18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kibic Wisły

ssebqq • 2011-03-03, 10:24


Ludzie się zmieniają, tradycja nigdy :idzwch*j:

Ciesin

2011-03-03, 20:25
Sk***ysyn, sam swoich tępi...
Ale jeśli chodzi o skisłe, to tam tylko tacy są.

DemoLudek69

2011-03-03, 20:39
czekalam tylko na komentarzu w stylu jp.. no k***a zal. a pan policjant ze zdjęcia wielkie brawa :D . sama chętnie zaopatrzyłabym sie w podobny szaliczek :D

Yasiu99

2011-03-03, 20:43
Wiecie panowie. Prawdę mówiąc (nie jestem żadnym kibicem i w ogóle to piłka nożna jest mi zupełnie obojętna) to przykre jest to że tylko po meczach piłkarskich robią się zadymy, te całe ustawki i ogólny bajzel. Dlaczego np kibice boksu nie demolują po walkach miasta?? Naprawdę to co się dzieje jest trochę paranoją. Ja rozumiem że każdy kraj ma swoich to i my mieć kibiców musimy ale żeby k***a mać chociaż trochę w stosunku do swoich się zachować potrafili. A to wyjść można po meczu na ulicę powiedzmy do kiosku po... kartę do telefonu i dostać wpie**ol bo grupa miała taki kaprys? I uważacie że policja jest zła bo ogranicza chociaż w minimalnym stopniu takie akcje. Ja rozumiem że można ich nie lubić z uwagi na to jak traktują wszystkich kibiców. Ale kibicu jeden z drugim zauważ że jak by ci ktoś przychodził regularnie pod okno i rzucał w nie kamieniem to po 3-4 razie w zależności od wytrwałości tłukli byście każdego kto wam pod w/w oknem przechodzi. uffff... wygadałem się :P

LTMek

2011-03-03, 22:03
Czekamy teraz na wrzutę jakiegoś żydowskiego murzyna z koszulką cracovii.

koniu

2011-03-03, 23:55
@up
LTMek napisał/a:

Czekamy teraz na wrzutę jakiegoś żydowskiego murzyna z koszulką cracovii.


mówisz i masz pierwszą

PS: zawsze mnie śmieszą te kibolskie napinki, zapytać takich o skład drużyny to żaden nie wie

Gaunt

2011-03-04, 09:35
@ Yasiu90
chciałeś zabłysnąć, nie wyszło, płoń k***o

Miles87

2011-03-04, 11:59
@D34Dinho czytanie ze zrozumieniem przed tobą. Powodzenia życzę

glizdka

2011-03-04, 16:21
ch*jowe, wolałbym szalik "Wydział do zwalczania gówna w Smoleńsku"

spirito

2011-03-05, 00:36
Roszp napisał/a:

No to zapraszamy na ustawkę :D



Osobiscie skrecilbym Ci kark jako iz uwazam sie za prawdziwego sadyste, a nie debila ktory podniecia sie dwoma druzynami biegajacymi za kawalkiem gumy wartym 3 $(produkcja).
Poza tym bardzo mnie wk***ia fakt ze pilkarze zarabiaja po x mln $ rocznie w pierwszych ligach, i ekstra klasach, za to ze przepie**alaja czas na cos nie potrzebnego(i nie chodzi tu o zasade wolnosci wyboru, a kto tak uwaza - tez mialby skrecony kark bo nei nawidze k***a dyskutowac) a ja elektryk ktory 12 godzin(po studiach) ciagne pie**olone kable zebyscie nie zamarzneli w zime zarabiam rocznie 64 tysiace zloty. k***ica mnie bierze ze te x set kibicow sie bije za kolor szalika, a nie kabli. bo jak ktoremus kable kolorami pozamieniam to zobaczycie co znaczy ... miec ubaw po pachy z bandy debili biegajacych bez celu(w tym wypadku szukajacych gasnic)

.:...........:.

2011-03-05, 00:39
spirito napisał/a:

ja elektryk ktory 12 godzin(po studiach)



Cytat:

Wiek: 18



Coś tu się nie zgadza albo zaszły jakieś zmiany o których nie słyszałem. :roll:

asffaf

2011-03-05, 12:08
A k***y mi dały 100 PLN wczoraj za picie piwa na miasteczku studenckim przed meczem. Fake zdjęcie

Yasiu99

2011-03-05, 14:57
@Gaunt

Naucz się chociaż przepisywać bo kiepsko Ci to kolego wychodzi.
Generalnie to twoja inteligentna wypowiedź błyszczy :P
Ale w cale ci się nie dziwię. Może kiedyś zmądrzejesz.
I dla odmiany nie płoń tylko zmądrzej. Peace!