18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kilka kawałów o komuszkach

Veetoo • 2010-10-26, 00:20
- Jak się u was żyje ?
- No, zaraz po przyjciu czerwonych było bardzo ciężko...
- A później ?
- A później przywyklimy...

Polska, lata 50. Na ścianie wisi portret Stalina. Przyciąga uwagę starszej, niedowidzącej babci.
- O ! Piłsudski.
- Nie Piłsudski towarzyszko tylko Jósef Wisarionowicz Stalin.
- A co on takiego zrobił ten Stalin?
- On wygnał Niemców z Polski.
- Dałby Bóg, pogoniłby i Ruskich.

Wiecie co to jest komunizm warstwowy ? - Warstwa piasku - warstwa komunistów - warstwa piasku - warstwa komunistów ...

Apollo

2010-10-26, 02:24
Przypomniało mi się:
Gdy opadną złote liście
wtedy będzie zajebiście
a na drzewach zamiast liści
będą wisieć komuniści...

zonk

2010-10-26, 07:20
taa... nie żebym byl komuchem ale Polakom nie idzie dogodzić. Niemcy zagarnęliby ziemię, to tragedia Nimecy be.. Ruskie pogoniły ich też źle. A patrząc prawdzie w oczy polacy sami gówno by zrobili....

Gienek2

2010-10-26, 08:00
no bo Polacy nie potrafią rządzić sobą musi to ktoś obcy robić zawsze...

Rh...........ox

2010-10-26, 08:08
SQT napisał/a:

taa... nie żebym byl komuchem ale Polakom nie idzie dogodzić. Niemcy zagarnęliby ziemię, to tragedia Nimecy be.. Ruskie pogoniły ich też źle. A patrząc prawdzie w oczy polacy sami gówno by zrobili....



:homer: W dupie byłeś, gówno widziałeś, nie skończyłeś jeszcze podstawówki.

Suka_Blyat

2010-10-26, 13:16
Ruscy pogonili niemców... No ta ale kto nas najechał bezczelnie 17.09.1939? Bo chyba nie ja. Poczytaj pan o tym troche

zonk

2010-10-26, 20:37
Rhox napisał/a:



:homer: W dupie byłeś, gówno widziałeś, nie skończyłeś jeszcze podstawówki.


odezwał się najstarszy :lol: :lol: tak jakbyś miał pojęcie jakiekolwiek...

Rh...........ox

2010-10-26, 20:50
SQT napisał/a:


odezwał się najstarszy :lol: :lol: tak jakbyś miał pojęcie jakiekolwiek...



Nie znam się na historii dlatego nie pisze głupot ale mam podstawową wiedzę dzięki, której mogę negować Twoje pie**olenie.

Dannyk

2010-10-26, 21:59
@Rhox czy Ty kiedykolwiek sypiasz? Ciągle Cię tu widzę aktywnego ! :D

tranzystor

2010-10-26, 22:20
Rhox napisał/a:



Nie znam się na historii dlatego nie pisze głupot ale mam podstawową wiedzę dzięki, której mogę negować Twoje pie**olenie.



Podstawową wiedzę z gównazjum? O tak, ona jest bardzo "podstawowa" (szczególnie w Twoim przypadku).

SQT napisał/a:

taa... nie żebym byl komuchem ale Polakom nie idzie dogodzić. Niemcy zagarnęliby ziemię, to tragedia Nimecy be.. Ruskie pogoniły ich też źle. A patrząc prawdzie w oczy polacy sami gówno by zrobili....




Nie no, nie przesadzaj. Zorganizowaliśmy kilka bohaterskich powstań, które de facto były samobójczymi atakami. Ponadto potrafimy robić wewnętrzne burdy, na krawędzi wojny domowej.

Pshemo

2010-10-26, 22:29
SQT-jakbyś wiedział co j***ne komuchy i szwaby robiły w Polsce to byś k***a nie wiedział czy bardziej nienawidzisz hittlera czy stalina...

