lenistwo.
12.Ja NIE JESTEM politykiem, który aktywnie stara się zdobyć władzę czy chociaż wejść do sejmu, więc porównywanie mnie do nich nie jest możliwe. Porównujesz dwa zjawiska albo obiekty, które wykazują pewne podobieństwa pod kątem interesujących Cię cech czy właściwości...

1.Pytałeś o konkretne ustawy, zmiany w prawie itp. to ci je dałem. Nie ma znaczenia, że to ich strona. Chyba nie myślisz, że oni to zmyślili :) ?
2. Większość Polaków rok przed wyborami prezydenckimi nie wiedziała kto to Andrzej Duda... Większość ludzi zna tylko pojedyncze osoby z kilku największych partii. Jak nie wierzysz to weź kilka zdjęć pierwszych lepszych posłów i popytaj kilkunastu ludzi kto to jest...
3. Oni dali jakieś 200-250 tysięcy podpisów, a nie 100. Ja nic nie napisałem na temat młodzieżówki PO więc naucz się czytać ze zrozumieniem. Śmieszny to jesteś ty jeżeli uważasz, że tempo zbierania podpisów nie ma wpływu na organizację...
4. Po prostu innych prawie w ogóle nie pokazują w telewizji. No i do nie dawna nie mieli dotacji... Chyba nie głosujesz na tych których po prostu często widzisz na plakatach, w telewizji itp. :) ?
5. Chodzi mi o to, że gdy Korwin był w KNP to popierało ich kilka procent Polaków którzy biorą udział w wyborach, a gdy Korwin odszedł to poparcie tej partii spadło do mniej niż jednego procenta. Mimo, że oni tak jak ty radzisz unikali Hitlera itp.
6. Nie zrozumiałeś mnie trochę. Chodziło mi o polityków którzy mają bardzo podobne poglądy do Korwina, ale na temat wypowiedzi Korwina mają takie samo zdanie co ty, a więc unikają np. Hitlera itd.
7. Zadałem ci to pytanie, ponieważ uważasz, że skoro odeszło od niej kilku ludzi to znaczy, że nie warto na nią głosować. A ja ci chciałem uświadomić, że w KAŻDEJ tak jest. Na dodatek podałeś właśnie tego przykład :) .
8. Co za różnica? On i tak mówił przez następne lata to samo, a swoje wypowiedzi zmienił dopiero jak do władzy doszedł. Jednak skrajną lewicą to on nie jest, ponieważ nie wprowadził np.:
-małżeństw jednopłciowych
-możliwość adoptowania dzieci prze pary jednopłciowe
-w pełni legalnej aborcji
9. UPR, KNP, Partia Libertariańska
10. Stwierdziłeś, że nikt nie przychodzi na jego wybory to ci pokazałem, że przychodzi dużo osób. I przecież ci już napisałem, że to nie jest wyznacznik poparcia wcześniej, a więc to co teraz napisałeś jest całkowicie pozbawione sensu...
11. Zaczynam wątpić czy ty na prawdę jesteś starszy, bo wydaje mi się, że w tym wieku to nie powinieneś mieć problemów z czytaniem ze zrozumieniem. Nigdzie nie napisałem, że to nie możliwe tylko TRUDNIEJSZE, nie widzisz różnicy?
12. Skoro twierdzisz, że inni liberałowie to leszcze, ponieważ nie przekonali do niego dużej ludzi, a sam mógłbyś to zrobić lepiej, ale ci się nie chce to jesteś śmieszny...

Ork.Fajny

2017-03-19, 08:24
Kamil4 napisał/a:

1.Pytałeś o konkretne ustawy, zmiany w prawie itp. to ci je dałem. Nie ma znaczenia, że to ich strona. Chyba nie myślisz, że oni to zmyślili :) ?


Jednak wolę bardziej rzetelna źródła niż strona polityka. Jakieś artykuły prasowe poproszę.


Kamil4 napisał/a:

2. Większość Polaków rok przed wyborami prezydenckimi nie wiedziała kto to Andrzej Duda... Większość ludzi zna tylko pojedyncze osoby z kilku największych partii. Jak nie wierzysz to weź kilka zdjęć pierwszych lepszych posłów i popytaj kilkunastu ludzi kto to jest...


Za to wszyscy wiedzieli czym jest PiS i to mniej więcej dawało im pogląd na prezydenta. Nikt za to nie wiem czym jest WOLNOŚĆ, czy jak się tam nazywa kolejna partyjka Korwina, więc twój argument runął zanim na dobre powstał.


Kamil4 napisał/a:

3. Oni dali jakieś 200-250 tysięcy podpisów, a nie 100. Ja nic nie napisałem na temat młodzieżówki PO więc naucz się czytać ze zrozumieniem. Śmieszny to jesteś ty jeżeli uważasz, że tempo zbierania podpisów nie ma wpływu na organizację...


Nie jestem śmieszny, po prostu nie widzę w tym żadnego osiągnięcia a ani dowodów na sprawną organizację.
To jest jedyna akcja jaką potrafiłeś wymienić. Nie wymieniłeś żadnych konkretnych akcji społecznych wymierzonych w zdobywanie głosów ludzi na ulicach.


Kamil4 napisał/a:

4. Po prostu innych prawie w ogóle nie pokazują w telewizji. No i do nie dawna nie mieli dotacji... Chyba nie głosujesz na tych których po prostu często widzisz na plakatach, w telewizji itp. :) ?


