18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

mygyry

2015-05-10, 14:26
"Ma dwóch tatusiów, dlaczego nie?" a potem dziecko ma iść na lekcje biologii i zastanawiać się wtf

~Beny

2015-05-10, 15:06
Nie, nie, nie i jeszcze raz nie! Przez coś takiego dzieciak później wyrasta właśnie na 'niewiadomo kogo'.
Ja rozumiem tolerancja, ale to co oni robią zaczyna godzić w to, co my (heteroseksualni) uważamy za wzorzec.
Jak chciałam syna na bal przebierańców przebrać za księżniczkę albo czarownicę, to mi borutę zrobił, bo to 'dziewczyńskie' przebranie. I czy ja, jako rodzic tolerancyjny i nieukrywający przed dzieckiem faktu, że świat nie jest hetero, ukazujący mu(dziecku), że istnieją różne aspekty życia, mam uważać, że moje dziecko zachowuje się karygodnie, bo już ma wpojone...nie, bo wie, że wszystko ma swoje miejsce w tym jak świat funkcjonuje?
Kobieta i mężczyzna. Kobieta powinna być uważana za istotę delikatną. Tak samo jak mężczyzna powinien być postrzegany jako silny. Mam tu oczywiście na myśli postrzeganie zarówno fizyczne jak i duchowe. Zobaczcie co się teraz dzieje. Na ulicy więcej babochłopów i p*zdeczek aniżeli ludzi wyglądających i zachowujących się normalnie. To jest, k***a, tolerancja, postęp??
No ja pie**olę!
Jestem tolerancyjna, ale moja tolerancja kończy się, kiedy na siłę próbuje mi się wpoić zasady wedle których funkcjonuję i póki co, których nie mam zamiaru zmieniać.
Środowiska LGTB powinny się zastanowić nad inną formą promocji, bo jak na razie, to można to porównać do zakupów w drogim sklepie. Wchodzisz, bo jesteś czymś zainteresowany, a od progu obskakują cię pracownicy z pytaniem 'czy w czymś mogą pomóc'. To zniechęca, strasznie.

Dziękuję, skończyłam.

en-em

2015-05-10, 19:08
Przyjdzie wojna i oczyści świat z tych brudów

Tassadar

2015-05-10, 19:52
Powinny rządzić prawa naturalne. Naturalnie jest facet i kobieta. Taka konfiguracja przedłuża gatunek. Reszta won do piekła

oc...........an

2015-05-11, 02:40
Zawsze gniję z was sadole, co was obchodzą jakieś randomowe ludziska? Każdy niech żyje jak mu się podoba, byleby nie krzywdził i nie kradł. To raz.

Dwa, cały ten filmik został zrobiony pod takich debili jak wy, co łykną wszystko co im się poda na talerzu. Ksiądz wam z ambony powiedział, że gender to ubieranie chłopców w sukienki, wy mu na słowo uwierzyliście, na tym filmiku pieprzą, że dzieciom czytają książeczki o lesbijkach w przedszkolu, wy to łyknęliście jak pelikany. Pokazano jeden wesoły plac zabaw który jest gdzieś w Norwegii, ale gdzie konkretnie i ile takich placów zabaw jest w całej Norwegii, to już nie raczyli poinformować.


Równie dobrze można byłoby zrobić tak zmanipulowany "dokument" o Polsce - pokazać Ałszwic i powiedzieć, że polaki tam żydów strzelali, poprzeć to wypowiedzią jakiegoś bonusa z patologicznej rodziny, który nigdy w życiu żyda nie spotkał, ale jak już spotka to go pobije, tak bardzo ich nie lubi. Dodać jakiś przypadek księdza-pedofila sprzed 3 lat i powiedzieć, że w Polsce to nikogo nie szokuje i to normalne, a zakończyć marszem niepodległości i powiedzieć, że co roku 100 000 neonazistów maszeruje ulicami Warszawy... i znając życie, takie same frajery z zachodu jak wy, łyknęłyby to bez przymrużenia oka ;)

A jak nadal się nie zgadzacie i chcecie coś i udowodnić to zacznijcie od podania lokalizacji tego placu zabaw i listy przedszkoli w których dzieci uczą na wymienionych wyżej książkach.

321haribo

2015-05-11, 14:59
Film nie jest także mojego autorstwa.

Naesse

2015-05-11, 20:58
A ja i bez tych przedszkoli jestem biseksualna, mimo że wychowana w tradycyjnym, trochę nawet konserwatywnym domu. I co? i imprezy bdsm, i zachowania biseksualne i anromantyczne, i wsadzam to komuś w dupę albo w gardło? Nie. To moja sprawa.

Filmik jest straszliwie tendencyjny i pokazuje skrajne sytuacje jako rzekomą normę, bez podania wiarygodnych źródeł czy choćby konkretów co do miejsc, gdzie takie rzeczy się dzieją.

Z drugiej strony... Pokazać, że istnieje odmienność od większości, tak. Nauczać tego na siłę i zmuszać do zachowań nie tyleprzeczących płci, co zainteresowaniom/poczuciu dziecka - to już jest k***a złe.

Tassadar

2015-05-11, 22:48
DUST DEVIL napisał/a:

Zawsze gniję z was sadole, co was obchodzą jakieś randomowe ludziska? Każdy niech żyje jak mu się podoba, byleby nie krzywdził i nie kradł. To raz.

