18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Każdy polityk to złodziej i oszust

vonreinert • 2015-03-17, 18:00
Dlaczego? Dlatego, że ludzie tacy jak Grzegorz Braun nigdy nie zrobią w polityce kariery. Dlaczego? Bo Polacy to stado baranów, dumnych z prezydenta kretyna. Dlaczego? Bo Katyń, akcja AB, UBeckie kazamaty, emigracja, zsyłki na sybir, branki itd... Dlaczego? Bo na to pozwoliliśmy! Dlaczego? Bo ludzie tacy jak Grzegorz Braun pozostają poza polityką...


De...........37

2015-03-17, 20:51
Oczywiście poza Korwem! Korwe jedyny jest uczciwy!

faraonek88

2015-03-18, 00:54
Powiem Ci dlaczego tacy ludzie jak G. Braun nie zrobili i w najbliższym czasie nie zrobią kariery politycznej. Wszystkie obecne partie które sa w sejmie są spadkobiercami komunistów i układu okrągłostołowego. Przez 25 lat tylko oni maja dostep do mediów i publicznych środków na kampanie. W obecnym układzie tacy ludzie jak Braun, Kowalski, Kukiz z góry są skazani na porażkę bo po prostu nie mają hajsu i mediów. Uwierz mi, media bez problemu mógłby z Brauna zrobić człowieka, który walczyłby w 2 turze z Bronkiem. Tak jak bez problemu mogą zniszczyć kogokolwiek.
Gdyby odebrać partiom subwencję okazało by sie że w najgorszej sytuacji była by platforma obywatelska. Na pis łożyli by emeryci, stare dziadki, radio maryja, na psl jacyś tam rolnicy, sld była komuna, na korwina jego kuce, a na PO?? Nikt by na nich nie płacił bo na nich głosują wszyscy, którzy nie chcą pisu, ludzie bez większych idei, kanapowi oglądacze wiadomosci. Którzy generalnie politykę mają w dupie jedyne na czym im zależy to żeby nie wygrał pis bo to ci od Rydzyka. A że generalnie mają politykę w dupie to nie dali by na nią ani grosza.

De...........37

2015-03-18, 05:24
Czyli tak: spiseg, manipulacje i tak dalej, nikt nie chce PO ale jakoś od kawałka czasu rządzą w Polsce wybrani przez demokratyczną większość obywateli :D . Ty wierzysz w te brednie które wypisujesz? Serio?

Kuriki

2015-03-18, 10:38
Jak nie złodziejscy kłamcy to narodowiec z urojeniami. Super wybór urwo :roll:

vonreinert napisał/a:

Dlatego, że ludzie tacy jak Grzegorz Braun nigdy nie zrobią w polityce kariery. Dlaczego? Bo Polacy to stado baranów, dumnych z prezydenta kretyna.




faraonek88 napisał/a:

Powiem Ci dlaczego tacy ludzie jak G. Braun nie zrobili i w najbliższym czasie nie zrobią kariery politycznej. Wszystkie obecne partie które sa w sejmie są spadkobiercami komunistów i układu okrągłostołowego. Przez 25 lat tylko oni maja dostep do mediów i publicznych środków na kampanie.



Raczej dlatego, że nawet lemingi podświadomie czują żeby na swojego nowego pana nie wybierać kogoś z urojeniami, bo złodzieje i oszuści przynajmniej są trochę przewidywalni. A Dżesiu jak sobie jutro coś nowego uroi to będzie strzelał na lotniskach do ludzi, którzy Polskę opuszczają bo #zdrajcy_narodu_bolskiego :amused:

faraonek88 napisał/a:

Gdyby odebrać partiom subwencję okazało by sie że w najgorszej sytuacji była by platforma obywatelska. Na pis łożyli by emeryci, stare dziadki, radio maryja, na psl jacyś tam rolnicy, sld była komuna, na korwina jego kuce, a na PO?? Nikt by na nich nie płacił bo na nich głosują wszyscy, którzy nie chcą pisu, ludzie bez większych idei, kanapowi oglądacze wiadomosci.


No to tu poniżej masz przykład kogoś kto by na PO płacił :roll:


faraonek88

2015-03-18, 16:02
Dexter37 napisał/a:

Czyli tak: spiseg, manipulacje i tak dalej, nikt nie chce PO ale jakoś od kawałka czasu rządzą w Polsce wybrani przez demokratyczną większość obywateli :D . Ty wierzysz w te brednie które wypisujesz? Serio?


Jaki spisek? Jaka manipulacja? O czym Ty w ogóle pie**olisz. Gdzie ja napisałem że nikt nie chce PO? Napisałem tylko że nikt by na nich nie chciał płacić. Nie trzeba być wielkim specem żeby stwierdzić że obecny układ ma ogromne wpływy w TV. Więc sie k***a zastanów co piszesz i nie imputuj mi tego czego nie napisałem.

De...........37

2015-03-18, 21:54
I każdy kolejny rozumiem miał? Od rządów SLD przez PiS aż po PO? Wyjdź ze swojego świata bajek, spisków, układów i innych pierdół i przejrzyj na oczy. Patrzysz kilometr przed siebie uważając, że spoglądasz dalej niż inni ("zmanipulowani") ale tak na prawdę wdeptujesz w psie gówna leżące na chodniku pod Twoimi nogami.

baltor2004

2015-03-18, 22:30
@up
kontynuując metaforyczny styl wypowiedzi poprzednika, tym psim gównem jest Dexter37
jesteś albo ślepy, albo głuchy, albo głupi. A najprawdopodobniej wszystko naraz. Kwiatkowski za SLD był feee, za PISu przez chwile był Wildstein i wielkie ajwaj było, chociaż z tych wszystkich czubków on najbardziej starał się "zachować" pozory obiektywizmu, a i tak wszystkie inne mainstreamowe media pluły na Kaczyńskich ile wlezie. Teraz, za PO, to media już nawet nie starają się ukrywać braku obiektywizmu. Poza tym od jakiegoś czasu zauważyłem, że TVP jest jeszcze gorsza od TVN. Mam na myśli wiadomości i fakty.
PS Zauważyliście, że tvp, tvn, polsat w 90 % procentach przygotowują ten sam zlepek newsów ? Nawet jakby to miało być najmniej znaczące gówno. Jest jakaś grupka bardzo wysoko postawionych fagasów, co to przygotowuje, wybiera materiały i daje prikaz poszczególnym stacjom. Różnice to na prawdę niuanse. :-/

Ko...........on

2015-03-20, 10:16
@up

Radek luzuj gacie, czekamy na tę Twoją dziewczynę