18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kierowca Ubera

eLzar • 2017-04-01, 01:10
Całkiem nieźle mu to wyszło ;)


żmij

2017-04-01, 01:23
Trzech czarnych mentalnie ciuli w samochodzie. Mamy to na co dzień. W koszulkach "j***ć wrogów ojczyzny", "1944 pamiętamy" itp.. No i obowiązkowo z kotwiczką, żeby do reszty zohydzić ludziom symbole ważne dla Polaków. Nieźle to ktoś wymyślił.

qwerq123

2017-04-01, 08:18
Wcale to nie było ustawione, wcale.

Xx...........oJ

2017-04-01, 13:30
Tego się nie spodziewałem...

nurgiel

2017-04-01, 13:59
Śpiewa sobie. To wszystko? Łoo k***a panie, niesamowite!

eruaknem

2017-04-01, 13:59
Po opisie "całkiem nieźle mu to wyszło" spodziewałem się jakiejś mega kraksy w stylu Sadistic. Czuję się oszukany i zmanipulowany.

BundyR

2017-04-01, 14:10
Współczesne czasy: podoba Ci się? Wyciagnij telefon i nagrywaj, patrz na świat przez kawałek elektroniki

mucha09

2017-04-01, 14:22
brauza napisał/a:

Trzech czarnych mentalnie ciuli w samochodzie. Mamy to na co dzień. W koszulkach "j***ć wrogów ojczyzny", "1944 pamiętamy" itp.. No i obowiązkowo z kotwiczką, żeby do reszty zohydzić ludziom symbole ważne dla Polaków. Nieźle to ktoś wymyślił.



Jeden nawet nie tylko mentalnie. A swoją drogą ciekawe jakby mu to wyszło jakby nie mógł łapą napie**alać, tylko musiałby biegi zmieniać.

el...........wy

2017-04-01, 14:46
qwerq123 napisał/a:

Wcale to nie było ustawione, wcale.



No zapewne gość się do tego przygotował, ale co z tego? Pasażerowie pewnie przypadkowi. Ja tam bym wolał wsiąść do taxy i zamiast smętów taksiarzy usłyszeć coś takiego i się pośmiać.

BundyR napisał/a:

Współczesne czasy: podoba Ci się? Wyciagnij telefon i nagrywaj, patrz na świat przez kawałek elektroniki



O k***a, zamierzchłe czasy, szarzyzna i pisanie listów, cool :ok:


To zadziwiające ilu na sadolu siedzi ponurych dziadów, którym się wydaje, że obecne czasy to jakiś schyłek i degeneracja. Sam wspominam w wielkim sentymentem lata 90' i też patrzę teraz na pewne rzeczy z pogardą, ale też rozumiem, że tak po prostu jest. 50 lat temu też zapewne ludzie, którzy przeżyli wojnę dziwili się, że młodzież może żyć beztrosko, ubierać się "dziwacznie" i robić rzeczy na które wcześniej nikt by sobie nie pozwolił. Podobnie pewnie było 100 lat temu itd. Czasy się zmieniają i to dynamicznie. Sam nie korzystam z tych wszystkich gówien typu snapchaty, tindery itd, ale tak po prostu jest i nie ma się co srać, dajmy żyć innym. Gdyby sprzęt, który teraz każdy ma pod ręką był dostępny 50 lat temu to pewnie też byśmy oglądali teraz rzeczy, które wydawałyby się głupie.
Nie ma nic złego w tym, że świat się otwiera, ludzie nagrywają różne rzeczy i dzielą się tym z innymi.

rzem

2017-04-01, 17:40
zawsze znajdzie się jakaś p*zda, która musi wyjąć swój telefon i wszystko nagrywać :(

RmX

2017-04-01, 17:57
Mamy XXI w. szeroki dostęp do technologii gdzie za 1 kliknięciem możemy utrwalić każdą ciekawą chwilę w życiu, więc nie rozumiem po kiego ch*ja plujecie tym jadem, że gostek postanowił sobie to nagrać...
Druga sprawa jest taka że sam bym chciał takiego taksiarza niż naszego polskiego Janusza który tylko naciąga na kasę.

Salceson

2017-04-01, 18:31
ja pie**olę... nawet nie wiem dlaczego dałem temu czemuś piwo... da się to cofnąć?

DzidaZawodnik

2017-04-01, 18:45
Koleś nie jest "uberem", pasażerowie też ustawieni dla promocji tego "artysty".

LuzaQ

2017-04-01, 20:07
Gdzie ten talent ?

masterwow

2017-04-01, 21:14
miotają się jak poj***ni.