18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

KGKM zagrożone

Topiony_serek • 2014-02-06, 20:07
To co się wyprawia w tym kraju nie przestaje mnie zadziwiać...

KGHM-owi grozi utrata monopolu na wydobywanie miedzi na Dolnym Śląsku. Ministerstwo Środowiska przyznało właśnie koncesję na eksplorację dużego złoża w okolicach Głogowa spółce... z Kanady.


Ministerstwo utrudnia rozwój KGHM w Polsce? Najwyraźniej tak...
Do tej pory małe firmy otrzymywały koncesje na opracowanie niewielkich złóż na Dolnym Śląsku. Prawo do nich i tak kupował później KGHM po wyższej cenie. Jednak w tym wypadku chodzi o 8 milionów ton miedzi, jeszcze w postaci rudy, przyznanej spółce-córce kanadyjskiej firmy.

Rzecznik resortu środowiska Paweł Mikusek twierdzi, że ta oferta był najlepsza. "Nie ma tutaj znaczenia pochodzenie firmy czy jakieś inne, pozamerytoryczne względy" - oświadczył rzecznik.


To zaskakujące, bo skarb naszego państwa ma ponad 37% udziałów w KGHM!!! Nie ma to jak strzelić sobie samobója.
Moim zdaniem nieźle posmarowano komuś łapki (nie jednemu) i tym sposobem rozkrada się nasz kraj. Ciekawe czy media podejmą temat czy dalej będą pie**olić o gender?
Bo do polityki to trzeba brać ludzi co się dorobili i nie chcą się nachapać. A przynajmniej udowodnili że potrafią gospodarować pieniędzmi.


źródło [color=A6A6A6][/color]

rav4ever

2014-02-06, 23:24
Nie no pie**ole, k***a niech sejm sprzedadzą i dadzą Niemcom pod rządzenie, bo tak jak swój, to nie wyr*cha żodyn obcy. Żodyn.

Cienió

2014-02-06, 23:40
emisiowa napisał/a:

Czekam, aż w końcu nadejdzie chwila, gdy powiemy "dość" i oderwiemy świnie od koryta.



Szkoda, że wtedy już będzie za późno na cokolwiek ;)

TIwyrywaDRZWI

2014-02-06, 23:46
Strzelić sobie samobója? Kolego my to rozdanie już dawno przegraliśmy a może raczej przegrywamy od 49 (co najmniej) ;) Użalają się nad ukrainą a mamy to samo tyle, że oni mają chociaż wybór - but niemiec albo but bolszewików, my jesteśmy pod jednym i pod drugim, nie miejmy złudzeń.

Płyta_Gnojowa

2014-02-06, 23:48
Ja pie**ole, co za poj***ni ludzie na tym forum...

Sobut16

2014-02-06, 23:52
tyle miedzi, ale by było kasy na piwo >.<

cober

2014-02-06, 23:56
Tuskie znowu wzięły w łapę za sprzedanie Polski.

Chuck_Taylor

2014-02-06, 23:58
Źle, że nie będzie monopolu? Wydaję mi się, że wręcz przeciwnie...

BryanK

2014-02-07, 00:05
zastanawiam się dlaczego jesteście zdziwieni? Przecież tego typu absurdy w tym kraju to chleb powszedni. Każdy patrzy tylko i wyłącznie na własny interes i nawet koncesje dają bo dostali pieniądze, które wsadzili po kieszeniach. Tutaj każdy orze jak może i dla paru zielonych zrobi wszystko! Nawet sprzeda własny kraj! Bo co to ich i WAS obchodzi? Wielu z was się wypowiada, że to jest absurdalne, chore, jak tak można? A podejrzewam ,że co najmniej co trzeci z was zrobiłby podobnie by utrzymać się w swoim ciepłym k***idołku. Trzeba mieć zasady i godność. Palcem nie pokazuję ale ilu z was może z ręką na sercu powiedzieć ,że jest uczciwym obywatelem?

Rulkowsky

2014-02-07, 00:06
Płakać się chce, widząc co oni k***a odpie**alają !

