18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Każdy rak może być wyleczony w ciągu tygodni

Waciaczek • 2015-07-31, 21:39


Czyli to co już wiadomo od dawna: ludzi się zabija nie leczy :-/

dr_dex

2015-07-31, 21:41
Beda jaja jak doktorek ktoregos dnia pie**olnie na raka

cola1111

2015-07-31, 21:50
Ciekawe, ale oby nikt z nas nie musiał się przekonywać czy gostek mówi prawdę.

Ba...........34

2015-07-31, 22:11
Co na to sadolowi eksperci?.Czekam na wypowiedz eksperta.

LesnyBoruta

2015-07-31, 22:11
Alert nr.1: "Czasem nowotwór można wyleczyć nawet w kilka godzin"
Alert nr.2: "Zalecałbym wegańską dietę"
Alert nr.3: "Sól kuchenna składa się w 1/3 ze szkła, w 1/3 z piasku i w 1/3 z soli" - aha, czyli piasek i szkło rozpuszczają się w wodzie?


I wtedy już na 100% wiedziałem, że ten szarlatan pie**oli farmazony. 1/3 szkła to chyba mu diler dosypuje do fety.

Ri...........to

2015-07-31, 22:28
jestem ekspertem: wszystko się zgadza, jak chciecie kupic leki to mam niedrogo...

Ptoon

2015-07-31, 23:21
No co, to jest przecież esencja sadyzmu :amused: Mamić, śmiertelnie chorą osobę i jej rodzinę perspektywą wyleczenia, często powodując odstąpienie od ciężkich, aczkolwiek niezbędnych procedur medycznych, po to żeby zarobić trochę kasy i być sławnym znachorem.

...i zanim się tu ktoś zacznie wypowiadać, że firmy farmaceutyczne, chcą zarobić, a tak naprawdę mają leki na wszystko, a rząd po prostu chce zabijać swoich obywateli skazując ich na nieskuteczne leczenie, powiem tyle... Nikomu nie opłaca się kształcić, pompować pieniędzy w obywatela, a potem stosować długotrwałą "nieskuteczną" metodę, często refundowaną żeby go zabić. W szeroko rozumianym interesie państwa jest to, żeby obywatel był zdrowy, wytwarzał dochód i płacił podatki. I na litość boską nie ma czegoś takiego jak przeludnienie ziemi, gdzieś widziałem takie wyliczenia, że każdemu człowiekowi na ziemi można by dać małą działkę i wszyscy by się pomieścili w Texasie...
Poza tym najwięksi tego świata umierali na raka, chociażby Steve Jobs. Myślę, że gdyby można było wyleczyć się z raka w parę tygodni to on by to zrobił.

artoo2

2015-07-31, 23:29
Steve Jobs nie umarł na raka!
Steve Jobs umarł na śmierć :D

vil

2015-07-31, 23:32
Niech mi jakiś ekspert wytłumaczy, od kiedy żarcie chlorofilu umożliwia ludziom fotosyntezę o_O
Gratuluję też panu pomysłów z zewnętrzny dotlenianiem krwi oraz istnieniem uniwersalnych, idealnych leków na całe KATEGORIE schorzeń. I dziękuję za "nie potrzebujemy chemii", nie powinienem żyć, czas się do trumny jebnąć na drzemkę... Dobry troll :D

ALE
Istnieje coś takiego jak terapia Gersona, która opiera się na zajebistym dożywieniu + detoksie chorego i ma pewną skuteczność. Tylko, wbrew plotkom od pro-eko-wege-hipsta-głąbów, nie jest wcale wegetariańska.
W wielu kwestiach medycyna wciąż w lesie...

IwanMT

2015-07-31, 23:35
Ja od pewnego czasu troche czytam o medycynie alternatywnej? - tak to się nazywa co tam jest na górze?
W każdym bądź razie w chuuuj jest takich rzeczy, o których się nie mówi jak choćby wysokie dawki wit. C, leczenie wodą utlenioną albo podawania konkretnych związków w celu wyleczenia wielu chorób czy infekcji.

Z jednej strony można temu nie wierzyć, natomiast medycyna to ta na prawdę jest polityka, a chyba każdy wie jak nas dymają ze wszystkim w dupe i patrząc z tej perspektywy łatwiej jest uwierzyć, że ktoś może mieć w dupie zdrowie tysięcy czy milinów ludzi, jeżeli może na nich dorobić się fortuny.

**jak ktoś zainteresowany to niech poczyta o tym jak lekarze leczą nowotwory czy choroby typu cukrzyca. To wszystko jest możliwe.

So...........th

2015-08-01, 00:56
masz 20 leć na główną... daje trochę do myślenia