18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kierowca bombowca

Zdunkov • 2011-09-11, 21:41
Sytuacja która zdarzyła mi się wczoraj w nocy:
Jak to zwykle na imprezach bywa, na wczorajszej oczywiście w środku nocy zabrakło alkoholu - no więc poszliśmy do sklepu, ale że nie byliśmy pewni gdzie on dokładnie jest, postanowiliśmy zapytać kierowcę auta, które właśnie się zatrzymało z 3 metry od nas. Pukam w szybkę i pytam się kierowcy:
- Przepraszam, gdzie tu jest całodobowy?
- A maższ kutwrwa prawwko.?
- No mam, ale piłem i w sumie jestem już trochę naj***ny.
- Non włąsśnie ja kyurwa też.

kaiel

2011-09-11, 21:44
najgorzej to jest dostac sraczki na imprezie , i jeszcze kibel zarzygany

mesiash

2011-09-11, 21:57
Cytat:

Jak to zwykle na imprezach bywa, na wczorajszej oczywiście w środku nocy zabrakło alkoholu



Pozazdrościć znajomych i imprez...

Gu...........99

2011-09-11, 21:58
Zdunkov napisał/a:

...Jak to zwykle na imprezach bywa, na wczorajszej oczywiście w środku nocy zabrakło alkoholu...



No racja, dwa piwa szybko idą... czteropak trzeba było kupić.

A ten kierowca później bił brawo? Bo mi umknął wątek.

Zdunkov

2011-09-11, 22:03
Tak, u was na imprezach pod wynajętym klubem stoi ciężarówka kasy i cysterna whisky.
Jak zwykle k***a pie**olicie smuty.

btw, wystarczyłoby, żebym napisał "..na studenckich imprezach bywa.." i by się posypały komentarze "hehe, no racja!"
jakie to żałosne jak plebs zza klawiatury udaje elitę ;)

timmy77

2011-09-11, 22:50
Nie gadajcie, że nie byliście nigdy na imprezie na której nie doceniliście swoich możliwości i nie trzeba było skakać do całodobowego... Albo nie przeceniliście ich :lol: Chociaż nie zdziwił bym się jak by niektóre osoby komentujące to nie było w życiu na imprezie po za simsowymi :-P

Gu...........99

2011-09-11, 22:50
Uważaj, żyłka niebezpiecznie się nadyma!

_R...........s_

2011-09-11, 23:12
Tak czasem jest że braknie alkoholu. ale z twoich relacji wynika że szedłeś po ten alkohol jeszcze w dość dobrym stanie. Mi też to się pare razy zdarzyło, ale wtedy jak szedłem do sklepu po amunicję, to byłem już bardzo mocno napie**olony i niewiele pamiętam.
ps. ale żeby k***a nie wiedzieć, gdzie jest najbliższy nocny? Można zapomnieć gdzie się mieszka, ale lokalizacje wszelkich całodobowych sklepów z alkoholem trzeba znać na pamięć.

yankees1989

2011-09-13, 22:50
bym ch*ja wyciągnął z tego auta i naj***ł cwe*owi... nienawidzę tak bezmyślnych "ludzi"

DjRicky

2011-09-13, 23:07
@up ch*ja byś zrobił, i dobrze o tym wiesz. BTW, nie masz przypadkiem jutro do gimnazjum? ;p

Kov

2011-09-13, 23:22
A czasami bywa tak, że skończył się alkohol a wszyscy trzeźwi. No więc się idzie na trzeźwo po flaszkę do sklepu. Ale wraca się z tą flaszką już napie**olonym ;)

Francysl

2011-09-14, 00:40
Jak się kieruje samolot? :wtf:

xon123x

2011-09-15, 10:27
Zdunkov
Tak, u was na imprezach pod wynajętym klubem stoi ciężarówka kasy i cysterna whisky.
Jak zwykle k***a pie**olicie smuty.

btw, wystarczyłoby, żebym napisał "..na studenckich imprezach bywa.." i by się posypały komentarze "hehe, no racja!"
jakie to żałosne jak plebs zza klawiatury udaje elitę ;)

Plebsie ;]

Pener

2011-09-15, 10:28
xon123x napisał/a:

k***a pie**olicie


xon123x napisał/a:

jakie to żałosne