18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kierowca busa zbiera opierdol

Stefan_Sigal • 2011-10-31, 12:42
"Poj***ło cie ?" Kierowca busa słusznie opie**olony ;-)




"Patrzcie jak sp***olił" :snajper2:


Edit:

Dam napisy jakby ktoś nie słyszał

-Poj***ło cie ?!
-co ty chcesz, co ty odwalasz ?
-co ty odwalasz ?!
-chłopie chcesz żyć to jedź sobie spokojnie
-chcesz pan żyć ? (tutaj typek pokazuje klamkę) coś pan robi ?
-nie wiem skręcam a ty co ?
-a ty na mnie jedziesz k***a ch*ju
-sp***alamy k***a

~Angel

2011-11-02, 18:45
Black Snake napisał/a:

angel, może to głupio zabrzmi, ale moja matka włazi na harda ;d Lubi czasem popatrzeć na rozj***nych ludzi, wypadki i operacje ;D A w ogóle to tylko debil by się nie domyślił, że 101 lat to mój wiek ;D chyba, że razem z matką i ojcem.



Czyli zgodnie z regulaminem możemy zablokować Twoje konto. :lol:

erotyczny

2011-11-02, 19:10
Spawacz123 napisał/a:

Przyjechała Calibrą wieś do miasta...


Odzywa się stoczniowiec bez pracy :lol:

pedrossi

2011-11-02, 21:57
Łódź k***a...

piotrek9000

2011-11-03, 15:46
ten pistolet jest na wodę nie widzicie ? moj syn takie cos posiada i to mieści 150ml wody :) i tam nie jest spierxxx tylko dobra jedziemy i dalej jak sie wsłuchasz (na słuchawkach) to słychać wodny pistolecik haha

ZnanyJakoZaganiacz

2011-11-15, 16:43
Black Snake napisał/a:

Szkoda, że nie trafił na mnie i ekipę jak na wypad ASG jedziemy lub wracamy. Fajnie by srał jakby mu 4 chłopa z auta wyleciało z M4-kami, M16-stkami, Waltherami, Glockami i ch*j wie jeszcze z czym. Zależy kto jedzie ;D


Wk***ia mnie kozaczenie dzieci co mają zabawki asg, tak jakby miały prawdziwą broń. Uspokój się dziecko. To tylko zabawka. To tylko plastikowa, lekka namiastka broni. Nie miałeś nigdy prawdziwego karabinu ani pistoletu w dłoni więc nie pie**ol że te zabawki to M4, M16, Glocki czy Walthery, bo to tylko plastikowe zabawki je imitujące, a nie rzeczona broń. Nie pierwszy raz spotykam się z fascynatem zabawy w asg, który udaje że to prawdziwa broń. Wy wszyscy mylicie się. TO JEST TYLKO ZABAWKA. Asg to nie broń, koniec, kropka.