18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kilka ciekawych animacji

Jorgen88 • 2018-03-25, 14:49
nie wiem jak wam ale mi się osobiście podobało :wali:

żeby nie zawalać poczekalni:


jak się nie podoba to :idzwch*j:

MakKfacz

2018-03-25, 15:05
Szkoda, że wrzuciłeś do tego barachła Paths of Hate. Fajna animacja z przekazem pośród demonstracji.

Swawolnik

2018-03-25, 15:29
Paths of Hate na pewno już tu było bo widziałem :)

a2711817

2018-03-25, 16:01
Nieprzyzwoicie zacne. Od siebie dodam jeszcze jedną animację:


doopa

2018-03-25, 16:06
space pirate captain harlock, to sobie obejrzyj

Essent

2018-03-25, 16:20
Fajne! Podoba mi się :kawa:

mamurra

2018-03-25, 19:27
Paths of Hate znakomite. Świetna technicznie animacja, dynamika, dobra kreska. Scenariusz jeszcze lepszy: przedni kawałek pudrowanej, wielkoniemieckiej propagandy, znakomicie wpisujący się w ogólny, sterowany z Berlina trend zacierania i rozmywania niemiecko-ruskiej winy za wybuch, dalszy przebieg i następstwa drugiej wojny światowej. Nic bardzo nachalnego, mikroskala, a efekt powstający w umyśle większości widzów zapewne nieporównywalny do środków. I to umiejętne użycie słowa-klucza (uniwersalnego) "nienawiść"! Mistrzostwo. Berlinowi tylko pogratulować dobrze wydanych pieniędzy!

PS. Tak, wiem że to PISF.

Freedom_69

2018-03-26, 00:25
@mamurra
O czym Ty pie**olisz człowieku? Chodzi o metafore ludzkiego odczłowieczenia na wojnie i tego, że istoty z natury niewinne, bezbronne i przyjazne(króliki) są zmuszane(co gorsze de facto bez siłowego przymusu, a poprostu poprzez ślepe posłuszeństwo) do ślepego mordowania siebie nawzajem w imię i na polecenie stworzeń całkowicie odczłowieczonych bez wahania szafujących ludzkim życiem mimo, że same nie ponoszą nawet najmniejszego ryzyka(gwizdkowi). To truizm, ale też poniekąd wyraz hołdu dla Paths of Glory Hitchoocka

Sejons

2018-03-26, 01:48
Jest Wiele Więcej !!!!!

Zapraszam na YouTube :)

bloodwar

2018-03-26, 05:54
W sumie akcja źle dobrana, akurat ze wszystkich rodzajów wojsk piloci mieli bardzo ludzko-dżentelmeńskie odruchy wobec przeciwnika, jeńców i zasad fair-play w walce a osobników z patologicznymi odjazdami (np. strzelanie do ewakuujących się na spadochronie czy ostrzeliwywanie ambulansów i konwojów uciekających z terenów wojennych cywilów) to był margines, znacznie gorsze akcje robili ludzie (i "ludzie") na ziemi, wbrew obiegowej opinii wciskanej na siłę przez media pro-niemieckie nie tylko ten mityczny naród nazistów którzy służyli w SS ale też zwykli przeciętni żołnierze Wehrmachtu posuwali się do takiego okropieństwa że głowa mała

Siberian_Meat_Grinder

2018-03-27, 22:21
Cytat:

Paths of Hate na pewno już tu było bo widziałem




było, bo jest teledyskiem do Gunship - Fly For Your Life :)