18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kilka mądrych słów nt zbliżającego się referendum

go...........et • 2013-10-01, 19:10
Tekst nie jest długi polecam przeczytać ZE ZROZUMIENIEM.


A swoją drogą, to do twarzy Hani w tym wdzianku. Jak druga skóra.

Bialix

2013-10-01, 19:37
Było wybrać kogoś innego, a nie się teraz mazgaić po Internecie.

mineten

2013-10-01, 20:29
Demokracja - system dla głupich. Demokratycznie wybrana prezydent teraz bedzie demokratycznie odwoływana potem zostanie wyznaczona na komisarza przez demokratycznie wybranego premiera Donalda T. następnie zostanie zainicjowane kolejne referendum w celu jej odwołania i tak w koło Macieju. Demokracja to system dobry jedynie dla biurokratów i rządzących. Dzięki temu wspaniałemu systemowi od 20 lat Polacy mogą oglądać wspaniałego big brothera na wiejskiej i oczywiście ponosić wszelkie tego koszty a panowie Kaczyński, Tusk, Miller i całą reszta tej śmietanki śmieją się nam w twarz i wymieniają się stołkami. A od 9 lat dodatkowo utrzymujemy jeszcze kolejną hołotę z Brukseli która niedługo zabroni nam wysrania się w lesie bo to "nieekologiczne". Może i Korwin-Mikke ma wady ale nic nie trace jak na niego zagłosuje bo gorzej już nie będzie. On jedyny przynajmniej ma jakiś sensowny plan i przynajmniej nie zmienia swoich poglądów w zależności od politycznych potrzeb w danej chwili.

kroplowa

2013-10-02, 22:43
No zaraz halo.. Ale jeśli większość będzie chciała mi zabrać majątek to też mam oddać, bo większość tego chce? Albo jeżeli dziesięciu mężczyzn postanowi zgwałcić kobietę to też ma im się oddać bo większość tego chce? Naucz się, że nie ilość argumentów a ich waga ma znaczenie. W monarchii za taki cyrk głowa Króla by spadła, a tu ludzie mają świadomość, że to nic nie da bo w miejsce jednego darmozjada przyjdzie inny, kto wie czy nie gorszy..

Praojcowie demokracji zakładała, że wszyscy będą czynnie obserwowali politykę, kształcili opinie i udzielali się na forach. Jak jest teraz to wiemy. Banda debili słucha innego debila, który mówi co mają robić. Ja dziękuję za taką demokrację. Pozdrawiam demokratów samobójców.