18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

kibice jagi vs. najgorszy z najgorszych Tusk

level1989 • 2013-11-01, 09:00

j.w.
Białystok ostatni bastion

defcon1

2013-11-01, 20:30
Żeby nie było: obrońcą ryżego nie jestem. Ale no k***a, co to za grupa, która zaczyna spotkanie od inwektyw? Nawet, jeśli to złodziej i frajer, to należy reprezentować poziom!+

tomek654

2013-11-01, 20:44
za Białystok zawsze piwko !!

kozub007

2013-11-01, 20:53
jak ci w ryju, rudy chu** !?!?!?

Lordzik92

2013-11-01, 20:54
Ameryka juz niedlugo oglosi bankructwo, bedzie bol dupy u inwestorow, upadek dolara wywola hiperinflacje w wiekszosci krajow, UE upadnie, Polsza upadnie i wtedy poznacie co to jest kryzys, jak nie bedzie niczego, tylko stado glodnych wk***ionych ludzi. Witajcie w nowym wspanialym swiecie!

thewhitestar

2013-11-01, 20:54
Ezoteryk napisał/a:

pierdu pierdu


Taa.. Panicznie boi się kibiców i dlatego poszedł z nimi na wojnę... Przecież to się kupy nie trzyma.

Polak88

2013-11-01, 20:55
Ktoś tam napisał,że dopuszczanie do głosu osób,które nie potrafią zbudować jednego poprawnego zdania,

Bo to są normalni obywatele,zwykli szarzy którzy nie uczą się całe życie jak mówić do kamery,jak dyskutować itd, więc japa tam lewackie kacapy chłopaki podnoszą rękawicę nie przeklinają próbują dyskutować i za to im chwała a wy dalej k***a gnijcie w swoich norach i zarabiajcie gluty i żyjcie w swoim wolnym państwie :) I uważajcie dalej,że problem was nie dotyczy aż któregoś pięknego dnia przez przypadek staniecie się częścią tego co niby was nie dotyczyło i wtedy będzie płacz.


j***ć ryżego i resztę świń przy korycie kiboli co zaczepiają ludzi też j***ć w ryj chyba,że zaczepiają brudasów to browar ;)

Mateush444

2013-11-01, 20:56
Mi się zdaje czy koles w 9:40 lizaczka wpier*ala? :D

eRPeX

2013-11-01, 21:09
"Z(a)robimy więcej", ta....

htr83

2013-11-01, 21:13
bez tych wszystkich studyjnych kamer, makijażu i tzw kontrolowanych warunków to on wygląda jak jakiś j***ny kmiot , jak rolnik z pola tylko ubrany w gajer (nie obrażając rolników)

15243

2013-11-01, 21:14
ch*j w dupe tym śledziuchom za to co robią województwu, jedyne słuszne to inicjatywa kibiców, ale to miasto powinno być drugim sosnowcem

kenzol

2013-11-01, 21:25
Jak bardzo nienawidzę Rudego tak teraz jestem pod wrażeniem. Pod wrażeniem tego, że podszedł do kibiców wykrzykujących hasła pod jego adresem. Nic konkretnego nie powiedział, strony powymieniały się zdaniami jak uczniowie na Godzinie Wychowawczej w liceum i się rozeszli :) Ale mógł Donald olać ich, a chwilę później mogły ich zgarnąć pały i obić w radiowozie, w co byłbym w stanie uwierzyć, bo takie rzeczy ostatnio coraz częściej dzieją się w naszym kraju...

Jarrt

2013-11-01, 21:38
Ezoteryk napisał/a:

nie jeden kibic ma bardziej poukładane w głowie od połowy tych tutaj komentujących ,



Dlatego to poukładanie w głowach pokazują m. in. poprzez walkę z nieistniejącą komuną? :lol:

le...........k8

2013-11-01, 21:43
Proszę, proszę pierw premier poszedł na wojnę z kibicami dolepiając, im łatkę faszystów, byle tylko dać społeczeństwu temat zastępczy, jak już to nie działa to pierwszy raz idzie na nieustawione spotkanie jako mąż stanu miłujący swoich obywateli.
Pięknie, nie mam nic przeciwko takim spotkaniom ba! nawet jestem za, tylko dlaczego, kiedy pali mu się grunt pod stopami zaczyna zważać na opinie innych ludzi, czyżby tonący brzytwy się chwytał?

SharpSe

2013-11-01, 22:18
SKINHEAD napisał/a:

jacy faszyści ? o czym ty pie**olisz bloodwar ? Znow tabletki k***a pomyliłeś.....



Twój nick mówi za siebie panie Skinhead no chyba, że jesteś starym skinem i bliżej ci do Punków niż do frontu narodowego ale wątpię. Ten koleś w czarnej koszuli, równie dobrze mógłby być w brunatnej działa od wielu lat w nopie. Pewnie koledze Bulwar chodziło o właśnie o to o czym obydwoje myślimy. Pewne rzeczy i pewne zachowania kojarzą się jednoznacznie z faszyzmem. Założę się o moje konto tutaj, że gościu ma parę hitlerowskich k*** na ścianie. Trzeba pewne rzeczy nazwać po imieniu. Wiem o czym mówię bo się obracam tu i tam. Twój tekst najbardziej chwytliwy ale starego miśka na sztuczny miód wie złapiesz. Tylko Sharp. Oj. Z pozdrowieniami dla prawdziwych narodowców.