18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Kierowca

snq321 • 2013-02-12, 12:03
Na światłach jeden kierowca pokazuje drugiemu, żeby opuścił szybę, potem pyta:
- Przepraszam pana, ale przy zmianie pasa nie włącza pan kierunkowskazu. Czy ze względu na orientację seksualną?

- Że co?

- WŁĄCZAJ MIGACZ, PEDALE :!:

BongMan

2013-02-12, 12:10
A za 20 lat w Polsce:
- Jechał pan bez świateł, pod prąd, po ścieżce rowerowej, przekroczył pan dozwoloną prędkość czterokrotnie, samochód nie został dopuszczony do ruchu, nie ma aktualnego przeglądu, nie jest ubezpieczony, nie ma pan prawa jazdy i czuć od pana alkohol.
- Jestem gejem.
- Przepraszam. Proszę jechać.
(...)
- Jak w ogóle śmiał mnie zatrzymać? HOMOFOB!

RaLF91

2013-02-12, 12:57
Niezła słabizna...

Crowell

2013-02-12, 14:05
@bągman, co czytam twój komentarz to się zastanawiam czy przyjmujesz tylko pozę idioty na tym portalu ze względu na kompleks mniejszości, czy faktycznie istniejesz tylko jeszcze nikt cie nie zutylizował.

MareKSG

2013-02-12, 14:35
Totalny bezsens...

Abgda

2013-02-12, 14:42
Crowell napisał/a:

@bągman, co czytam twój komentarz to się zastanawiam czy przyjmujesz tylko pozę idioty na tym portalu ze względu na kompleks mniejszości, czy faktycznie istniejesz tylko jeszcze nikt cie nie zutylizował.



ch*ja ! Coś Ci nie poszedł ten marny "pojazd" na Bongmana 8-)

czaspogardy

2013-02-12, 16:07
BongMan napisał/a:

A za 20 lat w Polsce:
- Jechał pan bez świateł, pod prąd, po ścieżce rowerowej, przekroczył pan dozwoloną prędkość czterokrotnie, samochód nie został dopuszczony do ruchu, nie ma aktualnego przeglądu, nie jest ubezpieczony, nie ma pan prawa jazdy i czuć od pana alkohol.
- Jestem gejem.
- Przepraszam. Proszę jechać.
(...)
- Jak w ogóle śmiał mnie zatrzymać? HOMOFOB!



Albo tak:
Za 20 lat w Polskiej Republice Niemiec
- Jechał pan bez świateł, pod prąd, po ścieżce rowerowej, przekroczył pan dozwoloną prędkość czterokrotnie, samochód nie został dopuszczony do ruchu, nie ma aktualnego przeglądu, nie jest ubezpieczony, nie ma pan prawa jazdy i czuć od pana kozim zadem.
- أنا مسلم
- proszę pana, wiara nie ma tu nic do rzeczy
- الذبيحة فاسدة الغربية، التي تهدد لي؟ ALLAHU AKBAR! <JEB>

makarro

2013-02-12, 16:21
pedał, bo nie włącza migacza i po cichu liczy na to, że mu wjedziesz w du** przypadkiem

Nikczemny_Płód

2013-02-12, 16:34
Crowell napisał/a:

@bągman, co czytam twój komentarz to się zastanawiam czy przyjmujesz tylko pozę idioty na tym portalu ze względu na kompleks mniejszości, czy faktycznie istniejesz tylko jeszcze nikt cie nie zutylizował.



Chcesz się cwe*u lansować na obrażaniu BongMana a gośc teraz napisał nie kawał ia samą prawdę. Na pohybel takim jak ty, pewno lewackie ścierwo to i przesłania nie zrozumiało.

Crowell

2013-02-12, 16:49
"lewackie ścierwo" :D czyli teraz można być tylko lewakiem, homofobem lub gejem. Generalizujcie dalej jaki to świat okropny pełny homoseksualistów, lewaków i turków. Można się pośmiać z tego i być normalnym, a co niektórzy zachowują się jak by na prawdę byli tacy pie**olnięci :roll:

abrams90

2013-02-12, 20:18
@Bongman serio taką przyszłość widzisz? To smutne... Masz rozsądne poglądy jak tak czytam od czasu do czasu Sadistica, ale nie wiem czy słyszałeś o nie przejściu przez nasz polski sejm ustawy o związkach partnerskich. Przyszłość wcale nie jest taka czarna jak myślisz :) Jak to usłyszałem to pierwszy raz w życiu chyba byłem dumny z naszych sprzedajnych kurew.

MrSpook

2013-02-12, 20:54
Znam jeszcze wersję z byłymi ubolami i żydami