Garkein

2014-02-07, 00:07
atak na związki zawodowe i solidarnościowców - osłabaiają wroga

pi73rmaster

2014-02-07, 01:11
k***a, niby sami prawicowcy na sadisticu, a jak czytam komentarze to same lewaki. Tacy narodowi socjaliści to prawie takie sam gówno jak ryży czy inne gendery.
Cytat:

Przecież tego typu absurdy


Jakie absurdy? Wolny rynek! Chociaż w sumie w tak socjalistycznym państwie jak naszym zdroworozsądkowe zachowanie może faktycznie być absurdem.

maciej113

2014-02-07, 01:24
Topiony_serek napisał/a:



Dopóty kopalnie były państwowe - działały
Dopóty stocznie były państwowe - jakoś -+ działały
Dopóty są państwowe - będą istniały i na grzyby dzieci wezmę
Dopóty komunistyczne dinozaury, k***y, gendery, pijacy, łapówkarze, sprzedawczyki, kłamcy, idioci, lewacy, pseudopatrioci, lenie, perwersy, ch*je, moczymordy, świnie, gnoje, słowem politycy będą u władzy - ja nie usnę spokojnie tkając ze zmartwień biało czerwony gobelin...



Dopói kopalnie były państwowe - to my dopłacaliśmy
Dopóki stocznie były państowe - to my dopłacaliśmy
Dopóki lasy były państwowe- gówno prawda, możesz sobie posadzić czy też kupić las. I nawet nie wiesz ale bardzo często zbierasz te grzyby w lasie prywatnym ale nikt tego nie grodzi bo po co.
Nawet nie wiesz o czym mówisz na temat lasów. To jest jedna z bardziej skorumpowanych struktur w Polsce, oparta na kolesiostwie. Ja jestem w pełni za tym żeby zysk z lasów jako że sa państwowe szedł do państwa a nie do leśniczego na remont jego villi.

marianko040491

2014-02-07, 01:47
k***A MAĆ! krew mnie zalewa jak czytam takie "niusy"! O co tu do ch*ja Pana chodzi?ci idioci z "żondu" plują NAM w twarz jak tylko mogą, sprzedają wszystko co mamy tylko po to żeby napchać w własne kieszenie tego ścierwa czym są pieniądze. My jako ludzie już nić nie możemy zrobić na własną rękę, nawet ogórków ukisić i sprzedać jakbyśmy mieli za dużo bo w takiem przypadku jesteśmy kryminalistami. Dlaczego? bo pie**oleni urzędnicy nie dostaną z tego podatku! I to ich boli, że ktoś mógłby z własnej cięzkiej pracy coś mieć dla siebie ale nie, "chcesz coś mieć to ja też muszę mieć z tego interes"...powiedziała władza siedząca w k***idołku (czyt. sejmie).

PŁAKAĆ MI SIĘ CHCE JAK WIDZĘ TO CO SIĘ TERAZ DZIEJE. MOI DZIADKOWIE, ICH BRACIA ODDAWALI KREW ZA WOLNOŚĆ! NASI DZIADKOWIE! CZEMU CI SZMACIARZE Z "żondu", Z ZIEMI KTÓRA JEST NASĄCZONA KRWIĄ POLEGŁYCH ZA OJCZYZNĘ, ROBIĄ SOBIE POLE DO INTERESU NA SPRZEDAŻ?! k***A PYTAM SIĘ CZEMU?!

Kocham Nasz kraj, kocham naszą kulturę, kocham nasze kobiety a najbardziej kocham mojego syna który ma rok i 3 miesiące i jeszcze nie wie co go czeka gdy będzie w moim wieku. Może nie jestem jakiś tam dojarzały, mam dopiero 22 lata ale nawet teraz potrafie dostrzec jak "ludzie" "działający w naszych interesach" tak naprawdę r*chaja nas w dupę! NASZE przyszłe pokolenia będą miały przej***ne X razy gorzej jeżeli MY nic teraz z tym nie zrobimy!

MOGĘ ROBIĆ ZA "MIĘSO ARMATNIE" ALE RUSZMY WRESZCIE DUPSKA I OBALMY TEN j***nY "ŻOND"! NIE DAJMY SOBĄ POMIATAĆ!!!!!!


PS do adminów: przepraszam za nieocenzurowane wulgaryzmy, WIELKIE LITERY i spacje ale delikatniej i jaśniej nei dało się tego Skomentować...

PS2/; Nawet sadol już zaczyna ograniczać mi moje słownictwo niewychowane

panmorda

2014-02-07, 01:47
No wiesz... Kanadyjski paszport, od razu wiza do USA bezproblemowe wejście, dzieciaki dzieci ustawione i to wszystko za jedyne uj***nie tysięcy Polaczków co tylko głupio pie**olą na klawiaturach w domach.