18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

KGB

BongMan • 2011-12-24, 13:59
Szefowie trzech agencji wywiadowczej postanowili zrobić zawody o "puchar najlepszego wywiadu". Do zawodów stanęli agenci: amerykańskiej CIA, izraelskiego Mossad-u i radzieckiego KGB.
Zadanie było stosunkowo proste: skaczą na spadochronie nad pustynią, znajdują wielbłąda i dochodzą do określonej oazy.
Pierwsi zadanie wykonali agenci Mossadu. Wręczono im puchar, potem balanga alkohol, panienki... Nad ranem dociera do oazy CIA. Znowu nagrody, alkohol, panienki. Teraz oczekiwanie na KGB.Mija tydzień, drugi, trzeci... Po czterech tygodniach na horyzoncie maleńki punkcik... Punkcik powiększał się i powiększał i nagle... Okazało się, że KGB słonia prowadzi! Biedny słoń poobijany, podbite oko, naderwane ucho i w ogóle zmaltretowany totalnie. Do agentów wychodzi szef i pretensje:
- Co to k***a jest??!! Wielbłąd miał k***a być!!
Na te słowa odzywa się z przerażeniem słoń:
- Jak Boga kocham jestem wielbłąd! Jak Boga kocham jestem wielbłąd!

kulababola

2011-12-24, 14:09
pierwszy raz się uśmiałem z żarta na sadolu ;D

kamil66

2011-12-24, 15:02
kulababola napisał/a:

k***... więcej! kocham takie hardkorowe testy na przewijanie...

a dowc**y przednie ;P



Taa...

Xenomorph08

2011-12-24, 15:39
Mi się podoba działanie Specnazu bo chyba oni powinni być nie KGB.
Wchodzą, "przekonują" do poddania się a potem myślą co zrobić.

BongMan

2011-12-24, 18:51
@up
Ale w kawale chodziło o wywiad, więc było KGB. Specnaz to siły specjalne. A właściwie to siły specjalnej troski, co pokazali "uwalniając" zakładników z teatru w Moskwie. Bilans strat: 40 terrorystów, 129 zakładników.

kamil66

2011-12-24, 23:33
BongMan napisał/a:

@up
Ale w kawale chodziło o wywiad, więc było KGB. Specnaz to siły specjalne. A właściwie to siły specjalnej troski, co pokazali "uwalniając" zakładników z teatru w Moskwie. Bilans strat: 40 terrorystów, 129 zakładników.



Pamiętaj, siły specjalne czy nie, to nadal ruscy, to zobowiązuje.

rockface123

2011-12-25, 21:44
hasło specnaz : poddajcie terroryści się albo zabijemy wam zakładników

barszczzuszkami

2011-12-25, 22:43
Ale to jest sposób, po co brać zakładników, skoro i tak się nimi nie przejmuje. Macie żądania? pie**olcie się, nic nie dostaniecie, a do tego zajebiemy was i zakładników jeżeli będzie trzeba też poświęcimy.
Więc jaki wtedy sens brać zakładników? Jedynie satysfakcja takim czeczenom może zostać, że razem z nimi zgonie paru cywilów.

Ravager

2011-12-25, 23:38
@BongMan, ja wiem, że Ty załatwiłbyś to lepiej - zapewne po latach gry w Rainbow Six (tęcza w sumie do Ciebie pasuje, jak tak trafiam czasem na Twoje posty), ale Specnaz jest taką typowo jednostką destrukcyjną, która nie przywykła do odbijania dużej liczby zakładników. Akcje o takim charakterze na taką skalę nie zdarzają się często, a w tym zawodzie jednak ogromną rolę odgrywa doświadczenie i praktyka.

I nie ma czegoś takiego, jak KGB. Jest teraz ZWR.

Ra...........or

2011-12-26, 12:06
Cytat:

Ale to jest sposób, po co brać zakładników, skoro i tak się nimi nie przejmuje. Macie żądania? pie**olcie się, nic nie dostaniecie, a do tego zajebiemy was i zakładników jeżeli będzie trzeba też poświęcimy.
Więc jaki wtedy sens brać zakładników? Jedynie satysfakcja takim czeczenom może zostać, że razem z nimi zgonie paru cywilów.



Jakbyś to ty był jednym z takich zakładników (a dzisiejszych czasach są na to szanse), to szczałbyś na siebie ze strachu i błagał o litość. No ale co tam takimi zakładnikami nikt się przecież nie przejmuje.


Cytat:

Specnaz jest taką typowo jednostką destrukcyjną, która nie przywykła do odbijania dużej liczby zakładników. Akcje o takim charakterze na taką skalę nie zdarzają się często, a w tym zawodzie jednak ogromną rolę odgrywa doświadczenie i praktyka.




Zajebiście destrukcyjną, w słynnym teatrze zginęło ponad 100 ludzi bo ruskie użyli broni chemicznej i nie zorganizowali nawet jednej karetki. Rannych do szpitala odwoziły publiczne autobusy.
O szkole w Biesłanie nawet nie wspominając bo tam użyli miotaczy ognia żeby podpalić budynek w którym było bodajże kilkaset dzieci i materiały wybuchowe podoczepiane do ścian.

Ludzie, zrozumcie ,że to co robią ruscy to nie jest pokaz siły, czy twardości charakteru tylko głupota i niekompetencja ichniejszych władz oraz służb połączone z brakiem jakiejkolwiek odpowiedzialności. Naprawdę ch*j mnie strzela jak widzę frajerów którzy zachwycają się takimi akcjami

mesiash

2011-12-26, 12:49
@up Cała walka z terroryzmem w rosji to coś więcej niż tylko sposób odbijania zakładników.

Jasne że nie podesłanie karetek itd. to wielki błąd, ale oni nie mogli się pie**olić z nimi jak amerykanie na filmach. Oni nie mają do czynienia ze sfrustrowanym czarnym, który stracił pracę czy z gościem, który potrzebuje mieć nowy samochód, tylko z ludźmi, którzy nie omieszkają strzelić w głowę dzieciakowi dlatego że wtedy o nim i o jego 'sprawie' powiedzą w telewizji.

Ra...........or

2011-12-26, 13:34
Up


Akurat na hardzie kilka dni temu pojawił się filmik o Czeczenach i ich "terroryźmie" polecam obejrzeć.

BongMan

2011-12-26, 14:27
Ravager napisał/a:

@BongMan, ja wiem, że Ty załatwiłbyś to lepiej - zapewne po latach gry w Rainbow Six (tęcza w sumie do Ciebie pasuje, jak tak trafiam czasem na Twoje posty), ale Specnaz jest taką typowo jednostką destrukcyjną, która nie przywykła do odbijania dużej liczby zakładników. Akcje o takim charakterze na taką skalę nie zdarzają się często, a w tym zawodzie jednak ogromną rolę odgrywa doświadczenie i praktyka.

I nie ma czegoś takiego, jak KGB. Jest teraz ZWR.



Dlaczego w każdym temacie musi znaleźć się jakiś przemądrzały ku*as, który dopie**oli się o nic tylko po to żeby robić szum? Jak szukasz zaczepki to nie szukaj jej w internecie tylko idź pod monopolowy i zaczep jakichś dresów, dostaniesz po dziobie (może nawet do dzioba) i może trochę ochłoniesz. Nie załatwił bym tego lepiej, bo nie jestem antyterrorystą. Nie oznacza to jednak, że nie mogę stwierdzić, że Specnaz zrobił to ch*jowo. Słyszałeś kiedyś żeby GROM, SAS czy Delta Force aż tak sp***olili jakąś akcję? Ja nie. A Specnazowi się to udało, co daje podstawy do stwierdzenia, że są ch*jowi.

styq

2011-12-27, 06:34
Specnaz to jedne z najlepszych sił specjalnych na świecie, są na pewno najlepiej wyszkoleni, najbardziej brutalni i "najsilniejsi" jedyną ich blokadą jest brak super ultra zajebistej technologii. Grom moim zdaniem jest w pierwszej trójcę, kto jest najlepszy na świecie tego się raczej nie da ocenić o.O

banshee

2011-12-27, 09:03
@ BongMan - Nie są ch*jowi tylko są jednostką wojskową. k***a to nie jest policja czy inne ch*jwieco do odbijania zakładników tylko jednostka wojskowa specjalnego przeznaczenia (stąd nazwa). Do odbijania zakładników są jednostki AT a nie wojsko. Wojsko jest do zajmowania wskazanych budynków.

Druga sprawa. Nie pie**ol, że na Dubrowce specnaz sp***olił sprawę bo nie wiesz o czym mówisz. W tego typu operacjach przyjmuje się, że jeżeli przeżyła więcej niż połowa zakładników to operacja zakończyła się sukcesem. Gaz był zajebistym pomysłem, a zj***li oficjele z ich zamiłowaniem do tajemnic i "nikomunicniemówienia".

P.S.: Uprzedzając wszelkie komentarze na temat chodzenia pod monopolowy i zaczepiania dresów; sp***alaj :*