18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Kibice Legii odbili Donieck z rąk separatystów

WielkimistrzD • 2015-02-20, 16:22
Legia grała w środę mecz w Kijowie z Metalistem Charków. Jak się jednak okazuje, część kibiców omyłkowo zapuściła się za bardzo na wschód Ukrainy i jeśli fakty się potwierdzą, zmieniła bieg historii.

– Chyba zdobyliśmy Donieck. Co robić? – napisał jeden z sympatyków warszawskiej drużyny na klubowym forum.

Z jego relacji wynika, że grupa około 200 fanatycznych kibiców mistrzów Polski pomyliła połączenia i trafiła na wschodnie tereny zajęte przez prorosyjskich separatystów. – Myśleliśmy, że to kibolstwo Metalista wita nas na stacji, więc bez zastanowienia poszliśmy w tan - opisuje Ted1970.

Na starciach na stacji kolejowej się nie skończyło. – Ciągle napływali nowi frajerzy, a my nie mogliśmy się zatrzymać. Ani się obejrzeliśmy, a znaleźliśmy się na jakimś placu, gdzie doszło do ostatniego, wygranego boju. To tam dowiedzieliśmy się od wiwatującego tłumu, że to nie Kijów, a jakiś Donieck – wyznaje krewki kibic.

Jeśli te informacje się potwierdzą - i nie okaże się na przykład, że chodzi o jeszcze inne miasto - wyczyn kibiców znacząco naruszy równowagę w regionie. Ci jednak mają też inne zmartwienia.

– Donieck Donieckiem, ale jak tam dziś grał Vrdoljak? – pyta Ted, który na zdjęciu profilowym pozuje przy transporterze opancerzonym zaparkowanym obok wzmacnianej przez postacie w zielonych szalikach barykadzie.

http://aszdziennik.pl/114031,kibice-legii-zamiast-na-mecz-trafili-na-wschodnia-ukraine-chyba-zdobylismy-donieck-co-robic :lubieplacki:

Ra...........py

2015-02-20, 16:29
Też się dozbroili w sklepach militarnych jak separatyści i kupili w nich czołgi, BWP i wyrzutnie rakiet ?

Krosi

2015-02-20, 16:37
Większego gówna nie czytałem.

gorczański

2015-02-20, 16:43
Zajebiste. Sama prawda o poziomie intelektualnym tego ścierwa

Verbatim369

2015-02-20, 17:24
Chłopaki z asdziennika nieźle wkręcają... najlepsze jest to, że znajdują się barany, które wierzą w te artykuły :) I na dodatek hejtują ;)

Nie zauważając tego, że profil tego portalu jest podobny do nowego pompona. Czyli typowo satyryczny. I jak ktoś nie umie czytać ;)

NAJLEPSZE WYMYŚLONE NEWSY W KRAJU!

:rotfl

Sayagin666

2015-02-20, 17:25
@gorczanska rozumiem ,ze jestes facetem ale takim BI, nie zdefiniowales jeszcze swojej plci i tak do konca nie wiesz kim jestes, musisz zapytac swojego chlopaki czy teraz hipsterskie jest brac do buzi czy sie wypinac...

lentomilion

2015-02-20, 17:38
Kiedyś tam wyczytałem że putin zmienia walutę w rosji na złoto w world of tanks:P

freaky

2015-02-20, 17:56
Swego czasu bawiły mnie kawały o skacowanych Polakach, którzy wracając z imprezy omyłkowo zapuścili się na Księżyc i Marsa, więc i to mnie rozbawiło.

SamSobieBogiem

2015-02-20, 18:07
Sayagin666 słyszałem, że hipstersko to juz nie modnie,ale podobno najlepiej na dwa baty...

EdmundKemper

2015-02-20, 18:13
gorczanska napisał/a:

Zajebiste. Sama prawda o poziomie intelektualnym tego ścierwa



Smutne masz życie co nie? Ale jesteś chyba początkującym bojownikiem w imię antykibolskiego kręgu wzajemnej adoracji? Powinieneś jeszcze wspomnieć, że łyse pały w przypadku najazdu na Polskę wojsk obcych pierwsi uciekną z naszego kraju albo najlepiej jakby poszli na pierwszy ogień i wszyscy zginęli. Musisz też pisać, że nie mają honoru i zawsze biją w pięciu jednego. No i jeszcze dodawaj, że biją przypadkowych ludzi, a ustawki to science-fiction. I wymyśl sobie jakąś historyjkę jak to kiedyś przypadkiem przechodziłeś obok stadionu i widziałeś jak napadają na faceta z dzieckiem i ich okradają i katują na oczach dwóch 60-latek. A to wszystko dla szalika przeciwnej drużyny, który dziecko miało na szyi. Dobrze by było jakbyś jeszcze podkreślał na każdym kroku, że są debilami, kradną, ćpają i nie mają żadnego wykształcenia, a co dopiero pracy. Wyszydzaj ich też jako pseudopatriotów.
Ćwicz, ćwicz, a może kiedyś Twoje posty będą "lepsze".

Lech1111

2015-02-20, 19:14
Nie żebym coś mówił o was, ale on napisał 2 zdania a wy się sadzicie już trzeci post? :)

Grzegorz.C

2015-02-20, 19:23
Obiecuję że już nigdy przenigdy nie wyśmieję dzielnych kiboli <3

Jack Daniel's

2015-02-20, 19:28
k***a... to ma prawie 4 miesiące. Zmień Internet Explorer na coś szybszego...

te...........ra

2015-02-20, 19:54
Śmiechłem i morale mi wzrosły .

jabol6000

2015-02-20, 20:27
A nastepnego dnia pojechali czołgami na Ajax