18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Każdy inny wszyscy równi

~Angel • 2019-03-20, 13:05
Więc równo dostaniesz wpie**ol czeczeńska lesbo :lol:


Siberian_Meat_Grinder

2019-03-21, 18:22
Szfajceneger napisał/a:

Bardzo ciekawa interpretacja, a do tej pory myślałem że tylko kobiety posiadają tą zdolność, żeby z jednego prostego zdania ułożyć stek niepowiązanych z niczym bzdur.



dziwisz się interpretacji, skoro dodałeś komentarz o gwałcie pod filmem, gdzie lesba jest karana (katowana) za bycie lesbą? Dodatkowo ja do tej pory myślałem, że pomysły taki, jak przedstawione przez ciebie snują ludzie z marginesu społecznego, którym nie staje siurek i dowartościowują się fantazjowaniem o gwałcie - no i się nie pomyliłem.

dżonyłojlker

2019-03-21, 23:17
Siberian_Meat_Grinder napisał/a:

dziwisz się interpretacji, skoro dodałeś komentarz o gwałcie pod filmem, gdzie lesba jest karana (katowana) za bycie lesbą? Dodatkowo ja do tej pory myślałem, że pomysły taki, jak przedstawione przez ciebie snują ludzie z marginesu społecznego, którym nie staje siurek i dowartościowują się fantazjowaniem o gwałcie - no i się nie pomyliłem.



Twoja wypowiedź jest na poziomie gówniarza z gimnazjum lub podstawówki. Przeczytaj co jest napisane w lewym górnym rogu - "codzienna dawka czarnego humoru"
Ps. Tak to przeżywasz jakbyś sam był pedrylem.

Siberian_Meat_Grinder

2019-03-22, 09:15
"czarny humor hy hy, zgwałćmy lesbę za to, że jest lesbą hy hy" - rzeczywiście k***a, czarny humor na poziomie wyższych lotów. Na pewno wyższy, niż gówniarza z podstawówki lub gimnazjum, nie? Hy hy!

ps. najbardziej nienawidzą i wyzywają pedałów ci, którzy w rzeczywistości sami nimi są (nie otwarcie, ale czują, że jednak coś z ich orientacją jest nie tak) - to się nazywa kryptogejoza. Taka reakcja automatyczna obronna.

dżonyłojlker

2019-03-22, 13:42
Siberian_Meat_Grinder napisał/a:

ps. najbardziej nienawidzą i wyzywają pedałów ci, którzy w rzeczywistości sami nimi są (nie otwarcie, ale czują, że jednak coś z ich orientacją jest nie tak) - to się nazywa kryptogejoza. Taka reakcja automatyczna obronna.



Byłem pewny że napiszesz coś w tym stylu. Niestety pedalska propaganda uprała Twój "mózg". Według tej teorii rasiści tak naprawdę są murzynami, antysemici - żydami itd. Pedały chciały wmówić że ci którzy ich nie akceptują sami są pedałami, po to żeby mieć spokój. A co do tych fantazji o gwałtach które mi imputowałeś to nie do końca jest prawda, bo uratowałem kiedyś dziewczynę przed zgwałceniem, ale nie sprawiło to że pozbyłem się poczucia humoru i będę rozpaczał że ruskie śmieci robią to co robią.

Siberian_Meat_Grinder

2019-03-27, 15:00
daleko idące wnioski o tej pedalskiej propagandzie. Tyko obawiam się, że tak to napisałeś w którymś z poprzednich postów, kompletnie z dupy. Sugerując się twoją pierwszą wypowiedzią:

Szfajceneger napisał/a:

bo uratowałem kiedyś dziewczynę przed zgwałceniem



to zapomniałeś dodać:

Szfajceneger napisał/a:

... którą sam chciałem zgwałcić.




czarny humor, hy hy

dżonyłojlker

2019-03-28, 21:29
Siberian_Meat_Grinder napisał/a:

... którą sam chciałem zgwałcić.



Nie no, kolego. Zwracam honor - błyskotliwa odpowiedź (sam bym tak napisał) Może będziesz zdziwiony ale najśmieszniejsze że było właśnie tak jak napisałeś (oczywiście nie ratowałem jej przed samym sobą, inne osoby wpadły na ten pomysł co ja - najpierw była to walka o ofiarę, ale potem zrobiło mi się jej szkoda)