18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Keanu Reeves

Dz...........ak • 2013-08-19, 15:21
Cała prawda o Kijanu. :)








zjebcik

2013-08-19, 20:04
Piwo leci. Wporządku facet. Gdybym mógł to postawiłbym mu zimne piwo za to co on robi.

Śmiejecie sie z niego, a pieprzycie o tusku który tylko hajsy trzepie a nie daje innym itp., a gdy już ktoś się taki znajdzie to polewa z tego jak wygląda ? Albo to co robi ? Popieprzony naród, skoro i postawa tuska i postawa kaenu jest zła.

Pa...........or

2013-08-19, 20:25
r u gay?

Cryo

2013-08-19, 20:27
Masa tych przeróbek była :)

bloodwar

2013-08-19, 20:38
Śmianie się akurat z Keanu na tym zdjeciu jest troszkę poniżej poziomu - wtedy gdy je zrobiono był mocno przybity bo jego siostra była śmiertelnie chora (i krótko po tym zmarła), sam aktor stwierdził że była to największa tragedia jego życia. Wiem, że na Sadolu śmiejemy się z niewolnictwa, Oświęcimia i ogólnie wszelka tragedia nie jest tematem tabu ale akurat "smutny Keanu" był modny ile, z 3-4 lata temu i potem ucichło, nie ma sensu wygrzebywać "zombie-mema"

Dranzes

2013-08-19, 20:49
bloodwar napisał/a:

Śmianie się akurat z Keanu na tym zdjeciu jest troszkę poniżej poziomu - wtedy gdy je zrobiono był mocno przybity bo jego siostra była śmiertelnie chora (i krótko po tym zmarła), sam aktor stwierdził że była to największa tragedia jego życia. Wiem, że na Sadolu śmiejemy się z niewolnictwa, Oświęcimia i ogólnie wszelka tragedia nie jest tematem tabu ale akurat "smutny Keanu" był modny ile, z 3-4 lata temu i potem ucichło, nie ma sensu wygrzebywać "zombie-mema"



no i

Riva

2013-08-19, 20:55
Jeden z moich ulubionych aktorów, uwielbiam Point Break i Speed

zjebcik

2013-08-19, 20:58
jacek197 napisał/a:

r u gay?



no ? i'm not a gay

To że napisałem to co myśle ma oznaczać że jestem gejem ?
Po prostu troche szacunku dla starszych ludzi którzy pomagają a nie siedzą na dupie i tylko narzekają jak to w tym kraju nie jest albo że do szkoły za chwile. Powoli ludzie młodzi myślą że wszystko im wolno i są pępkiem świata i mówią to co chcą do każdego, pyskują rodzicom... i potem się dziwić że patologia. Kiedyś to nawet słowem nikt sie nie odezwał i nie powiedział na starszego człowieka źle lub go w jaki kolwiek sposób obraził. Tyle mojego w tym temacie.

Corey_09

2013-08-19, 21:12
Jakbym miał kasę tez bym "nie przykładał wagi do pieniędzy" tyle w temacie.

Loki's

2013-08-19, 22:14
Od Oświęcimia to się odpie**olcie!

MrZet

2013-08-19, 22:18
Dobry człowiek.

lipeusz

2013-08-19, 23:12
Ale wy łykacie wszystko jak młode pelikany :D

Templariusz Mariusz

2013-08-20, 02:16
j***ć suchego gej-h*j-monstera. Poznaję ten zj***ny styl, zaorać i posiać sól.