18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kilka faktów o islamizacji Europy.

JohnDeliver • 2013-12-01, 12:46
Chciałem się z wami podzielić Sadole, jescze kilkoma faktami o islamizacji.




Źródło

:snajper2:

Po tagach nie widziałem chyba że ch*jowo szukałem .

saves

2013-12-01, 12:50
Skacząc po kanałach zatrzymałem się na TVN, gdzie panie opowiadały o sytuacji kobiet w krajach islamskich. O dziwo najgorzej mają w Egipcie, gdzie usunieto "dyktatora", który dbał, aby kobiety miały równe z mężczyznami prawa. Skoro dyktator był "be", to szariat będzie "cacy".

wojan81

2013-12-01, 13:00
I niech ktoś powie złe słowo na Putina...

necrofallus8

2013-12-01, 13:02
Kurde ale mi się marzy 3 wojna światowa, cały cywilizowany świat kontra ciapaki. Taka globalna krucjata przeciwko ciapakom, żeby zniszczyć to ścierwo. Sam chętnie wziął bym w niej udział by móc napie**alać z karabinu do j***nych brudasów...

Qopei

2013-12-01, 13:06
necrofallus8 napisał/a:

Kurde ale mi się marzy 3 wojna światowa, cały cywilizowany świat kontra ciapaki. Taka globalna krucjata przeciwko ciapakom, żeby zniszczyć to ścierwo. Sam chętnie wziął bym w niej udział by móc napie**alać z karabinu do j***nych brudasów...



A później wyłączysz Call of Duty i pójdziesz grzecznie spać.

Cyrk

2013-12-01, 13:24
To już końcówka tej pieprzonej multikulti i idiotycznej tolerancji dla islamu. Zauważcie co się działo w sprawie antyislamu w mediach 10 lat temu. Nic - nie było o tym słowa. 5 lat temu negatywne głosy były po prostu wyśmiewane. Obecnie media aktywnie walczą z antyislamem. Wiecie co przychodzi potem?

„Najpierw Cię ignorują. Potem śmieją się z Ciebie. Później z Tobą walczą. Później wygrywasz.”

RockyWood

2013-12-01, 13:29
jeden błąd - kobieta nie jest karana w islamie za sex przedmałżeński po gwałcie a za sex POZA-małżeński. Tak czy siak czeka ją publiczne kamienowanko.

decode21

2013-12-01, 13:46
Dołączam się do walki! Od dzisiaj ograniczam ilość spożywanych kebabów!

myha

2013-12-01, 13:49
To tylko pokazuje że Polski problem islamu nie dotyczy wcale:P
40k Muzułmanów z tego 10k tatarów którzy mieszkają tu od kilkunastu pokoleń, 10k muzułmanów ściągniętych za czasów PRL(głównie uchodźcy uciekający przed prześladowaniami z iranu/libii w latach 70, w tej grupie większość niezbyt pobożnych a dobrze wykształconych), reszta to Czeczeni którzy mają mimo wszytko mentalność całkiem inną niż muzułmanie z bliskiego wschodu. Choć potencjalnie niebezpieczną grupą mogą być właśnie tylko ci Czeczeni czyli 20k ludzi jest to 0,1% ludzi mieszkając w tym kraju, na prawdę nie mamy większych problemów?

Znowu przejmujecie się tak bardzo krajami europy zachodniej. Przypominam tylko że te kraje jakoś nami nigdy się nie przejmowały(no chyba że byliśmy im potrzebni). Jeśli nawet jakiś kraj europy zachodniej miał by zostać przejęty przez muzułmanów to my możemy na tym tylko zyskać. Na przykład takie Niemcy, przejecie władzy przez muzułmanów na pewno nie odbyło by się tam bezboleśnie, a ich kraj by się w całości rozpie**olił dla nas same plusy. Najbardziej zainteresowanymi wspieraniem tolerancji w innych krajach powinniśmy być właśnie my, powinniśmy głośno krzyczeć na każde próby jej łamanie w tych krajach. A zaczęć trzeba od krzyczenie na ruskich bo jak oni mają problemy wewnętrzne to my automatycznie na tym zyskujemy.

ps. bitwa pod Poitries nie była żadną przełomową bitwą, był to po prostu najazd Muzułmanów bardziej po łupy niż żeby kogoś podbijać, zatrzymanie najazdu na Europe odbyło się podczas udanej obrony Konstantynopola (717-718).

Casmes

2013-12-01, 13:52
wydaje mi się, że wszyscy troszkę przesadzacie z tą islamizacją. W każdej religii istnieje pewien radykalny procent. Większość Muzułmanów to jednak pokojowi ludzie. Poznałam kilka osób z Pakistanu, czy Libanu i nigdy nie rozmawiałam z nimi o religii. Oni chcą po prostu żyć zgodnie z własną kulturą i tradycją. Nikogo do niczego nie zmuszają! Chcą tylko w spokoju pracować i żyć.

Wazzi

2013-12-01, 13:56
Ja tak tych sk***ysynów nienawidzę, że sam się sobie dziwię.

Mysz_Kamiki

2013-12-01, 14:01
Po ch*j robi setny obrazek/artykuł o tym, że islam to gówno i syf? Wszyscy o tym wiedzą. Zresztą każda religia to gówno - kto jeszcze nie zatrybił ten zatrybi...

Rinho

2013-12-01, 14:05
A ja wkrótce będe musiał być na zjeździe gdzie będzie ciapuch i zastanawiam się jak sprawić by nie wspominał tego zjazdu najlepiej.

Any idea ?

Wolf3D

2013-12-01, 14:06
Niech ktoś teraz powie że krucjaty chrześcijańskie to było wielkie zło...