18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kevin Spacey naśladuje gwiazdy kina.

Nikczemny_Płód • 2012-05-15, 16:57
1 z najlepszych aktorów w historii kina naśladuje głosy innych aktorów :-P Dla tych którzy nie oglądają filmów z dubbingiem :)


torro

2012-05-16, 11:05
Spacey to genialny gość. jeden z moich ulubionych aktorów. Jeśli ktoś preferuje aktorstwo na poziomie Van Diesla czy Sandlera, to jego sprawa...

Ja zwróciłem na niego uwagę w znakomitym, choć niedocenionym u nas filmie "Glengarry Glen Ross"

As...........ds

2012-05-16, 11:54
Koleś jest niesamowity, ale za tą jedną scenę to go kocham ^^


lapps

2012-05-16, 15:01
@wiekszosc up
no wlasnie dla mnie to on jest na poziomie takiego sandlera. k-paxa ogladalem jako pierwszego. fajna rola taki tajemniczy niepozorny typ co wszystko wie i nie koazuje emocji. potem se7en znowu to samo. i jeszcze pamietam usual suspects, tam juz byl tylko cichy niepozorny typ, ktory jak sie potem okazalo, wszystkich zrobil w ch*ja. postacie robia wrazenie, zagral je dobrze, pasuje do takich rol, ale jak dla mnie to troche malo zeby go jednym z najlepszych nazywac. chyba, ze w reszcie swojej tworczosci pokazal jakas nieziemska gre aktorska

typek na tym video:

tez ma zajebiste impresje, jak dla mnie w ch*j lepsze od kevina, ale jakos nikt go nie nazywa jednym z najlepszych aktorow w historii kina. albo gitarzyste nofx, albo setki innych ludzi, ktorzy potrafia nasladowac

z lepszy aktorow to chocby, tim roth, benicio del toro, vincent gallo za buffalo 66 (do ktorego sam napisal scenariusz, wyrezyserowal, zajal sie muzyka i zagral glowna role), czarek pazura z rodzimych, o de niro czy deppie nie wspominajac. dlugo by wymieniac :roll:

@petru23 zmude trzebiatowska to kojarze z gazet albo z radia, wiec sie nie wypowiadam :-? a ty sobie snatcha obejrzyj to moze sie przestaniesz jarac sztywniakami

johnny boy

2012-05-16, 15:05
Clint Eastwood w jego wykonaniu jest zajebisty

Szoqn

2012-05-16, 19:46
@lapps Namęczyłeś się, napisałeś, nawrzucałeś, a tu piwa ni ma :/

ptak

2012-05-17, 14:02
lapps napisał/a:


typek na tym video:




k***a to ona ma lepszy talent niż on

by Spawacz123


PS: Jeszcze miał ciekawą role w negocjatorze