18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kiedy my czegoś takiego doczekamy?

soqu1 • 2012-08-10, 20:43
Gdyby u nas tak było, to i porządny rower można byłoby kupić

stnproject

2012-08-11, 03:56
już wiadomo gdzie koszyki ze sklepów SPOŁEM przepadły

Takafura

2012-08-11, 09:06
Dało by radę waszym zdaniem rower z teściową do rana przechować ?? Wtedy i u nas by się takie parkingi przyjeły...

Robster

2012-08-11, 09:19
Nie dogonimy ich nawet po wojnie nuklearnej. Bo oni w pierwsze 3 miesiące odbudują cały swój system autostrad, a my nie zdążymy nawet wychodków odbudować. Inny świat, inna mentalność, inna kultura i podejście do życia.
Można się śmiać z ich zwichrowań i głupkowatych reklam, ale prawda jest taka, że dla nich jesteśmy krajem 10 świata, gdzie ludzie mają jakąś starą elektronikę i trochę starych automatów na monety.

donRafael

2012-08-11, 09:39
Za jakiś czas Japonia będzie miała technologię jak z Gwiezdnych Wojen, a my dalej będziemy się podniecać byle gównem.

stery_srh

2012-08-11, 10:50
Korliki napisał/a:

Mogę na to pytanie odpowiedzieć.

Nigdy



Nie bądź takim pesymistą - jeszcze może z 5-6 pokoleń, nasze społeczeństwo dojrzeje do pewnych rzeczy i będzie w Polsce coś takiego. ;-)

Jest też druga opcja - możliwe, że nastąpi wcześniej. Będziemy mieli coś takiego, jak już większość Polaków ucieknie stąd, a ziemie zostaną "odzyskane"/wykupione przez Żydów, Niemców, czy jeszcze innych. :mrgreen:

rozciętadupawspirytusie

2012-08-11, 11:06
absolutnie genialne. Sam dużo jeżdżę rowerem po mieście i wiem jakie to jest utrapienie z zostawieniem go w jakimś miejscu w którym nikt go nie zapie**oli. Na dobrą sprawę mamy te łańcuchy czy linki zabezpieczające niby tak zwane zapięcia ale one nie są w 100% skuteczne. Pomijając fakt, że w Polsce nic nie jest bezpieczne nigdzie bo potrafili mi zaj***ć rower z serwisu... Jestem ciekaw czy sprawdziłby się taki system w Polsce. Mam nadzieję, że dożyję takiego czasu gdzie będą wszelkie udogodnienia dla społeczeństwa a nie tylko przeszkody we wszystkim !

Jatyon

2012-08-11, 11:22
Przecież to zbrojownia iron mana. W sumie to nie rozumiem po co im coś takiego. Przecież u nich się nie kradnie. Czy oszczędzanie na miejscu jest u nich aż tak konieczne?

twojamatkajestgruba

2012-08-11, 11:25
Koszty wybudowania takiego "parkingu" byłyby duże...bardzo duże..
W Polsce jakieś pojeby popsułyby ten mechanizm po jakimś tygodniu - jak wszystko nowe, co pojawia się na ulicach miast.

Tfor

2012-08-11, 12:18
Mieszkałem w Osace przez 4 miesiące (wymiana UAM na II roku japonistyki) i potwierdzam jak bardzo przydatne są tego typu japońskie wynalazki.

Komfort życia jest nieziemsko wyższy niż w Polsce, wszystko punktualne, czyste, łatwe w obsłudze.

PKSdriver

2012-08-11, 12:23
na euro pewnie już będzie

wojak62

2012-08-11, 12:56
Moja kiera by się nie przecisnęła :D

Nerfpl

2012-08-11, 13:03
Barany :)

To już nawet nie trzeba narzędzi żeby kraść rowery. Wystarczy jeden mądry hacker który to rozgryzie.

ozzy88

2012-08-11, 13:55
taaa... a jak tą karte zgubisz to ktoś Ci rower podpie**oli.

Tfor

2012-08-11, 14:45
Nie, to tak nie działa - przed włożeniem karty trzeba również wstukać kod do maszynki, taki ala PIN.