18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kilka faktów o naszym organizmie

shaman01. • 2013-10-29, 08:35
mało sadystyczne ale może kogoś zaciekawi


całkiem skomplikowani jesteśmy

skinskin

2013-10-30, 07:44
jestem zwyciezcom?

Qbiini

2013-10-30, 07:52
hmmm Słyszałem kiedyś w sumie że ludzie po przeszczepach czasami przejmują podobne nawyki Co dawca... Ale jest to na tyle rzadkie że spokojnie można to przypisać pod zbieg okoliczności. A co do Aury to ponoć faktycznie istnieje :D Chodziło coś o działanie elektromagnetyczne - neurony działają na zasadzie wyładowań elektrycznych a na fizyce mówili - wszędzie gdzie jest elektryczność jest też i pole elektromagnetyczne. Ale grupowa świadomość, Jasnowidzące serce itd. są po prostu kochane.

darwinloska

2013-10-30, 08:13
Nie ma gupich jak to mówią, ale może ktoś będzie chciał wziąć ten film całkiem na poważnie. Siedzę w tej branży i mam uśmiech od ucha do ucha słuchając poniektórych stwierdzeń ;)

Astarte

2013-10-30, 10:09
aż się musiałem zalogować...
mali hipokryci... do kościoła to 90% z was popier. co niedziela z Babcią/Mamą i grzecznie się modli do żydowskiego Boga chodzącego po wodzie i respawnującego się po 3 dniach ale w to że istnieją czakry/aury czy pamięć genetyczna to już nie? bądźcie konsekwentni albo uznajecie że potencjalnie istnieje wszystko albo nie wierzycie w nic ( nikt wam nie każe się nawracać na Tao czy inne Shinto ale trochę zrozumienia by wypadało okazać ) ;]

tak więc NIE pie**olić jak się nie znacie na temacie nawet trochę bo sami się ośmieszacie, większość z tego co jest tu zawarte było potwierdzone w badaniach i licznych przypadkach spontanicznych statystyka nie kłamie jeśli coś się dzieje wielokrotnie w wielu kulturach i w wielu osobnych krajach to znaczy że jednak to nie jest lipa/przypadek tylko fakt który nie do końca został przebadany.

ja...........03

2013-10-30, 10:28
a co jeśli ktoś zostanie zgwałcony odnosząc się do 8:26 ?

szymek_czarodziej

2013-10-30, 11:15
czakramy sramy i drugi mózg w sercu? no chyba k***a nie, a szkoda bo ciekawie się zapowiadało

dałem piwo zanim zaczęło się pie**olenie o sercu, oddawaj

pi...........ja

2013-10-30, 11:48
Ja tam w czarny,samoświadome serce itp. nie wierzę, ale myślę, że gdyby udało się uaktywnić te 90%-95% nieużywanego potencjału mózgu, to zdolności ze sci-fi stałyby się rzeczywistością. Do dziś nauka ma blade pojęcie o ludzkim umyśle.

RockyWood

2013-10-30, 12:57
@up

nie "uaktywniasz" (świadomie) 90-95% mózgu ponieważ jest to część zarezerwowana na kontrolę całego organizmu. Świadomie korzystasz z pamięci i kierujesz mięśniami np. odbytu. Ale to mózg kontroluje całą resztę za ciebie - kiedy masz np. srać a kiedy lać a ty tylko decydujesz czy zrobić to w majty czy do klopa.

specodhec341

2013-10-30, 14:07
Serce posiada rozrusznik. Jeśli ktoś to nazywa mózgiem, to w takim razie myślę teraz ch*jem i stwierdzam, że materiał jest ch*jowy

Astarte

2013-10-30, 14:30
Boże... tu chodzi o to że Serce ma tak zwaną " pamięć komórkową" a nie sam mózg jako tako... a co do nieużywanego mózgu.. to nie tak że jedziemy na 10% a reszta śpi ogólnie działa ogromny % tylko kontroluje go podświadomość ( bicie serca przemiany komórkowe itp) te kilka % mamy od tego co robimy na co dzień ( pisanie/czytanie/poruszanie się mowa czy nawet myślenie ;] ) a " nieaktywnych" bądź ledwo aktywnych jest tylko kilkanaście do kilkudziesięciu % ( w przypadku ciapaków i innych smoluchów aktywność obejmuje 3% odpowiedzialne za czysto zwierzęce zachowania + 1% bonusowo na kradzieże gwałty i krzyczenie Allahu Akbar 100x na minutę )

u pozostałych te mało aktywne części można rozruszać za pomocą leków/medytacji/impulsów elektrycznych czy np poprzez uraz przez co np można teoretycznie widzieć Aury zyskać nowy skill ( szybkie czytanie/pamięć absolutna itp ) i nie pie**olić mi tu smutów że czegoś nie ma bo NIE wiecie o tym na 100% i do czasu aż sami się z danym fenomenem nie spotkacie NIE będziecie wiedzieć więc hejterzy morda w kubeł :roll:

In...........eo

2013-10-30, 18:35
pie**olenie o szopenie, założę się, że ani jedno słowo nie było prawdziwe.

BuszującyWeZwłokach

2013-10-30, 19:28
Toż to jakieś oszołomstwo z nauką mające tyle wspólnego co farmazony o bozi na tronie (kiblu) albo o teorii, że wśród nas są ludzie jaszczury k***a mać he he.

303

2013-10-30, 20:14
było fajne do puki nie zaczęło się te pie**olenie w stylu new age

pemb

2013-10-30, 21:42
@Astarte
Do kościoła nie chodzę. W bozie nie wierzę. Jakie k***a badania to niby potwierdziły? Jaki instytut je przeprowadzał? Pokaż mi te publikacje to może uwierze, tylko nie wysyłaj mi linków do stron typu paranormalne, wykop czy inne tego typu gówno.

carefulnow

2013-10-30, 21:51
dobra, wchodze na sadola od jakiegos czasu ale konto mam od niedawna. dałem jeszcze rade przelknac to gówno ale tego juz naprawde nie dalem rady. stek bzdur jakich malo. jestem studentem medycyny 4 roku, wiec moze nie wiem wszystkiego ale ogarniety jestem w temacie

filmik merytorycznie jest dnem. jebac tam szczegoly, przeciez ten filmik to nie podrecznik, ale sporo 'faktow' przedstawionych tutaj to jest poprostu klamstwo. struktura kom. mozgowej niemal identyczna z wszechswiatem? to tylko zdjecie, ale to ma sie nijak do struktury -.- kazda czesc twojego ciala jest z toba scisle powiazana? no k***a moje cialo to JA wiec to chyba logiczne co? skladam sie z energii rozprowadzanej przez system medianów? człowieku to mają byc FAKTY o naszym organizmie? to chyba jakis zart. nigdzie, ale to NIGDZIE nie ma potwierdzenia na istnienie takich rzeczy jak meridiany, aura czy czakramy. jesli autorowi sie podobaja takie pomysly to niech leci do żółtków i uczy sie starozytnej wiedzy, zapalenie pluc niech sobie leczy igiełkami wbijanymi w ku*asa czy gdzie tam oni to wbijaja.

mozg serca mowisz... moze masz na mysli uklad bodźcoprzewodzący serca? bo nie wiem co innego to mogłoby być. w kazdym razie osoby po transplantacji serca nie pamietaja sytuacji z zycia dawcy -.- ani nic z tych rzeczy. klamstwo.

ahhh... najgorsze z tego co autor wpie**olil w ten filmik to ta telegonia. fikcja jakich mało. ludzie, nie dajcie sie nabierać na coś takiego, bo nawet najgłupszy kozojebca w to nie wierzy. gdzie niby przechowywany jest ten zapis? w jakiej formie? w jaki sposób jest odczytywany? nawiazujac do linku ktory wkleilem wczesniej - skoro informacje o pierwszym partnerze są w kobiecie przechowywane, to po co do rodzenia dzieci mieliby jej byc potrzebni inni partnerzy? kompletnie niezrozumienie ludzkiej fizjologii. zwolennicy telegonii niech otworza podrecznik z biologii dla gimbazy to moze sie czegos dowiedza o swiecie zamiast wymyslac teorie.

mysli i emocje nie kształtuja DNA -.- pokazcie mi badania. haha bardzo mi sie podoba to nagrane piekarnikiem wideo z usuwania raka przez chinskich lekarzy. co to za technika obrazowania? jak ten nowotwór się wchłania? gdyby taki guz wrzucic do soku żołądkowego to by sie tak szybko nie rozpuscil, ale mysli pewnie, dadza rade -.- jak sie bardzo skupie to tez potrafie, na przyklad rozpuscic sobie stope.

objawy są wołaniem o zmiane postepowania? aha czyli nasze ciało jest ustawione wg jakis zasad moralnych. jakich? katolskich? ciapackich? czarnych małpiszonów? niewiadomo. w kazdym razie gdyby było nastawione na katolska moralnosc to mielibysmy dzisiaj rasowo czysta europe -.-

napisalbym wiecej ale i tak czuje ze rozmiar komentarza zniecheci wiekszasc do czytania.

autorzy tego filmu sa pojebami. a gosc ktory wrzucil to na sadola jest skonczonym debilem. jak masz takie h*jowe poglady to idz pan w h*j a nie zarazasz ludzi takimi pomyslami. i h*j w dupe wszystkim tym ktorzy dali mu piwo, tylko zachecacie.

jestem za wrzucaniem na sadola ciekawych rzeczy, ale zastanowcie sie ludzie chwile zanim takie scierwo opublikujecie

sorry za nieuzywanie polskich znakow, wiem, h*j mi w dupe