18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kierowniczka łajnosa ...

~McSadol • 2024-01-12, 21:02
ah ta kobieca zaradność ... :mrgreen:


Agoreth

2024-01-12, 21:22
Przepalona żarówka, wysiadając prawie pie**olnęła drzwiami w auto. Wysiadła na środku drogi, żeby sobie przednią szybę wytrzeć ręką i zostawiła na luzie na górce. Kto to r*cha?

psotny_fiutek

2024-01-12, 23:43
Agoreth napisał/a:

Przepalona żarówka, wysiadając prawie pie**olnęła drzwiami w auto. Wysiadła na środku drogi, żeby sobie przednią szybę wytrzeć ręką i zostawiła na luzie na górce. Kto to r*cha?



Nie znasz się ! Właśnie do r*chania zajebista, bo nie za bystra, można ją w ch*ja robić i urabiać jak ciastolinę a ona wszystko łyknie (dosłownie i w przenośni).

Ja popełniłem ten błąd życiowy że za żonę wziąłem sobie inteligentną kobietę... (tak wiem jak to brzmi :D ) i rozwód...
Teraz spotykam się tylko z pustakami, pokroju Dżesiki, Oliwki, Sandry Magdaleny... i życie jest o wiele prostsze !
Polecam.


Brackibrat

2024-01-13, 00:06
czemu mnie nie dziwi że to Rosja

Brutalne_Bydle

2024-01-13, 00:44
fajnie jej przyblokował, żeby nie dała rady wejść :D

Montana1

2024-01-13, 00:51
Tu miała być reklama ale nie ma, więc scrolluj dalej

Agoreth

2024-01-13, 02:15
psotny_fiutek napisał/a:

Nie znasz się ! Właśnie do r*chania zajebista, bo nie za bystra, można ją w ch*ja robić i urabiać jak ciastolinę a ona wszystko łyknie (dosłownie i w przenośni).
Ja popełniłem ten błąd życiowy że za żonę wziąłem sobie inteligentną kobietę... (tak wiem jak to brzmi ) i rozwód...
Teraz spotykam się tylko z pustakami, pokroju Dżesiki, Oliwki, Sandry Magdaleny... i życie jest o wiele prostsze !
Polecam.



Jeśli masz powyżej 100 iq, to pukanie takich tępych rur jest już małym kroczkiem w stronę zoofilii. :lol:

psotny_fiutek

2024-01-13, 07:04
Agoreth napisał/a:

Jeśli masz powyżej 100 iq, to pukanie takich tępych rur jest już małym kroczkiem w stronę zoofilii.



Czego się nie robi by zamoczyć

:lol:

BękartProboszcza

2024-01-13, 07:38
psotny_fiutek napisał/a:

Nie znasz się ! Właśnie do r*chania zajebista, bo nie za bystra, można ją w ch*ja robić i urabiać jak ciastolinę a ona wszystko łyknie (dosłownie i w przenośni).
Ja popełniłem ten błąd życiowy że za żonę wziąłem sobie inteligentną kobietę... (tak wiem jak to brzmi ) i rozwód...
Teraz spotykam się tylko z pustakami, pokroju Dżesiki, Oliwki, Sandry Magdaleny... i życie jest o wiele prostsze !
Polecam.




Gorzej jako Ci wyjdzie z tego jakiś brajanek i będziesz musiał z takim pustakiem żyć. I tak źle i tak niedobrze .

darek1234

2024-01-13, 10:57
BękartProboszcza napisał/a:

Gorzej jako Ci wyjdzie z tego jakiś brajanek i będziesz musiał z takim pustakiem żyć. I tak źle i tak niedobrze .



Kolega wyprowadził się od matki dziecka, bo ta poznała jakiegoś cepa. Żyło mu się coraz lepiej, odwiedzał córkę, brał ja do siebie, życie normalne zaczęło tętnić w żyłach. Pół roku później poszedł na imprezę, wskoczył do łóżka z poznaną tam panną i... pierwszy strzał okazał się celny. Po 3 miesiącach ta wstrętna baba - obiektywnie i subiektywnie - zakazała mu przyprowadzania córki do jej domu, a nawet spotkań z nią. Gruba świnia z bachorem z poprzedniego związku, albo imprezy... Teraz kolega ma dwoje dzieci, kilka miesięcy go nie widziałem, ale planował wyjazd za granicę. Kolega fajny gość, żal chłopa

TANGA

2024-01-14, 00:26
Dlatego jak jesteś po rozwodzie i masz dzieci to r*cha sie tylko shemale bezpieczeństwo 100% pod względem ciąży a i z orgazmem nie oszuka, same plusy, dziwie się że po jednym błędzie ktoś pcha sie w to samo, po to ktoś wymyślił shemale żeby było bezpieczniej :D

Rangraf

2024-01-14, 03:14
Agoreth napisał/a:

Przepalona żarówka, wysiadając prawie pie**olnęła drzwiami w auto. Wysiadła na środku drogi, żeby sobie przednią szybę wytrzeć ręką i zostawiła na luzie na górce. Kto to r*cha?



Moja ciotka

Judasz z IKEI

2024-01-14, 04:15
Agoreth napisał/a:

Przepalona żarówka, wysiadając prawie pie**olnęła drzwiami w auto. Wysiadła na środku drogi, żeby sobie przednią szybę wytrzeć ręką i zostawiła na luzie na górce. Kto to r*cha?



Dobrze że napisałeś bo bym k***a nie zauważył!
Musisz opisywać wszystko co widzisz?
"Ojciec wchodzi do wanny, nie no k***a po adopcji myślałem że będzie inaczej..."

darek1234

2024-01-14, 11:44
TANGA napisał/a:

Dlatego jak jesteś po rozwodzie i masz dzieci to r*cha sie tylko shemale bezpieczeństwo 100% pod względem ciąży a i z orgazmem nie oszuka, same plusy, dziwie się że po jednym błędzie ktoś pcha sie w to samo, po to ktoś wymyślił shemale żeby było bezpieczniej



Jest też opcja po menopauzie D: