18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kibice Legii w Eindhoven - pozdrowienia dla telewizji

Kurwoza • 2011-09-16, 11:04
Piękne pozdrowienia - akcja od 20 sekundy :idzwch*j:



Warto dodać dla wszystkich uważających Polskich kibiców za totalne bydło, że cały wyjazd do Eindhoven odbył się bez żadnych zamieszek i starć.

~Velture

2011-09-16, 11:29
Ja pie**ole czy naprawde trzeba pokazywać całej europie ,ze polscy kibice to upośledzone bydło? Myśleli ,ze tego nie przetłumaczy telewizja?

wasek

2011-09-16, 12:38
Polscy kibice są zajebiści. Gdyby nie tacy ludzie z jajami to nie było by cudu nad wisłą ani bitwy pod Wiedniem. Wtedy by ci holendrzy mówili po rosyjsku. Wogóle Polska jest zajebista i świat nie wie nawet ile jej zawdzięcza.

69...........oz

2011-09-16, 12:53
zapomniałeś dodać że jadąc na mecz obrobili po drodze stację benzynową na A2

shavoth

2011-09-16, 13:32
wasek

Ty jesteś k***a skończonym idiotę. Oni mają jaja??? Chyba zamiast mózgu. Co ta banda niedojebów ma wspólnego z bohaterami wydarzeń o których piszesz? Oni byli prawdziwymi patriotami a nie cepami do napie**alania, chlania, żarcia, kopulowania i srania. Lecz się jełopie.

boocheno

2011-09-16, 14:13
@up

gdyby wybuchła wojna, to tacy kolesie: kibole od razu idą z kamieniami na czołgi ;
ty zaś zapewne siedziałbyś u dziadków w piwnicy schowany za toną węgla i srał po gaciach ze strachu

Kurwoza

2011-09-16, 14:15
k***a jacy wy wrażliwi jesteście, wypie**alajcie z sadola jeśli takie rzeczy aż tak was bolą.
Wszyscy takie świętoszki, jakbyście się nigdy nie naj***li i nie robili nic głupiego :roll:

~tip.top

2011-09-16, 14:54
czego innego można się spodziewać po warszawiakach :roll:

Pener

2011-09-16, 15:09
boocheno napisał/a:

gdyby wybuchła wojna, to tacy kolesie: kibole od razu idą z kamieniami na czołgi ;


gdyby babcia miała wąsy...
ch*ja by zrobili, sklepy by okradali a nie napie**alali kamieniami w czołgi

krishna

2011-09-16, 15:12
up

Zgadzam się.
Te gnidy są waleczne, bo wiedzą, że polskie prawo może im gówno zrobić. Jakby przyszło łeb podłożyć to by sp***alali tak, że by się kurzyło.

heniuMDZL

2011-09-16, 16:26
Velture napisał/a:

Ja pie**ole czy naprawde trzeba pokazywać całej europie ,ze polscy kibice to upośledzone bydło? Myśleli ,ze tego nie przetłumaczy telewizja?



ssij pałe ssij było do Ciebie, spodziewali sie głupiego komentarza

kocur

2011-09-16, 18:16
@ wasek, tak, z maczetami tam w pierwszym szeregu atakowali

@ boocheno, gdyby wybuchła, ale nie ma wojny i wola skatować w kilkunastu jedna osobę. to sie nazywa bohaterstwo, ł jea !

Niestety, 3/4 polskich kibiców, jest takich jak pokazano wyżej, rycerze w szeleszczących zbrojach. Pstro w głowach, napakowani sterydami, a gdzies po drodze zatracili sens meczy i kibicowania, nie generalizuje tutaj, bo sa jeszcze kibice ktorzy, potrafia sie zachowac.

push3k

2011-09-16, 18:41
Velture napisał/a:

Ja pie**ole czy naprawde trzeba pokazywać całej europie ,ze polscy kibice to upośledzone bydło? Myśleli ,ze tego nie przetłumaczy telewizja?

Nie żebym coś mówił, ale polscy kibice nie są żadną elitą, a większość krajów zachodnich ma u siebie gorsze elementy.

omgwtflol

2011-09-16, 18:57
boocheno napisał/a:

z kamieniami na czołgi


słowo-klucz