Dwa, cały ten filmik został zrobiony pod takich debili jak wy, co łykną wszystko co im się poda na talerzu. Ksiądz wam z ambony powiedział, że gender to ubieranie chłopców w sukienki, wy mu na słowo uwierzyliście, na tym filmiku pieprzą, że dzieciom czytają książeczki o lesbijkach w przedszkolu, wy to łyknęliście jak pelikany. Pokazano jeden wesoły plac zabaw który jest gdzieś w Norwegii, ale gdzie konkretnie i ile takich placów zabaw jest w całej Norwegii, to już nie raczyli poinformować.


Równie dobrze można byłoby zrobić tak zmanipulowany "dokument" o Polsce - pokazać Ałszwic i powiedzieć, że polaki tam żydów strzelali, poprzeć to wypowiedzią jakiegoś bonusa z patologicznej rodziny, który nigdy w życiu żyda nie spotkał, ale jak już spotka to go pobije, tak bardzo ich nie lubi. Dodać jakiś przypadek księdza-pedofila sprzed 3 lat i powiedzieć, że w Polsce to nikogo nie szokuje i to normalne, a zakończyć marszem niepodległości i powiedzieć, że co roku 100 000 neonazistów maszeruje ulicami Warszawy... i znając życie, takie same frajery z zachodu jak wy, łyknęłyby to bez przymrużenia oka ;)

A jak nadal się nie zgadzacie i chcecie coś i udowodnić to zacznijcie od podania lokalizacji tego placu zabaw i listy przedszkoli w których dzieci uczą na wymienionych wyżej książkach.



Przez taką totalną degrengoladę upadło imperium rzymskie. Nasze upadnie z tych samych powodów. Ktoś silniejszy i mniej ciotowaty nas napadnie i zrobi gnój. Tak się skończy ta impreza. To mnie na przykład obchodzi.

oc...........an

2015-05-12, 00:53
Tassadar, Imperium upadło, bo z powodu wyniszczających wojen nie stać ich było na szkolenie potężnych legionów i uzupełnianie strat, a z powodu zbyt rozciągniętych flank, bo k***a zaszli za daleko, nie byli w stanie technicznie tego obronić.
Koszt wyszkolenia i utrzymania przerósł zysk, dlatego sięgnięto po marny, jedyny dostępny substytut.
Natomiast obecnie, w dobie powiązań sojuszy, wydatków na zbrojenia idących w miliardy i potężnej przewadze technologicznej żaden wróg nam nie podskoczy, więc przestań srać. Największy wróg, ISIS, nie jest w stanie pokonać w ch*j słabej władzy centralnej w rozk***ionym wojną biedapaństwie w którym są 4 całkowicie oddzielne i niezależne frakcje zwalczają się od 10 lat. k***a, gdyby ISIS nawet do Polski wszedł, to nie zdążyliby zacząć gwałcić, a już cały ich tabor byłby rozk***iony przez nasze lotnictwo :lol:

Na dodatek nie zapominaj, że wtedy wojna i zdobycze terytorialne bardzo się opłacały. Po części dlatego, że rzadko były bunty. Bo ilu ludzi potrafi machać mieczem i mieć jaja iść z nim na jakiegoś zabijakę. Natomiast teraz zajęcie czegokolwiek to niesamowity problem, bo ciągle twoich żołnierzy i sprzęt rozpie**alają bomby za 25 dolarów/sztuka. Nawet tak potężne imperium jak USA nie dało rady piaskowym murzynom, a co dopiero banda jakichś pojebów.

Jedyny cywilizowany kraj, który może niedługo upaść pod naporem to Izrael - sztuczne państewko wykreowane przez rezolucję 1949 roku, bez żadnej głębi strategicznej, zasobów, ale za to otoczone wrogami ;) I to, nie skreślałbym ich tak szybko!

Na dodatek, o dziwo, większość ludzi nie chce konfliktu i woli pokój i handel, który jest o wiele bardziej intratnym zajęciem od wojny.

Porównujesz nie tyle inny scenariusz, co absolutnie inne realia, z którymi nawet blisko nie mamy do czynienia.

PS: ale że tych "ch*jowych" placów zabaw w całej Norwegii jest mniej niż 5, a przedszkola w których uczą o homoseksualizmie na palcach jednej ręki można policzyć to to fakt. Nie wspominam już o fakcie, że Norwegia czy Szwecja będąc taką wylęgarnią pedalstwa, jak to wy lubicie to ująć, ma na tyle potężną flotę i armię, że nawet Rosja, kraj który żyje z produkcji uzbrojenia i nak***iania się w wykreowanych przez siebie konfliktach, liczy się z nimi.

PPS: rozumiem, że spotkałeś wiele osób po gender i książeczkach o dwóch mamusiach, że tak pewnie mówisz, że jak przyjdzie co do czego i zabiorą ich do wojska to nie będą walczyć i ginąć jak reszta :roll:

Wykalaczek

2015-05-12, 13:11
Niezłe p*zdy tam wychowuja skoro chłopaki dają się przebierać w damskie ciuchy.
Nie byłem w stanie tego obejrzeć go końca :rzyga: