18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kierowca Prius'a vs git

chrisonit • 2013-07-25, 09:16
Szybka wymiana ciosów standardowego, przysklepowego gita i kierowcy Prius'a, który wymiata jakby dopiero co opuścił Do Jo.



Nie brakuje nagłych zwrotów akcji i happy end'u :mrgreen:

kasanovva

2013-07-25, 20:57
Dziwna walka :/ walczą jak koledzy w piaskownicy. Na początku myślałem że się tylko dwóch kumpli przepycha, a potem taka końcówka :D

silverrose

2013-07-25, 21:43
Converter napisał/a:



a co juz na tym portalu nie grozi warnem? niedlugo za szybkie scrollowanie warna dostaniesz


Kolego w terenie "na głownej" obowiązuje 50 scrolli na minute!! 60 po 23:00!! więc się pilnuj. Moderator z suszarka nie śpi. Szerokości bajo.

Mr.Benny

2013-07-25, 23:07
Ot, zwykła sprzeczka kochanków...

wiesiors4

2013-07-25, 23:43
Converter napisał/a:

a co juz na tym portalu nie grozi warnem? niedlugo za szybkie scrollowanie warna dostaniesz


I dobrze że za to jest k***a warn, bo ileż można czytać te same "najlepsze" komentarze k***a.... nie różnicie się niczym od gimbusa, który robi kopiuj wklej najlepszych komentarzy ma youtubie dla łapek.
Warn powinien być jeszcze za:
kobietę w kuchni
ciapatych i kozy
murzynów niewolników
rudych nieudaczników, których nikt nie lubi
wspominanie o pancernej nokii 3310.

Zrozumcie, że wklejaniem ciągle tych samych komentarzy nie zaskarbicie sobie podziwu normalnych ludzi... zresztą kto walczy o podziw przez Internet :roll: jeśli chcecie naprawdę zdobyć te piwka to może jakąś inteligentną wypowiedzią? Ja wiem, że wklejanie najlepszych komentarzy jest łatwiejsze i nie wymaga tyle inteligencji, ale no cóż...

Mr.Benny

2013-07-25, 23:54
@up, ja mam inteligentną wypowiedź, a mianowicie:
- "mam w dupie zaskarbianie sobie podziwu normalnych ludzi"
Wystarczająco inteligentne?

quartz75

2013-07-26, 00:09
Nie, to jest wystarczająco głupie żeby olewać twoje wpisy. Szukasz kolesi na swoim poziomie? To napisz to otwarcie. Może zrobią subforum dla "przygłupich" i tam się będziecie bawić? Powodzenia.

MudPie

2013-07-26, 01:12
Converter napisał/a:



a co juz na tym portalu nie grozi warnem? niedlugo za szybkie scrollowanie warna dostaniesz



haha taki skrypt mierzący prędkość scrolowania strony i gdy przekroczysz ustalaną prędkość monit z ostrzeżeniem.. Zwolnij.. za szybko.. i po 3 monitach warn.

wiesiors4

2013-07-26, 06:55
Wiem, że zabolało :oops: a teraz idźcie na mistrzowie.org skopiować tu teksty z najlepszych screenów.

zagi94

2013-07-26, 21:33
No i się doigrał sklepowy twardziel.