Zakładając czysto hipotetycznie: Czemu mam na nich nie zagłosować? Mam zagłosować na "frajera" co od 25 lat nie potrafi przebić się we własnym kraju? To jak on sobie poradzi aby przeforsować jakieś pro-Polskie umowy międzynarodowe?
Nie pokazują ich w TV bo nie ma po co. Korwinowe wnuki nie są aktywne w terenie więc nie ma o czym w telewizji mówić.


Kamil4 napisał/a:

5. Chodzi mi o to, że gdy Korwin był w KNP to popierało ich kilka procent Polaków którzy biorą udział w wyborach, a gdy Korwin odszedł to poparcie tej partii spadło do mniej niż jednego procenta. Mimo, że oni tak jak ty radzisz unikali Hitlera itp.


Ale zdajesz sobie sprawę że to nie jest wina retoryki, tylko tego że Korwin buduje partię tylko w oparciu o siebie a nie o nazwę, logo czy chociażby jakiś slogan czy motto...?
Jak JKMowi oczy się zamkną to wam się otworzą. Będziecie w czarnej dupie bez jakiegokolwiek zaplecza. Kolejne 25 lat będziecie budować partyjkę.


Kamil4 napisał/a:

6. Nie zrozumiałeś mnie trochę. Chodziło mi o polityków którzy mają bardzo podobne poglądy do Korwina, ale na temat wypowiedzi Korwina mają takie samo zdanie co ty, a więc unikają np. Hitlera itd.


Praktycznie nie ma takich polityków. Wymień mi parę nazwisk. Tylko spoza porzuconych przez Korwina UPRu czy KNP oczywiście.


Kamil4 napisał/a:

7. Zadałem ci to pytanie, ponieważ uważasz, że skoro odeszło od niej kilku ludzi to znaczy, że nie warto na nią głosować. A ja ci chciałem uświadomić, że w KAŻDEJ tak jest. Na dodatek podałeś właśnie tego przykład :) .


Nie. Ty założyłeś że wszystkie inne partie opierają się też tylko o jedno nazwisko, więc nieistotne jest to że w partyjce w której do TV biorą dwie osoby w tym Korwina, zawsze odchodzi druga osoba brana do TV i potem jej następca musi nadrabiać i budować wizerunek.
Wszystkie większe partie mają główne nazwisko ale też pełno pomniejszych rozpoznawalnych nazwisk. I to nie tylko w telewizji ogólnopolskiej. Część z nich jest rozpoznawalna na bardziej lokalnym terenie. W przypadku JKMa to nie ma miejsca.


Kamil4 napisał/a:

8. Co za różnica? On i tak mówił przez następne lata to samo, a swoje wypowiedzi zmienił dopiero jak do władzy doszedł. Jednak skrajną lewicą to on nie jest, ponieważ nie wprowadził np.:
-małżeństw jednopłciowych
-możliwość adoptowania dzieci prze pary jednopłciowe
-w pełni legalnej aborcji


Dobra. Bo ty schodzisz na jakiś żałosny offtop. Ignoruję to.


Kamil4 napisał/a:

9. UPR, KNP, Partia Libertariańska


UPR? BuahahHAHAHAHAHAH!
KNP? BuahahahahahaHAHHAHAHA!
Partia Liber... LOL. Jeszcze pamiętam jak dwa lata temu ich główną aktywnością było wrzucanie na "fejsa" tego samego zdjęcie w którym prowokacyjnie podzielili różne typy wolności i któreś przypisali lewicy, tylko po to aby zgromadzić uwagę narodowców i korwinowców i sprowokować ich do wojny w komentarzach.


Kamil4 napisał/a:

10. Stwierdziłeś, że nikt nie przychodzi na jego wybory to ci pokazałem, że przychodzi dużo osób. I przecież ci już napisałem, że to nie jest wyznacznik poparcia wcześniej, a więc to co teraz napisałeś jest całkowicie pozbawione sensu...


NIKT SPOZA jego kółka wzajemnej adoracji.


Kamil4 napisał/a:

11. Zaczynam wątpić czy ty na prawdę jesteś starszy, bo wydaje mi się, że w tym wieku to nie powinieneś mieć problemów z czytaniem ze zrozumieniem. Nigdzie nie napisałem, że to nie możliwe tylko TRUDNIEJSZE, nie widzisz różnicy?


To brzmi dość groteskowo kiedy zacytuje swój własny post: "[...]próba przetłumaczenia mu pozytywów obniżenia podatków jest niemożliwa albo trudna czy za trudna...?"


Kamil4 napisał/a:

12. Skoro twierdzisz, że inni liberałowie to leszcze, ponieważ nie przekonali do niego dużej ludzi, a sam mógłbyś to zrobić lepiej, ale ci się nie chce to jesteś śmieszny...


Zacytuj mi jakikolwiek mój post w którym na poważnie powiedziałem że sam zrobiłbym to lepiej. Tylko nie analizuj i interpretuj moich wypowiedzi a znajdź mi zdanie w których padają konkretnie te same słowa lub ich synonimy...

hellbwoi

2017-03-30, 12:55
Coś dla kucy i nie. Ciekawe reakcje dziennikarza i tej małpy w czerwonym, widać jak się gotuje w środku. Generlanie bardzo wysoki poziom dziennikarstwa również. Zakrzyczeć gościa bo i dalczego by nie. Czy zaorał nie wiem.

A co kto sobie pomysli to już jego, można się podzielić przemyśleniami w komentarzach.


ro...........24

2017-03-30, 13:01
Janusz dobrze pie**oli , ale te lewe ch*jogłowy nie potrafią zrozumieć że Korwin nie obraża kobiet tylko stwierdza zwykłe fakty