18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kilka kar za złe parkowanie

Grillowany • 2012-12-22, 07:42
Przeglądając internety natrafiłem na zdjęcie, a raczej sklejkę kilku "karnych ku*asów" za ch*jowe parkowanie. Trochę sadyzmu w tym jest, szkoda, że nie dodali zdjęć z minami właścicieli samochodów. Z jednej strony takie trochę kurestwo - potraktować kogoś w ten sposób, ale patrząc z drugiej strony ... za ch*jowe parkowanie kara musi być.



Wybaczcie, że trochę długie i zajumane z najngaga.

kolowesolo

2012-12-22, 14:08
potwierdzam, ch*ja nie widac

bdn

2012-12-22, 14:12
trzecie zdjęcie niewyraźne

macu66

2012-12-22, 14:21
u mnie też nic nie widać ! waaaay?

timmy77

2012-12-22, 14:57
O teraz widać całego długiego obrazka. Dzięki bogu :D

Kuriki

2012-12-22, 15:00
No poj***łoXD Aż mam ochotę zaparkować źle i się ukryć w pobliżu pojazdu. Ktoś zechce się bawić w rycerzyka to wyskoczę i zajebię


WolF

2012-12-22, 15:06
Kara powinna być adekwatna do przewinienia.
Zastawić samochód, owinąć folią, okleić, przenieść itp jak najbardziej ok, ale za niszczenie czyjegoś mienia, tylko ze względu na to, ze jest źle zaparkowany 10 murzyńskich ku*asów w dupę i soczysty wpie**ol.... za karę złej kary

oozyxak0o

2012-12-22, 15:58
polak by powiedzial,no patrz k***a jak zaparkowal-poszedl dalej.

rusofil

2012-12-22, 17:38
modzgi napisał/a:

Jakim trzeba być wyjebem żeby niszczyć komuś auto za złe parkowanie.....



Jakim trzeba być wyjebem, by parkować jak skończony idiota?

A co do wstawki: popieram. Pomysł z gównem przedni. Frajer ma do wymiany szybę, a reszta to do czyszczenia. Niezbyt zajebiste straty. A jakie edukacyjne!

Mindfuck

2012-12-22, 17:46
o, to z folią stretch zajebiste, wykorzystam, nie omieszkam wrzucić pierwszej jak i każdej kolejnej ofiary

KiKiZ

2012-12-22, 18:19
Niezbyt zajebiste straty? Rozbita szyba + zółte wiaderko z gównem nie jest adekwatną karą. Podejrzewam że w tym samochodzie raczej nie będzie pachniało i wywietrzenie takiego samochodu jest raczej nie możliwe - mycie tej tapicerki? Kto Ci się tego podejmie? Raczej do wymiany środek, ale zajebista kara, nie ma co. Wyjdźcie z domu frajerzy i postawcie się w sytuacji właściciela tego mercedesa, to już nie jest kara a wandalizm. Rozumiem karne ku*asy, albo zastawiony koszami na śmieci samochód - można jakoś przesunąć to i odjechać - a samochód zawalony gównem po szyby? Raczej szybciej stamtąd nie odjedzie i jeszcze przedłuży to jego złe parkowanie.

Bezmózgi, nie ludzie. Mi się wydaje że piszą tak ludzie 18-, bo normalni ludzie którzy mają samochód rozumieją co pisze. peace

marcinek6000

2012-12-22, 18:48
tak kara na pewno się im należy, ale niszczenie cudzego mienia to już wandalizm

gumisw

2012-12-22, 19:43
dzieło własne :)
W wakacje pracowałem trochę i facet zastawił wejście do furtki.
Było trochę miejsca i dałem sobie radę, ale na odchodne zostawiłem po sobie pamiątkę :D

Anonymaus

2012-12-22, 20:49
ale po gównie można rozpoznać kolesia który to zrobił

Br...........ki

2012-12-22, 23:29
gumisw, Geniusz. I później blokował ci tą furtkę 2x dłużej

gumisw

2012-12-23, 20:08
Bronisław_Komorowski napisał/a:

gumisw, Geniusz. I później blokował ci tą furtkę 2x dłużej


dałem nie dokładny opis,
pracowałem u obcej osoby na podwórku (takie małe zlecenie) i często korzystałem z furtki, miejsca było trochę mało, ale poradziłem sobie. A 'ostreczowałem' auto na odchodne ;)