Gszysztow

2010-10-26, 22:32
SQT napisał/a:

taa... nie żebym byl komuchem ale Polakom nie idzie dogodzić. Niemcy zagarnęliby ziemię, to tragedia Nimecy be.. Ruskie pogoniły ich też źle. A patrząc prawdzie w oczy polacy sami gówno by zrobili....


Nie jesteś komuch, tylko debil :szczerbaty: Za wojnę mamy im dziękować? Za 45 lat komuny? (Chociaż powinienem doliczyć postkomunistyczny rozpie**ol) Poza tym napisałeś Niemcy z dużej a Polacy z małej więc giń.

A kawały starsze od czasów, o których mówią, jednak, że lubię te klimaty to dodam parę:

Truman do Stalina:
- U nas jest prawdziwa wolność. Każdy może wyjść na ulicę i wołać: "Precz z prezydentem Trumanem".
Stalin:
- U nas też każdy może wyjść na ulicę i wołać:"Precz z prezydentem Trumanem".


Rok 1937. Konkurs na pomnik Puszkina, który ma stanąć w setną rocznicę jego śmierci.
III nagroda - Puszkin czyta dzieła Stalina.
II nagroda - Stalin czyta dzieła Puszkina.
I nagroda - Stalin czyta dzieła Stalina.


W 1968r., po słynnym wystawieniu "Dziadów", delegacja polska bawiła w Moskwie. Chruszczow zwraca się do Gomułki:
- Podobno u was w teatrze wystawiono antyradziecką sztukę?
- No, tak, "Dziady" - z pokorą potwierdza Gomułka.
- I coście zrobili ?
- Zdjęliśmy sztukę.
- Dobrze. A co z reżyserem?
- Został zwolniony z pracy.
- Dobrze. A autor ?
- Nie żyje.
- A toście chyba przesadzili...

Zajebiście zabawne to nie jest, ale może, niektórym to ciut naświetli historię najnowszą...

słomcia

2010-10-26, 23:09
SQT są dwa wyjścia: albo jesteś głupi albo jesteś komunistą

Magik2501

2010-10-26, 23:23
Kolejny post z cyklu "Magik uczy dałnów historii!!"
Historia autentyczna:
Jak w `41 roku Niemcy napadły na ZSRR w ramach Fall Barbarossa Stalin nie chciał w to uwierzyć. Gdy pilot samolotu rozpoznawczego zakomunikował, że pancerne kolumny pędzą w głąb Związku Radzieckiego kazał go rozstrzelać (za sianie paniki) i wysłał drugiego. Drugi pilot wrócił i to samo - czapa. Wysłał trzeciego - ten znowu donosi, że "jesteśmy w czarnej dupie towarzyszu!" i o ile dobrze pamiętam, to ten się już uchował.

Dziękuję za uwagę!

Veetoo

2010-10-26, 23:29
Temat wreszcie na głównej to jeszcze dorzucę.

Olimpiada w Moskwie, zawodnik szykuje się do rzutu młotem, rusza, rozkręca się, rzucił (leci leci), 120m! Absolutny rekord, wszyscy otaczaja zawodnika wiwatuja i pytają się jak udało mu się osiągnąć taki wynik, on cały czerwony odpowiada:
- Aaaa trochę zdenerwowany jestem, dajcie mi jeszcze sierp to wypie**olę go w kosmos.

- Czy Monako mogłoby zostać państwem komunistycznym?
- Nie, bo byłoby to za duże nieszczęście jak na tak mały kraj.

- Jaka jest różnica między demokracją, a demokracją ludową?
- Taka, jak między krzesłem, a krzesłem elektrycznym...

- Jak powinien wyglądać herb Rosji?
- Jak amorek. A dalczego?
- Lata kompletnie goły, uzbrojony po zęby, strzela do wszystkich i twierdzi, że z miłości.

- Kiedy odbyły się pierwsze w świecie wybory według komunistycznego wzorca ?
- W raju, gdy Pan Bóg stworzył kobietę, przyprowadził ją do Adama i powiedział: "Wybierz sobie żonę"