18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kibice zatrzymani za race. Nieletni trafią przed sąd

polik95 • 2013-09-04, 19:16

Młodzi kibice Legii Warszawa, którzy w rocznicę śmierci Kazimierza Deyny odpalili race przed pomnikiem piłkarza zostali zatrzymani przez policję. Jak ustalił portal niezalezna.pl nastolatkami zajmie się teraz sąd rodzinny.

Pierwsze doniesienia o zatrzymaniu nastoletnich kibiców pojawiły się w mediach społecznościowych. Okazuje się, że gdy kibice Legii zebrali się pod pomnikiem Kazimierza Deyny w dniu, w którym przypadała 24. rocznica jego śmierci, zapalili znicze i złożyli wieniec, a następnie przy odpalonych racach śpiewali na cześć legendarnego piłkarza. Hołd Deynie złożono także minutą ciszy.

Jak wynika z ustaleń portalu niezalezna.pl w związku z odpaleniem rac zatrzymanych zostało dwóch nastoletnich kibiców w wieku 12 i 14 lat. Zatrzymanie młodych kibiców potwierdza policja. Interwencja odbyła się na podstawie art. 51 kodeksu wykroczeń dotyczącego zakłócania spokoju i porządku publicznego.

Art. 51 § 1 stanowi:
„Kto krzykiem, hałasem, alarmem lub innym wybrykiem zakłóca spokój, porządek publiczny, spoczynek nocny albo wywołuje zgorszenie w miejscu publicznym, podlega karze aresztu (orzekanej w wymiarze od 5 do 30 dni) , ograniczenia wolności ( trwa 1 miesiąc) albo grzywny (wymierzanej w wysokości od 20 do 5000 złotych)”.

- Trwają czynności procesowe. Czeka nas jeszcze przesłuchanie świadków. Sprawa będzie skierowana do sądu rodzinnego – tłumaczy w rozmowie z portalem niezalezna.pl asp. Robert Opas ze stołecznej policji.
niezależna.pl
Taa oczywiście rok temu i podczas odsłonięcia pomnika race nikomu nie przeszkadzały, gdyż nie odbywał się jakże bardzo ważny "Wielki Mecz" Politycy vs Gwiazdy TVN :glowawmur:

hierek18

2013-09-04, 19:18
i to jest właśnie Polska sprawiedliwość... Kibice pamiętali aby uczcić rocznice, a Ci im jeszcze wyroki wpie**olą.... A Wiśniewska pewnie będzie ułaskawiona bo to nie ona pewnie zabiła Madzie...

ostatni

2013-09-04, 19:34
Co się dziwić, że młodzież pamiętająca o wielkich Polakach, przeszkadza zdradzieckim władzom. Premier mówi "polskość to nienormalność", naczelna telewizja partyjna pluje jadem na wartości, krzyż i naród, a media i MSZ każą przepraszać tak plugawe narody jak Meksykanie. którzy traktowali Polki jak szmaty czy Litwini prześladujący Polaków. Niestety nie ma dla nas żadnej nadziei, bo większość społeczeństwa to głąby, którym wystarczy powiedzieć, że trzeba napluć na flagę by być światowcem i robią co im się każe. Gdzie się podziała godność narodu, który sam pokonał cały islam, a potem zdeptał komuchów idących na Europę.

tds1974

2013-09-04, 19:42
I dobrze. Kiboli należy izolować od społeczeństwa. A swoją drogą, kto dał 12-latkowi racę? Ten powinien pójść siedzieć.

Atreyu

2013-09-04, 19:47
Nie wolno to nie wolno. Biedaki muszą robić na przekór a później mówią że są represjonowani?

necroboss

2013-09-04, 19:48
" wywołuje zgorszenie w miejscu publicznym"

Ktoś kiedyś słyszał o zatrzymaniu cyganów srających pod blokiem, czy gejów z parad równości pie**olących się po krzakach?

Prawo jeb twoja mać nie dotyczy wszystkich k***a, są równi i równiejsi...

Pan_Generał

2013-09-04, 20:20
tds1974 napisał/a:

I dobrze. Kiboli należy izolować od społeczeństwa.



A debili takich jak ty, wywieźć na wschód do łagru.

ProVVe

2013-09-04, 20:37
tds1974 napisał/a:

I dobrze. Kiboli należy izolować od społeczeństwa. A swoją drogą, kto dał 12-latkowi racę? Ten powinien pójść siedzieć.




Jak już mówiłem... Ty lewaczku możesz naszym wspaniałym rodakom buty czyścic... Jak dla mnie nie jesteś moim rodakiem tylko odszczepieńcem, którego nawet w rosji nie chcieli... Lub tez twoje wydmuszki nie pozwalaja tobie przenieść się do krajów gdzie góruje twój kochany ustrój... Nazywać 12-latka kibolem? Myślałem, że nie jesteś aż tak głupi. Jednak czerwona hołota mnie zaskakuję cały czas towarzyszu Soltzman... Twoje komenty dobitnie pokazują gdzie powinni leżeć twoi dziadowie... Na miejskim wysypisku wraz z ich obecna spuścizną...

PRG

2013-09-04, 21:01
pie**olić legie

~Mieszek_Kiler

2013-09-04, 21:08
tds1974 napisał/a:

I dobrze. Kiboli należy izolować od społeczeństwa. A swoją drogą, kto dał 12-latkowi racę? Ten powinien pójść siedzieć.



Szkoda słów na te Twoje wypociny. Mam nadzieję, że jesteś tylko sfrustrowanym 40 latkiem który swoje życiowe niepowodzenie odbija na internetowych forach. Race Ci k***a przeszkadzają? Dzieciaki które są związane z klubem i historią tegoż klubu? A dymający w dupę rząd już nie?
pie**ol się i zgiń frustracie, całuję i pozdrawiam!
Ewentualne miejsce na warna:

Te...........ed

2013-09-04, 21:08
Szkoda ich, ale czy na k***a każdym happeningu związanym z kibicami muszą mieć te race? To strasznie ch*jowo wygląda :/

cenius

2013-09-04, 21:09
Cóż

kurewskie rządy tego rudego bandziora mnie niczym nie zaskoczą już chyba

tej szmacie należy się sąd w postaci muru i kilku żołnierzy z karabinami.

Albo huśtawka na moście gdzie punktem zaczepienia z liną będzie jego szyja.

Cytat:

„Kto krzykiem, hałasem, alarmem lub innym wybrykiem zakłóca spokój, porządek publiczny, spoczynek nocny albo wywołuje zgorszenie w miejscu publicznym, podlega karze aresztu (orzekanej w wymiarze od 5 do 30 dni) , ograniczenia wolności ( trwa 1 miesiąc) albo grzywny (wymierzanej w wysokości od 20 do 5000 złotych)”.



W którym momencie chłopaczki zakłócili porzadek?
Czemu jak już chcieli się popisać policjyjne matoły to nie zatrzymali tych którzy śpiewali?


Wwywołali zgorszenie?
To czemu k***a pokazują morde tak zwanego premiera w telewizji?
Mnie on gorsze, tak samo jak bul nadzieja komoroski, zwany prezydentem.