18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kilka fotek o wyczynach superoperatora koparki

~Tołdi • 2013-04-19, 12:56
Zdarzenie miało miejsce na ulicy Produkcyjnej w Białymstoku. Super operator z dość małym doświadczeniem przecenił swoje umiejętności i ugrzązł koparką. Zapewne prezes firmy się ucieszył gdyż koszt wydobycia maszyny może wynieść od 10 do 12 tysięcy polskich złotych. Gratulacje dla super agenta specjalnego operatora Łukasza A. myślącego, że jest super duper extra operatorem. Z resztą wypadałoby zamknąć kabinę bo muchy nalecą.

Widok ogólny



I z bliska













EDIT: materiał własny

lotnik_1

2013-04-19, 15:45
RagicMabbit napisał/a:

Ktoś tu nie lubi Łukasza A. - hehhe pewnie podebrał Ci fuchę albo r*cha siostrę.



Jeśli siostra ma na imię Klaudia to opie**ala gałe kosmitom.
wstęp trochę przydługi ale akcja od 8:19

~Tołdi

2013-04-19, 15:46
Wiochmen napisał/a:

a sam nie wyjedzie?



Nie jestem specem, ale operator z 10 stażem sam by wyjechał, ja bym się poddał.

ArkaSzatana

2013-04-19, 15:48
A niechaj narodowie wżdy postronni znają, iż Kielczanie nie gęsi, iż swe koparki mają!


thez

2013-04-19, 16:04
Wj***ł się i co? Doświadczonym specom też się zdarza. Chyba, że któryś jest już tak ważny w firmie, że wołają mu wywrotki z tłuczniem i spycharkę do zrobienia drogi bo on tam nie wjedzie :)

Plecionkarz

2013-04-19, 16:23
Ona sama może się odkopać, w końcu to koparka. Raz widziałem taką ugrzęźniętą to nawet się nie odkopywała tylko łychą się wyczołgała.

Numernabis

2013-04-19, 16:23
Tak k***a 12 tysięcy. Co za debil to wycenia, dać mu łopate i niech kopie ile to zajmie? dzień? odkopana koparka będzie sobie mogła pomagać łyżką a jak sama nie da rady to można przywieźć drugą i jestem na milion procen pewny, że nie będzie to kosztować więcej nie pięćset złotych, ewentualnie tysiąć ale to i tak podaje z marginesem.
A ty jesteś ch*jem, że upubliczniasz jego imię, gołym okiem widać, że jesteś społeczniak.

zbijok

2013-04-19, 18:00
Specjalisty, wyciągnięcie tej koparki będzie kosztować max kilka litrów paliwa, gdyby operator był w miarę ogarnięty, to od razu gdy gąsienica lazła w ziemię podparł by się łyżką o beton i lekko odepchną... ewentualnie jakaś fadroma/ciągnik i wyciągnięta...

Prometheus_Coprophagus

2013-04-20, 02:23
Stary, co Ty dajesz? Tam jest takie bagno, że krowy by się potopiły, trzeba teren palami zbroić. Ciężki sprzęt wj***ł na czysto?

~Tołdi

2013-04-20, 02:24
Prometeus_Coprophagus napisał/a:

Stary, co Ty dajesz? Tam jest takie bagno, że krowy by się potopiły, trzeba teren palami zbroić. Ciężki sprzęt wj***ł na czysto?



Wjechał na nieubitą ziemie. Koszty to pewnie zrobienie podjazdu z betonowych płyt żeby sprzęt wyciągający nie ugrzązł.

KlinikaAborcyjna

2013-04-21, 16:32
smyndryl napisał/a:

Pewnie, że tak na terenach podmokłych, albo co lepsze zalewowych developer mniej zapłaci za ziemię. A jak już mieszkanka opie**oli to ch*j kogo będzie obchodziło, czy to sie zawali, czy odpłynie.



Akurat w Białymstoku to nie ma co wylewać , a teren na którym budują te bloki to były łąki .