18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kibice Legii Warszawa w Kijowie.

maderfakermen • 2015-08-20, 21:53
Takie tam stadionowe przyśpiewki.


pa...........uj

2015-08-20, 22:00
prawidłowo, ale obawiam się, że tylko u boku ukrainy Polska może sie liczyć w Europie dlatego coś trzeba zrobić z historią, poza tym ukrainki są dobrymi żonami

Al...........go

2015-08-20, 22:02
A potem "Ukraińcy ch*je nas pobili. Było ich 20, a nas tylko 8. Jak mieliśmy dać radę skoro nie było nas 10 razy więcej?".

PoloniaJuby

2015-08-20, 22:04
Dsml napisał/a:

A potem "Ukraińcy ch*je nas pobili. Było ich 20, a nas tylko 8. Jak mieliśmy dać radę skoro nie było nas 10 razy więcej?".




Pod kolejnym tematem bólodupisz?

ozarimielin

2015-08-20, 22:06
fajnie, że chłopaki mają hobby, jakieś zainteresowania, szkoda tylko, że przy tym zachowują się jak bydło,
p.s 0-2 powinno być, albo poprzeczka albo karny

mygyry

2015-08-20, 22:29
Co takiego jest w piłce nożnej, że potrafi u niektórych wyzwolić pierwotne instynkty

hfbnmiuytp

2015-08-20, 22:51
@Dsml nie pie**ol jak nie wiesz co tam się działo ;) Upaińcy zaatakowali wczoraj wieczorem 8 polskich kibiców, jednego w sześciu kopali gdy był na glebie. Za to gdy było mniej więcej po równo z każdej stron (portale kibicowskie mówią o ok. 50vs50) to Upaińcy dwa razy dostali wpie**ol, raz w metrze i drugi raz przed wejściem do metra w Kijowie. Na tym filmiku kibicie Legii są otoczeni kordonem bo godzinę wcześniej na tym całym Majdanie robili z Upaińcami taki rozpie**ol, że tamci sami chowali się za milicją ;)

PS. Ci dzielni gieroje upaińscy są też na tyle mocni że atakują całą grupą polskich dziennikarzy sportowych, jednego z portalu wp.pl na szczęście tylko lekko drasnęli nożem w okolicy karku.

!Timon

2015-08-20, 23:26
Piełun napisał/a:

prawidłowo, ale obawiam się, że tylko u boku ukrainy Polska może sie liczyć w Europie dlatego coś trzeba zrobić z historią, poza tym ukrainki są dobrymi żonami



Ukraina ma się do Polski tak jak Polska do Niemiec. Przeszłyby Ci przez myśl takie brednie, że Niemcy będą się liczyć w Europie tylko z Polską? No właśnie...

Stulejman_IV_Wielki

2015-08-20, 23:51
Wiadomo co rymuje się z UPA...
A tak w ogóle wiedzieliście że ten sk***ysyn pie**olony tfuu... Stefan Bandera był pedałem - ot taki mało znany fakt.

Psycholciu

2015-08-20, 23:51
nie czytam waszego pie**olenia. widzialem wczesniej nie na sadolu. ale jakos tak radosnie czlowiekowi na sercu sie robi, jak to slyszy :) puszczam jeszcze raz

amaimon

2015-08-20, 23:53
jak trzeba to się mogą zorganizować... teraz kilka rajdów na ośrodki dla uchodźców i problem rozwiązany

Baldzi

2015-08-20, 23:55
Ukraina to kraj bez historii, w sumie to oni nawet teraz nie tworzą narodu.

BorgBorg

2015-08-20, 23:56
Spoko, obejrzę jutro :)

pi73rmaster

2015-08-20, 23:57
Cytat:

fajnie, że chłopaki mają hobby, jakieś zainteresowania, szkoda tylko, że przy tym zachowują się jak bydło,
p.s 0-2 powinno być, albo poprzeczka albo karny


Minimum 3, bo jeszcze ręka wcześniej była, błąd techniczny przy wybiciu piłki.

Nasty_Hunk

2015-08-21, 01:34
Akurat robię dorywczo na hali gdzie są również ukraińcy, którzy ani me, ani be po polsku ani po angielsku. To, co każdy robi sam, panowie ze wschodu muszą robić we dwóch na każde stanowisko bo wiecznie nie nadążają. Jak coś sp***ola bo nie chce im się pracować to nonstop "ja ni panimaju" ale jak brygadzistka podejdzie i powie "dobra robota, możesz iść wcześniej na przerwę" to od razu rozumieją. Też ich wygląd, ch*j ja tam na urodzie męskiej się nie znam, ale jakieś 85% z nich nie posiada twarzy tylko mordy, bo ich złowieszcze, wrogie pyski nie kojarzą mi się z pogodnymi koleżkami, a bardziej z tymi, co podczas wojny kradli oraz gwałcili wszystko, co miało cycki i puls