18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

KIKI i jej zajebisty śmiech

jacekmatys • 2013-03-17, 07:58
Jak w temacie.
Nie pytajcie czego szukałem :shock:


shadyville

2013-03-17, 23:31
Nadawanie imion w Polsce reguluje ustawa z dnia 29 września 1986 roku, która stanowi, że nie można wpisać więcej niż dwóch imion, imion ośmieszających, nieprzyzwoitych, zdrobniałych oraz uniemożliwiających odróżnienie płci. Tak więc dziewczynka nie może mieć na imię Kiki.

Mortalisrox

2013-03-18, 10:16
Rems napisał/a:

jak można nazwać dziecko w Polsce... KIKI. Przecież k***a małpy albo psy noszą takie imiona, za takie kaleczenie dzieci powinny być kary bo później wyrastają zakompleksieni psychopaci albo dziewczyna będzie chciała sobie udowodnić, że jej imię nikomu nie przeszkadza i będzie dawała dupy na prawo i lewo.


lepiej nazwać dziecko kiki niż Piotrek nr 1000 w całej szkole... od posiadania często występującego imienia dziecko nabywa więcej kompleksów niż od oryginalnego, myśli że niczym się nie wyróżnia od innych. Z drugiej strony jeżeli ktoś szydzi z dziecka posiadającego dziwne imie to dziecko będzie się starało pokazać że jest w czymś lepsze od innych dzieci mimo że jego imię może się nie podobać. Może najpierw poczytaj na temat na który chcesz się wypowiedzieć, odwiedzanie jedynie stron typu sadistic.pl nie jest dobrym pomysłem.

Morgennes

2013-03-18, 18:06
Rems napisał/a:

jak można nazwać dziecko w Polsce... KIKI. Przecież k***a małpy albo psy noszą takie imiona, za takie kaleczenie dzieci powinny być kary bo później wyrastają zakompleksieni psychopaci albo dziewczyna będzie chciała sobie udowodnić, że jej imię nikomu nie przeszkadza i będzie dawała dupy na prawo i lewo.

W Polsce to w ogóle jest fenomen... pies Sara dzieciak Sara a jak nie to wymyślą jakieś pseudo poetyckie durne imiona jak Xavier, Fabienne, Etiennette, Vivienne... k***a nawet próbując je wypowiedzieć nie sposób się nie oślinić -.-

fazzie

2013-03-23, 19:56
truskawkowabuba napisał/a:



może oni nazywają swoją Kingę zdrobniale Kiki i ch*j ci do tego. moja kuzynka Kinga też miała wiele zdrobnień, w tym Kinia jak i Kiki.

zresztą na ch*j drążyć temat...



hmmmm, a tak miedzy nami, r*chales ja ?